Darwin Núñez

Pogodzić się ze stratą i skończyć tą farse w lato. Umiejętności czysto piłkarskie ma mierne, ale i tak jego największy problem to zerowe piłkarskie IQ, normalny napastnik w tej sytuacji z końcówki ominąłby bramkarza i strzelił na pustą, a on wali na pałe przed siebie xD

9 polubień

Nawet przy takim wyniku nie daje rady. Jest bardzo chaotyczny i jednak mało przydatny. Wchodzi na zmęczonego rywala i nie potrafi go dobić. Ciekawe jaki pomysł na niego będzie miał Slot i ile wytrzyma.

Mam nadzieję że Edwards nie będzie mieć sentymentów i pożegnamy Darwina w to lato.

7 polubień

Miałem dziś nie biczować Urusa nawet gdyby przeszedł obok meczu, ale patrząc na jego wybryki aż wzbiera coś w człowieku. Wiecznie na spalonym, a gdy już uda się uniknąć offside’u to następuje seta uderzana prosto w GK. Ileż można… jego trzeba zapisać na jakiś wakacyjny obóz wyrównawczy z wykańczania akcji.

1 polubienie

Tak jak kolega wyżej napisał , mecz bez presji a ten i tak w sytuacji sam na sam wali na pałe przed siebie. Wystarczyło sobie dziubnac piłkę obok bramkarza i miałby pustą bramkę co zrobiłby prawie każdy napastnik, albo podac do Gakpo. Jak go broniłem i dałem mu jeden sezon na dostosowanie się , szczególnie że drużyna grała słabo tak ten sezon też jest nieporozumieniem w jego wykonaniu i już zauważam że on się nie zmieni. Ma zerowe boiskowe iq , a co gorsza gdyby był madrzejszy to miałby wszystko żeby być topowym graczem.

1 polubienie

Jeżeli napiszę, co myślę o Jego ,grze’’ to wyłapię bana na IP.
Oddać choćby za paczkę fajek do Izolatora Boguchwała i usunąć tą karykaturę z klubu.
@diablinadali XD.

LFCHejt.pl

Klasycznie po meczu, trzeba sobie po Polsku ponarzekać :joy:

@pozdrawiam

No tak, zapomniałem, że nie ma nic lepszego na formę zawodnika niż hejt w internecie. Głupi ja, jak mogłem.

Zagrał przeciętnie, po jego przejęciu mieliśmy sytuacje, w której Salah zawiesił się w polu karnym i nie strzelił z 2 metrów.

Hejt przesadzony, jak zwykle na forumku.

1 polubienie

Dawaj, przecież i tak jesteś zablokowany xD

No nie, przecież wiadomo super meczyk zagrał, trzeba dalej mu szansę dawać to wskoczy na następny poziom 100%, źródło: no mówię Ci będzie tak : DDD

@Beol
Ajj, no tak - Darwin biegle posługujący się angielskim jak i polskim zacznie czytać forum, wpadnie w depresję i przestanie strzelać…

Ja do Darwina miałem naprawdę dużo cierpliwości i miałem nadzieję że jego nieskuteczność to kwestia dołka, że z tego wyjdzie - ale ostatnie mecze pokazują że to nie jest kwestia formy tylko jego mentalu, podpala się jak junior, ba nawet gorzej

2 polubienia

Sprzedać i zapomnieć. Największy flop od czasów Keity. Cała winę za ten transfer bierze Klopp. Edwards nigdy by nie pozwolił na transfer Darwina.

6 polubień

Dramat. 25 minut bez presji a gość nie ma nic z topowego napastnika. To jest tak beznadziejny przypadek że jeśli on jeszcze kiedyś odpali zjem szklankę. Mecz bez presji, totalnie na loozie, wygrywamy 4:0, chłopak wchodzi i nic. Kompletne dno. Jeszcze ten jego wyraz twarzy że on nigdy nic nie wie. Dramat. SPRZEDAĆ ASAP

5 polubień

Te dwa rozczarowujące sezony mają trochę właśnie twarz Nuneza. Ileż razy można wypracowywać chłopu sytuacje a ten niweczy starania.

