05.05.2024 Liverpool - Tottenham

Oczywisty karny :slight_smile:
Jakim cudem go nie ma?

3 polubienia

Szkoda, że ten mecz jest o pietruszkę, ale okej.

kopiuj wklej Havertz, ale oczywiście dla Liverpoolu brak karnego

Kolejny zwolennik teorii spiskowych? Sędziowie są rzetelni i uczciwi!
Oczywiście żartuję, wg mnie oczywisty karny, a sędziowska k. od razu pokazała, że absolutnie nic nie było, żeby VAR przypadkiem nie sprawdzał.

Widzę że sędziowie nawet jak wypadliśmy z wyścigu o tytuł to dalej nas kręcą xd to jest jakiś absurd

2 karne w przeciągu jakiś 3 minut i nic

1 polubienie

Czemu nie była sprawdzana sytuacja z Romero xD? Co jest z tymi sędziami nie tak.

Sentymentalnie na pewno jest tak jak mówisz. Mam nerwa jedynie że obudzili się dopiero gdy presja zeszła.

Dzis zdecydowanie mniej wrzutek( albo inaczej sa wrzutki, ale tez Pchamy tez pilke srodkiem). Czemu nie moglismy tak grac 3 ostatnie mecze?

Bo Klopp mimo, że Niemiec to mentalność ma jak Polak, mądry po szkodzie.

Nie ma impostora w składzie i naglę potrafimy strzelać z gry :thinking:

Najlepsze drużyny nie grają chaosem. Co najwyżej falami go wprowadzają aby robić bur**l w głowach przeciwników. Ale nie gra się na chaos non stop. Dzisiaj jest zamysł na grę.

Mniej wrzutek, bo nasi zawodnicy w końcu biegają bez piłki w ataku, co tworzy bardzo dużo miejsca.

Zmęczenie? Stres?

Kto wie, ale wszystko wygląda o niebo lepiej.

1 polubienie

I prefer not to speak, if i speak im in big trouble.

Tbh dużo daje Gakpo na skrzydle i Diaz w środku. Nie ma Nuneza i nagle umiemy się utrzymać dłużej przy piłce przy grze kombinacyjnej- bo Diaz ma technikę, a dużo sie opiera na takiej grze na ścianie.

Generalnie to jest duży kamyczek do ogródka Kloppa, że bał się tego Gakpo na skrzydle i Diaza w środku (nawet jeżeli nie nominalnie, ale dzięki wymienności pozycji).

Też nie ma co się oszukiwać- Salah w formie i gra wygląda całkowicie inaczej, aczkolwiek duży w tym udział całego zespołu. Umówmy się- Gakpo gra najlepszy mecz w naszych barwach- zrobił karnego, mógł mieć 2 asysty- sporo pracy fizycznej- umie się utrzymać przy piłce :3 Szkoda, że Nunez tak nie potrafi, bo predyspozycje ma podobne- jest silny jak tur, duży- podobna fizyczność do Gakpo. Musi z nim Slot popracować i wyciągnąć te cechy.

2 polubienia

Pięknie się ogląda tak grający Liverpool. Szkoda tych kilku słabszych meczów.

2 polubienia

A jeszcze co do meczu- no Rany Boskie, co my robimy w tym polu karnym? Czemu nie ma finaliazacji - tylko jest taka panika. Spokojnie można byłoby dołożyć tutaj gola jeszcze jednego przy tylu okazjach i tak słabym Tottenhamie.

No i okazuję się, że ma fajne wrzutki schodząc w środek. Ostatnim razem (przed tym jak zaczął tak grać kilka meczów temu) kiedy widziałem to w jego repertuarze, oglądałem to na składance najlepszych zagrać z PSV i Holandii przed transferem do LFC.

Dobrze, że Robbo strzelił na 2:0, bo scenariusz już był idealny dla totków na bramkę z pi*dy na 1:1 po naszych 342414 niewykorzystanych sytuacjach i zabraniu karnego.

Tekst o trofeach idealnie pasuje do dzisiejszego rywala :smirk:

Piłkarzykom się już nie chce ? Co oni odwalają ?

1 polubienie

Pięknie z 4-0 na 4-2, a jeszcze 15 minut :smiley: Oj skończy się to niedobrze.

Było super przez te 60 parę minut. Zmiany jednak nie przyniosły nic dobrego, pierwsze zmiany i dyk bramka dla Totków. Za chwilę kolejne zmiany i znowu bramka dla Totków. Nie wiem czy Jurgen ma wpisane w scenariusz, że musi zrobić komplet zmian niezależnie od przebiegu meczu, ale to nie jest moim zdaniem konieczne. Chyba, że uznał, że 4:0 to super wynik i nawet jak zremisujemy to się nic nie stanie, bo i tak nie mamy o co już grać.

Jednak przez godzinę oglądało się super mecz w naszym wykonaniu. Sporo sytuacji, bramki, presing, to co lubimy. Niech te ostatnie mecze Kloppa będą też takie, tak aby go fajnie będzie zapamiętać.

1 polubienie