05.05.2024 Liverpool - Tottenham

Tottenham chyba od X lat nie przegrał 4 meczów z rzędu, więc stawiam na przeciętny remis.

FFS :upside_down_face:

W zasadzie to już wszyscy mają wywalone jaja na te ostatnie mecze. Klopp myślami już jest na plaży, a zawodnicy myślą o Euro. Sezon już skończony, równie dobrze można by oddać walkowerem te mecze.

1 polubienie

Ostatnie mecze Totków to trzy porażki, więc pewnie dzisiaj narobią nam kłopotów. Oni tak naprawdę z walki o ligę mistrzów sami się wyhustali, my nie mamy szans na mistrza więc pewnie mecz będzie spokojny. Zobaczymy co Jorguś wymyśli na ten mecz, czy zagra Salah, jaki środek wybiegnie i czy znowu laga do przodu. :person_shrugging:

Alisson
Taa Quansah VVD Robbo
Enfo Elliott Maca
Salah Gakpo Diaz

Kelleher Gomez Konate Bradley Gravenberch Jones Szobo Bajcetić Nunez

Vicario
Porro Romero VDV Emerson
Benctancur Bissouma Sarr
Kulusevski Son Johnson

Austin Dragusin Sjipp Hojbierg Lo Celso Maddison Bryan Moore Richarlison

Przecież to chyba 3 DMów jest xd

Dobrze, że rozbijanie autobusów to nasza specjalność :wink:

1 polubienie

Fajny skład, cieszy że Elliott utrzymał miejsce w 11stce. Szczerze mówiąc jakby to nie był przedostatni mecz Jurgena na Anfield to bym tego nie oglądał, ale cóż. Trzeba się napawać póki można :slight_smile:

2 polubienia

Dla odmiany dzisiaj spróbuję obejrzeć sobie mecz, bez większych emocji. Podium mamy zapewnione, kwalifikację do Ligi Mistrzów także, cóż taki sezon i tak długo nie odpuszczaliśmy w walce o tytuł.

1 polubienie

W końcu to jakoś wygląda powiem Wam

Szczególnie Salah mam wrażenie, że poziom wyżej niż ostatnie tygodnie

Mam nadzieję tylko, że to faktyczny powrót formy, a nie że wyjdziemy po przerwie znowu z kulą u nogi i się zesramy XD

Może i za późno powrót formy, ale lepiej późno niż później

Przynajmniej ostatnie mecze Kloppa będzie można z przyjemnością obejrzeć…

Nie powiedziałbym tak

To przedostatni mecz Kloppa na Anfield

Przez pryzmat trofeów to może być mecz o “nic”, ale myślę że dla kibiców jest mimo wszystko bardzo ważny

Trofea to jednak nie wszystko

3 polubienia

Oczywisty karny :slight_smile:
Jakim cudem go nie ma?

3 polubienia

Szkoda, że ten mecz jest o pietruszkę, ale okej.

kopiuj wklej Havertz, ale oczywiście dla Liverpoolu brak karnego

Kolejny zwolennik teorii spiskowych? Sędziowie są rzetelni i uczciwi!
Oczywiście żartuję, wg mnie oczywisty karny, a sędziowska k. od razu pokazała, że absolutnie nic nie było, żeby VAR przypadkiem nie sprawdzał.

Widzę że sędziowie nawet jak wypadliśmy z wyścigu o tytuł to dalej nas kręcą xd to jest jakiś absurd

2 karne w przeciągu jakiś 3 minut i nic

1 polubienie

Czemu nie była sprawdzana sytuacja z Romero xD? Co jest z tymi sędziami nie tak.

Sentymentalnie na pewno jest tak jak mówisz. Mam nerwa jedynie że obudzili się dopiero gdy presja zeszła.

Dzis zdecydowanie mniej wrzutek( albo inaczej sa wrzutki, ale tez Pchamy tez pilke srodkiem). Czemu nie moglismy tak grac 3 ostatnie mecze?

Bo Klopp mimo, że Niemiec to mentalność ma jak Polak, mądry po szkodzie.

Nie ma impostora w składzie i naglę potrafimy strzelać z gry :thinking:

Najlepsze drużyny nie grają chaosem. Co najwyżej falami go wprowadzają aby robić bur**l w głowach przeciwników. Ale nie gra się na chaos non stop. Dzisiaj jest zamysł na grę.