Humor

W czasach powszechnie stosowanych VPN’ow ban po IP też nic nie da.

1 polubienie

A znośnie :sweat_smile: Powiedziałbym, że bardziej mnie nogi bolą :laughing:

@AquerdationLFC a nie wiem. Może faktycznie zdarzyło mi się już na nowym forum ostrzeżenie :thinking: chyba tak faktycznie. Czyli odrazu idzie tylko za grubsze przewinienie.

Niemniej starych kont (chociaż teraz wsyszcy mamy maks od 2021 po migracji) bym długo się wzbraniał banować permanentnie. A pare takich przypadków chyba było ale możliwe że przy poprzedniej moderacji

Zwłaszcza, że można wyłączyć wifi oraz włączyć dane i w ten sposób zmienić ip bez vpn.

Nikt ze starych użytkowników nie dostał bana permanentnego- poza Radbugiem od Przemka na pół roku oraz Josifa teraz na 3 miesiące.

Naprawdę tych mutów czy banów praktycznie nie dajemy - chyba, że jakiś prymitywny trolling albo multikonto.

5 polubień

Nie znam się na tym, ale nie łatwiej zablokować konkretnego użytkownika (login) i po sprawie. Po co bawić się w blokowanie IP?

Pomysł z czasowo ograniczonym w postowaniu kontem np. 72h od rejestracji rozwiązałby 99% przypadków trollkont. Wytrzymają dzień, może dwa. Trzech już nie.

2 polubienia

4 polubienia

To chyba dobry dział. Koszulki Juventusu na przyszły sezon :rofl:

A niektórzy już ogłosili, że nasze są najgorsze. To jakieś okolicznościowe, jakaś akcja charytatywna?
Żeby nam Adidas nie odwalił czegoś za rok :wink:

To jakiś żart? Albo jakaś akcja charytatywna Juventusu?
Przecież w czymś takim nie da się wyjść na boisko.

To nie akcja charytatywna, tylko współpraca z Inbetweeners. I jest to koszulka specjalna, nie będą w niej występować co tydzień.

Tak wygląda normalna edycja:

Jest to strój wyjazdowy.

Jedyny sposób, aby zatrzymać Man City.

7 polubień

Ale będą jaja, jak Bayern wygra LM :smile:

My honest reaction

https://youtube.com/shorts/urSnEVe6bzI?si=x5uQOvdWTJvaLfH4


John Arne Slot

1 polubienie
2 polubienia

Za takie coś z miesjca powinna być degradacja do rezerw. Zero szacunku dla klubu, jak grasz w takim zespole jak United czy Liverpool, jak nie masz formy, zespół slabo gra to chociaż nadrabiaj zaangażowaniem i walcz, a nie przechodź obok meczu.

1 polubienie

6 polubień

FB_IMG_1715678985912

1 polubienie