Humor

Pomysł z czasowo ograniczonym w postowaniu kontem np. 72h od rejestracji rozwiązałby 99% przypadków trollkont. Wytrzymają dzień, może dwa. Trzech już nie.

2 polubienia

4 polubienia

To chyba dobry dział. Koszulki Juventusu na przyszły sezon :rofl:

A niektórzy już ogłosili, że nasze są najgorsze. To jakieś okolicznościowe, jakaś akcja charytatywna?
Żeby nam Adidas nie odwalił czegoś za rok :wink:

To jakiś żart? Albo jakaś akcja charytatywna Juventusu?
Przecież w czymś takim nie da się wyjść na boisko.

To nie akcja charytatywna, tylko współpraca z Inbetweeners. I jest to koszulka specjalna, nie będą w niej występować co tydzień.

Tak wygląda normalna edycja:

Jest to strój wyjazdowy.

Jedyny sposób, aby zatrzymać Man City.

7 polubień

Ale będą jaja, jak Bayern wygra LM :smile:

My honest reaction

https://youtube.com/shorts/urSnEVe6bzI?si=x5uQOvdWTJvaLfH4


John Arne Slot

1 polubienie
2 polubienia

Za takie coś z miesjca powinna być degradacja do rezerw. Zero szacunku dla klubu, jak grasz w takim zespole jak United czy Liverpool, jak nie masz formy, zespół slabo gra to chociaż nadrabiaj zaangażowaniem i walcz, a nie przechodź obok meczu.

1 polubienie

6 polubień

FB_IMG_1715678985912

1 polubienie

Kibice Arsenalu są disrespectfull

1 polubienie

Aż się osmarkałem z tego zestawienia xDD
Najlepsze jest to, że każdy z trenerów z kategorii “great” a nawet “good” ma przynajmniej jedno trofeum mistrzowskie - krajowe lub europejskie - więc Arteta w tym zestawieniu to max “okay” xD

Poniżej moje zestawienie:
image

8 polubień

XDDD oni nawet nie są najlepszym vicemistrzem w historii.
Alonso to Skarpetę dupą zjadł w tym sezonie, a trenuje 1,5 roku dopiero. Zakładam, że jeśli nie stanie się cud w niedzielę i Arsenal nie wygra mistrza. To może być początek końca Artety. Zagrać dwa takie sezony i zostać z niczym, takie coś niszczy drużyny. I z nami by stało się to samo gdyby nie wygranie LM.

4 polubienia

Nawiązaując. Mam przeczucie, że zacznie się wyciąganie piłkarzy z Arsenalu teraz, lub max za rok.

Nie byłbym tego taki pewien. Arsenal mimo, że nic nie wygrał do tej pory, to jednak ma pieniądze i jest londyńskim klubem. Real czy Barca raczej nie będą robić zakusów na ich piłkarzy, a klubom z Premier League kanonierzy pewnie nikogo nie sprzedadzą więc nie spodziewałbym się sprzedaży ich kluczowych zawodników jak Saka, Rice czy Odegaard,