Championship

Luton - Coventry w finale na Wembley.

1 polubienie

Jobe Bellingham przenosi się z Birmingham City do Sunderlandu. Nie zastrzegają dla niego numeru, ale może warto mieć na niego oko :wink: Swoją drogą robi lepszy postęp w karierze niż niedoszły zbawca naszej kadry - Krystian Bielik, z którym grał dotychczas.

Robi większy postęp od Bielika to taka średnia rekomendacja chyba :smiley: ?

Masz rację:) po prostu śledzę uważnie naszych reprezentantów i dodaję jako ciekawostkę.

1 polubienie

Zmarł John Berylson, właściciel Millwall. Ciekawe co dalej z tym zasłużonym klubem.

Oglądam w ten weekend mecze Champioship. To jest bardzo ciekawa liga, z roku na rok coraz lepsza. Jak się popatrzy ile uznanych firm jest tam obecnie, to naprawdę wolę to od topowych lig kontynentalnych.

Czy ktoś z was wie co się stało wczoraj w meczu Southampton vs. Preston? Na flashscore widnieje jako przełożony z powodu zamieszek na trybunach.

Coś tam się jarało obok stadionu.

Tak to dokładnie wyglądało.
https://x.com/Patyrrr3/status/1765380898961191019?s=20

Było to kilka godzin przed meczem, ale mimo wszystko zdecydowali się przełożyć mecz.
Info ze strony klubu:

O kurcze to nieźle się tam działo. Dzięki za info!*

1 polubienie

Jak coś to Lester wraca do PL.

A druga drużyna to Leeds United albo Ipswich Town, Pawie przegrały 0:4 z QPR, co umożliwiło awans Leicester.

Liczę na awans Ipswich. Podobna historia do Luton, które mimo wszystko dalej ma szansę na pozostanie w elicie, co przy zastrzyku pieniężnym mogłoby im pomóc się wzmocnić przed kolejnym sezonem.

1 polubienie

Jeżeli dam radę, to z chęcią obejrzę dzisiejszy mecz Ipswich, wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni ale jak nie ma nic innego do oglądania to i dobre to na koniec sezonu :slight_smile:

Ipswich jedną nogą w PL, fajnie, że po Nottingham Forest kolejny zasłużony klub może wrócić do Premier League.

1 polubienie

To co gra Ipswich u Kierana McKenna to jest naprawdę świetny ofensywny futbol. Widać że wiedzą co robią i dobrze się ich ogląda. Leif Davis zamiata tam na lewej stronie jak Robertson u nas za najlepszych czasów. Ciekawe jak się sprawdzą na poziomie PL. Trzymam kciuki.

1 polubienie

Oj ja też darze Ipswich sympatią, bo za dzieciaka w fifie (chyba 06) byli jedną z drużyn które można było objąć jako pierwsza w karierze menagera nie tak jak potem jaką drużynę się chce (gimby nie znajo). Trzymam za nich kciuki i oby jak najwięcej takich fajnych historii jak z tracktor boys i McKenną

Ipswich awansowało do PL po dzisiejszym zwycięstwie 2:0 z Huddersfield (które spada). Leeds i tak przegrało z Southampton 1:2. W barażach wyżej wymienione zespoły oraz West Bromwich Albion i Norwich City.

1 polubienie

Bardzo cieszy mnie powrót Ipswich Town po latach nieobecności do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii :blush:
Jeszcze mi się tak marzy gra w niej Leeds, Derby County, Coventry i Sunderlandu ale to wymagałoby chyba 22 drużynowej ligi jak kiedyś :grimacing:

1 polubienie

Derby bym zamienil z Blackburn