Jarell Quansah

To było bardzo nierozważne zagranie, zbyt ryzykowne. Quansah był za bardzo rozluźniony.

Grając w poprzek boiska trzeba być pewnym. Nie jesteś? Graj bezpieczniej, graj do przodu, ale kurrwa nie graj w poprzek. No cóż… zdarza się, szkoda że nie w meczu, gdzie prowadzimy 3:0, a z MU dając im tlen i przez to tracąc punkty. Na pewno zapamięta to przed kolejnym takim zagraniem.

Jarell jest przyszłością tego klubu ale ja jak już widzę go w składzie to wiem że czystego konta nie będzie nie ważne czy to bunley Norwich czy lask linz czyste konta z nim w składzie można policzyć na palcach jednej ręki

Popełnił babola? Oczywiście, że tak. Niemniej nie rozumiem tego grillowania.

Obrońcy popełniają błędy. Nawet taki VVD. Ostatecznie United nie miało żadnej 100% okazji.

Tutaj problemem jest to, że my nie wykorzystujemy nawet minimum tego co powinniśmy.

9 polubień

Przegrał nam miatrzostwo w tym sezonie. Nic nie grające United podpiął pod prąd. Rozumiem, że błędy to częśc tej gry, ale taki? To nie był błąd to był debilizm. Tego nie można wytłumaczyć, tego nie można zrozumieć

1 polubienie

Quansach popełnił jeden bardzo kosztowny błąd. Tutaj pełna zgoda. A ile 100%, 200% 300 KU…% NIE WYKORZYSTAŁ Nunez?? Typ za 90 milionów??? Ileż on musi strzelać w jednym meczy żeby cokolwiek mu weszło??

1 polubienie

No ale to wina Kloppa że obviously musiał wybrać Quansaha kosztem zdrowego Konate. Myślałem że grać Quansahem będziemy z konieczności i w rotacji, ale numer 1 obok Virgila ma być Francuz. Póki grał Konate to było dobrze. Były czyste konta, dosyć stabilna gra, masa dobrych interwencji i nie robił takich idiotycznych błędów bo jest już na nie za stary. No ale Jurgen jak to Jurgen, jak zwykle musi przedobrzyć wtedy gdy ma wybór kogo wystawić. Z Konate dziś byłyby 3 punkty, jestem tego pewien.

a ile nie wykorzystał Diaz? myslę, że dzis wiecej niz Nunez

1 polubienie

Totalnie nie jestem fanem Diaza, ale bez niego nasz atak ma potencję 65 latka. Piłka w ogóle znajduje się w polu karnym dzięki jego rajdom i dryblingom.

2 polubienia

To jest tak żałośnie daleko idący wniosek, że głowa mała. Tak samo można napisać, że mistrzostwa nam przegrał Nunez marnując notabene 24 setki w tym sezonie.

To jest nasze TOP3 jeśli chodzi o marnowanie okazji:

Zgadnij ile najwięcej ma piłkarz Arsenalu? Tak, ma mniej niż Diaz :wink:

Jeśli przegramy w tym sezonie mistrza, to nie przez błąd 21letniego Anglika, który gra pierwszy sezon w PL na pozycji ŚO, tylko przez to, że piłkarze za łącznie 170 mln euro pomarnowali w 31 kolejek 46 100%owych sytuacji, co jest po prostu jakimś kosmosem.

4 polubienia

Ta statystyka,ktora zapodales jest PRZERAZAJACA!!! :rage: :man_facepalming:

Pierwsza 10 :

Dlatego w poważnym klubie nie byłoby owych panów po dwóch sezonach. Niestety Liverpool będzie się z nimi pie…ł jak matka z łobuzem do końca ich kontraktów.

Całe szczęście, że tylko tutaj widzę tak narwanych i ofensywnych kibiców Liverpoolu w stronę Darwina

Na socialach jest bardzo dużo sympatii, wsparcia dla Urugwajczyka i bardzo dobrze, zasługuje na to, a gdyby było na odwrót, to chłop byłby już dawno złamany psychicznie

113 kontaktów z piłką
91% celności podań (96/105)
3/7 długie piłki
2/2 wygrane pojedynki na ziemi
4/6 w powietrzu
2 odbiory
1 zablokowany strzał
2 wybicia
0 fauli

Dobry występ młodego Anglika.

Młody jak na swój wiek gra bardzo dobrze, ale jedno co mi się rzuca w jego grze , że gra bardzo bezpiecznie.
Nie podejmuje ryzyka.

Jak Matip na plus daje rajdy.

Konate potrafi spróbować rzucić piłkę za kołnierz przeciwnej drużyny czy dać jakieś bardziej ryzykowne podanie omijające pomocników drużyny przeciwnej to Quansah czasami mając wystarczająco miejsca na takie podanie woli piłkę cofać do Alisona czy oddać ją Van Dijkowi.

Jest młody to liczę, że z czasem się poprawi w tym aspekcie.

Zobaczymy jak się rozwinie pod Amorimem, o ile ten tutaj trafi. Portugalczyk dobrze ogarnia defensywę.

Próbował w tym sezonie już długich piłek, wydaję mnie się, że duży wpływ na taki “bezpieczny” występ miał jego błąd w meczu z United.

2 polubienia

Młody emanuje spokojem i dobrze sie ustawia. Na ten moment spokojniejszy jestem gdy Jarell jest na boisku zamiast Konate, który ostatnio zrobił się strasznie elektryczny. Nie świadczy to oczywiście, ze jest lepszym obrońcą, uprzedzając zarzuty. :wink: Kwestia obecnej formy obu Panów.

4 polubienia

Quansah popełnił duży błąd z United, ale to nieunikniona rzecz zwłaszcza na pozycji obrońcy. Ważne, by takie rzeczy go nie łamały i dalej robił swoje. Jeśli będzie grał na zbliżonym poziomie do Konate to i tak będzie miał przewagę zdrowotną, bo niestety Francuz może mieć momenty, gdy wygląda jak najlepszy ŚO w lidze, ale prędzej czy później i tak wyląduje w gabinecie lekarskim. Smutna prawda. W obecnym sezonie może nie wygląda to tak źle w porównaniu do poprzednich, bo opuścił przez kontuzje 8 spotkań (transfermarkt), ale ciężko mi sobie wyobrazić Francuza jako filar obrony w dłuższej perspektywie. Obym się mylił :wink: