Curtis Jones

Dobra. Już nie przesadzajcie. Chłopak ma tutaj przyszłość, ale nie jako wiodąca postać tylko solidny zmiennik. Takich zawodników też będziemy potrzebować.

6 polubień

Obawiam się, że po dzisiejszym meczu to Crystal Palace wie, że słabszy piłkarz od ich obecnych nie jest im potrzebny. No, ale może jakieś inne zespoły nie oglądały…

Fatalny. Nie rozumiem, dlaczego stawia na niego, a nie na kilka klas lepszego Elliotta. Dzisiejsze pudło jest niewytłumaczalne.

Jeden z zawodników, którzy w lato będą szukać nowego klubu.

Jaka przyszlosc? On od lat sie nie rozwija. Stoi w miejscu. Jego dobre mecze w sezonie mozna policzyc na palcah jednej dloni, a kiedy nawet cos zacznie regularnie pogrywac to zaraz lapie kontuzje a po powrocie gra pazdzierz. To nie jest zawodnik na ten klub, nie ten kaliber. Mam nadzieje ze nowy trener bedzie tego swiadomy. Jurgen jest zbyt sentymentalny, bo wprowadzal Jonesa jako nastolatka, ale koniec z tym. Twarogu z gowna nie zrobisz.

2 polubienia

Dlaczego on dzisiaj zagrał? Niestety Jones wygląda nieźle tylko i wyłącznie jak pozostali gracze wyglądają dobrze. W przeciwnym razie wygląda słabo. Jak reszta nie dojeżdża formą to on nic nie zrobi. Nie możemy walczyć o odrobienie strat takim Jonesem. Zostawić jako 5 czy tam 6 opcję ze względu na status wychowanka. Bez tego to już by dawno był na wylocie.

8 polubień

Ja to sobie myślę, że za kilka lat się spojrzy na wynik tego dwumeczu i będzie się zachodzić w głowę: “Jak można było odpaść z Atalantą?”. A potem spojrzy się na wyjściowy skład i zobaczy nazwisko Jonesa i to będzie odpowiedź.

1 polubienie

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Gra na alibi, podania do najbliższego, w defensywie bezużyteczny. Poziom Leeds, oby Edwards znalazł klienta

2 polubienia

Ale są tacy, którzy uważali, że to nasza przyszłość. Z każdym meczem udowadnia, że nie nadaje się do Liverpoolu. Już Endo, Eliott daje więcej, ale po prostu Jurgen już ma wywalone więc daje pograć byle komu.

2 polubienia

Mysle ze trzeba bedzie spojrzec na fomre wszystkich zawodnikow…
Cala druzyna grala piach, jedynie Gakpo cos chcial zrobic.

Tak, sprzedajmy Jonesa a w przyszłym sezonie na ławce będzie siedział duch. Jak wyżej pisałem - Jones powinien zostać, ale w roli zmiennika. Nigdy nie przeskoczy pewnego poziomu, ale nie jest to słaby zawodnik i ma pewne atuty, które można wykorzystać. Ma status wychowanka, mało zarabia, nie marudzi - idealny zawodnik na ławkę.

9 polubień

Idealny zawodnik na ławkę, to czemu grał tyle w pierwszym składzie? wszyscy przecież wrócili po kontuzjach, zawalil mecz z Palace, z Atalantą grał to co mu najlepiej wychodzi, czyli podanie do najblizszego. Nie trawię goscia, znakomita technika, ale zagrania pod publiczkę, nieefektywne, brak charakteru, tyle lat w klubie, dostal mnóstwo szans, progres minimalny. Harvey ma 10x lepszą wizję gry i podania od niego. Zawodnik na championship albo Bournemouth. Jak wszyscy są w formie to nawet taki słabeusz lepiej wygląda, niczym Drinkwater z Leicester na ktorego nabrala sie Chelsea. Powinien zostac, jednak Klopp zbyt bardzo mu zaufał, bo to zawodnik jak Minamino tylko na ogórów w pucharach.

2 polubienia

Dajcie mu już spokój, swoją wartość udowodnił nie raz, zdarzały się mecze jak woził cały Arsenal to się wszyscy nim jarali. On ma 23 lata i status HG, reszty zalet nie chce mi się wymieniać bo kto widział go w dobrej formie ten wie. A od pewnego Węgra, na którego złego słowa powiedzieć nie można w ostatnim czasie gorszy nie jest.
Przyjdzie nowy sezon, trener i się zobaczy, jeśli nie marudzi to będzie to ważny zawodnik szerokiego składu.

3 polubienia

Podam tylko jedną statystykę wykreowanych szans:

Bruno Fernandes 89 ( 1 miejsce)
Salah 59 (najlepszy w LFC)
Szobo 50 (choć jego fanem nie jestem, gdy byl w formie to byla pierwsza dziesiątka ligi, teraz już spadl)
Jones 9.

Gosc ma 23 lata, na palcach jednej ręki, mozna policzyc jego bardzo dobre mecze, a tkwi tu od lat, zabiera miejsce w skladzie innym, zachwycali sie nim tylko jego psychofani.

6 polubień

ale komu niby blokuje to miejsce?

3 polubienia

No z tej statystki wynika że wyśmiewany tutaj Bruno Fernandes jest prawie dwa razy lepszy od Salaha.

Nie spotkałem się tutaj nigdy żeby ktoś wyśmiewał Bruno za umiejętności piłkarskie.

Za symulki, podły Charakter, czy ogólne jego zachowanie boiskowe to inna para kaloszy.

10 polubień

No to słabo forum przeglądasz jak tak

Moim zdaniem Jones powinnien zostać ale nie więcej jako zawodnik 5-7 na pozycjach 6 i 8. Niestety nie ma on końskiego zdrowia a jego forma przychodzi dopiero jak reszta logo jest zajechana. Oczywiście jeśli ktoś złożył by ofertę około 35+ sprzedać, natomiast mało jest to możliwe. Jeśli zaś za nowego trenera będziemy grać 2 w środku po prostu trzeba się go pozbyć. Graven gra na podobnym poziomie a jest to pierwszy sezon, Jones dostał już wystarczająco dużo szans

Myślisz sobie, że wystawisz wychowanka na derby. Wie czym są, wie jaka jest stawka. Nawet jak umiejętności nie dojadą, to chociaż powalczy i będzie próbował. No to Jones to sobie podaje do tyłu, prawie wszystkie pojedynki przegrywa. Wystawianie go to sabotaż.

Ja mam odmienne wrażenie, dzisiaj najlepszy z trójki pomocników. Szobo poza jednym rajdem w pole karne anonimowy, Mac tragiczny dziś, Jones przeciętny a i tak lepszy od tej dwójki.

4 polubienia