Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach

No to żeby to rozjaśnić to powiem tak, gadanie o tym że nie idzie tam dla pieniędzy tylko jest podjarany jakimś projektem to kpina i nie raz pisałem że takimi tekstami się tylko ośmiesza. Od kiedy jest u nas Klopp pozycja Hendersona nie uległa zmianie. Ani nie odebrał mu opaski ani nie posadził na ławce na rzecz kogoś innego. W jego taktyce środek pola miał robić swoją żmudną robotę a w poprzednich grubych latach Hendo był podstawowym zawodnikiem w każdym sezonie, który wieńczyliśmy pucharem lub finałem. Ja wiem że zawsze musi być jakiś kozioł ofiarny a Henderson pokutuje za poprzedni sezon ale odbieranie mu wszystkiego jest niepoważne. To samo można by teraz pisać o Wijnaldumie bo on też był częścią tego środka pola i w sumie to więcej zawdzięcza okolicznościom niż samemu sobie.
W 13/14 było wiele głosów o tym że Henderson był płucami tego zespołu i wykoleiliśmy się na koniec bo złapał czerwo wie na prawdę odbieranie mu całego piłkarskiego rzemiosła to błąd.

2 polubienia

Niezłe warunki sobie wynegocjował mimo wieku nasz Hendo :sweat_smile:

Prawda to ze od arabow nic nie dostanie?

Nie wiadomo, tylko plotka poszła

2 polubienia
3 polubienia

Artykuł, który powinien przeczytać każdy fan Hendo i każdy kto myśli, że ludzie mają problem o pieniądze.

1 polubienie


Bardzo liczę, że przeskoczy Barry’ego. Legenda

13 polubień

Super,ze wyprzedzil tego kogos z “memnited” :muscle:
Jeszcze 21 gier i bedzie number one to jest do zrobienia :smile:

Ma kontrakt do końca sezonu, w tym już nie zrobi tyle bo za mało meczów zostało ale jeśli przedłużą mu umowę chociaż o pół roku to spokojnie powinien dać radę.

Milner jest ambitnym gościem, on jeszcze ten jeden sezon dogra żeby zrobić nowy rekord.

W BHA gra ostatnio sporo w pierszym składzie, nie to co u nas w ostatnim sezonie, gdy wchodził chyba głównie nabijać statystyki.
Jako gracz szerokiego składu w takim klubie jak Brighton może pograc jeszcze co najmniej kolejny sezon.

Gdyby Kloppowi udało się przefosować w klubie pomysł przedłużenia z nim kontraktu to jestem pewien, że w tym sezonie przeskoczyłby Barry’ego (chyba, że przytrafiłaby mu sie jakaś kontuzja)

W sobotę nasz były lewy defensor Alberto “Alfredo” Moreno miał udział w zwycięstwie Villarrealu nad Barceloną 5-3. Co prawda zszedł po 71 minutach oraz miał najgorszą notę w swoim zespole, ale zawsze to coś :sweat_smile:

2 polubienia

Też nie lubię Sterlinga. Kiedyś za to, że odszedł z Liverpoolu, później za żałosne symulki i ciągle pretensje do sędziów. Natomiast nie uważacie, że kibice trochę przesadzają z buczeniem? Nie lepiej okazać wyższość i go olać?

W meczu legend Liverpoolu i Ajaxu zagrają Dudek, Westerveld, Aurelio, Vignal, Skrtel, Cisse, Babel.

3 polubienia

Nie :smiling_imp: :smiling_imp: też nie trawię typa.

1 polubienie


oho

2 polubienia

Bierzemy jako zastępstwo Salaha

Big Mario McDonald’s? Zapomniałem już, że on cieszył oczy grą dla Liverpoolu

A tak zaangażowany jest Milnerson w Ajaxie

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/tak-gra-jordan-henderson/311461

2 polubienia