8 polubień

Jeśli ktoś jeszcze miał promyk nadzieji to jego wejście z ławki dziś było idealnym podsumowaniem.

Dostał 3 świetne piłki. Raz podał w obrońcę, raz był na spalonym i raz załadował w bramkarza. Jakby był wynik 2:2 to już byśmy wieszali na nim koty.

Każdy dobrej jakości napastnik w tej sytuacji gdzie załadował w bramkarza by go po prostu minął.

A Gakpo poraz kolejny dziś pokazał - cytując klasyka - „jestem”.

5 polubień

Tak. Teraz to cała wina Kloppa, a prawda taka, że jak Nunez przychodził to każdy był zadowolony z transferu (w tym i ja). W końcu kto mógł przewidzieć, że chłop zapomni jak się strzela.

do Darwina to juz chyba każdy stracił cierpliwość. Miał swoje przebłyski w tym sezonie. Ale czym dalej w las tym wracamy do najgorszego. Znowu 2 spalone ( jeden chyba z lenistwa, bo podanie bylo prawie z naszego pola karnego) drugi, wyskoczył za szybko ( tutaj juz nie ma usprawiedliwienia, że za poźno dostał podanie, bo był prawie na połowie boiska i mógl spokojnie sie pościgać) no i oczywiście zawalona setka. Zabrał znowy Salahowi bramkę i asystę.

2 polubienia

Każdy? Ja nie byłem. Albo inaczej, byłem mocno sceptyczny. Czepiałem się, ale jak zagrał dobrze to potrafiłem też napisać coś pozytywnego.
Natomiast zadałem taką pewną tezę dwa lata temu, którą później niektórzy próbowali prześmiewczo przywołać po bramkach Nuneza, a mianowicie, że Richarlison jest ogólnie, moim zdaniem, bardziej kompletnym zawodnikiem niż Nunez.
Dzisiaj jeden i drugi wchodzą z ławki. Jeden strzela, oraz na pełnym luzie przyjmuje piłkę w naszym polu karnym i wystawia Sonowi. Drugi idzie 1v1, może zrobić wszystko, więc strzela prosto w bramkarza.

A no, i czekam aby ktoś mi znowu napisał, że Nunez łapie tyle spalonych bo gramy bezpośrednią długą piłkę, a nie dlatego, że chłop w ogóle na boisku nie myśli :sweat_smile:

4 polubienia

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jeszcze kilka miesięcy temu gdzie Darwin strzelał a Gakpo był tylko cieniem samego siebie, to każdy Holendra wypychał z klubu a Urugwajczyk był naszym killerem. Teraz sytuacja jest odwrotna. Na korzyść Codego jest to że przyszedł za dużo mniejsze pieniądze i mimo że nie strzelał to nie będzie od razu takiego hejtu jak na Nuneza, i na korzyść Holendra jest to że od przyszłego sezonu trenerem będzie jego rodak, więc nie wierzę w to że nagle Gakpo będzie w hierarchii za Nunezem. Mimo wszystko jestem za tym żeby rozważyć w lecie przyszłość Urugwajczyka, bo potrzebujemy napastnika który zrobi coś z niczego, i potrafi wykorzystać 100% okazje, a z Darwinem jest z tym różnie, a czy jesteśmy na tyle takim klubie żeby trzymać na rezerwie napastnika za 80 mln? No raczej nie.

5 polubień

Wychodzi na to, że blancik od początku miał rację, a wielcy obrońcy Darwina się mylili. Niestety mało kto ma na tyle charakteru by przyznać się, że nie miał racji.

Ja posypuję głowę popiołem. Długo się łudziłem, że Nunez będzie naszą nową legendą, ale po 2 sezonach można już przyznać, że nic z niego nie będzie.

2 polubienia

Ja tam Codego nie wyrzucałem z klubu. Nawet mimo gorszego czasu w tym sezonie, to jest piłkarz lepszy i z większym potencjałem niż Darwin. Wszyscy którzy wywozili Gakpo na taczkach jeszcze to od szczekają w przyszłym sezonie.

Tylko on musi grać na swojej pozycji