Koszulki

Wow! Wolałbym to jako drugi komplet.

1 polubienie

Ta biała jak wygenerowana przez AI.

Znaczek Nike i napisy sponsora.

Obie świetne, ta czerwona stworzona do tego, by w maju 2025 roku Virgil odbierał puchar za wygranie Ligi Mistrzów.

To są marzenia i prace jakiegoś tureckiego grafika a nie projekty Nike. Co nie zmienia faktu że domowa kozacka.

Edit: ja wiem, że przecieki są z tej strony ale tam była informacja, że to są prace grafika z Turcji.

To przeciek od Footy Headlines, więc spora szansa, że faktycznie takie będą.

Jescze detale ww koszulki i ten liverbird z tłem YNWA.

No i wyjazdówki🤗

Kurde jak to się by wszystko potwierdziło to chyba od niepamiętnych czasów byśmy mieli 3 normalne stroje na raz.

koszulka ogólnie bardzo ładna, ale te paski średnio mi tu pasują. Lepiej jakby ich nie było, a jeśli już to proste bez tych zakrętasów.

https://twitter.com/KoptasticNeil/status/1744843784314114384

1 polubienie

Ogólnie to nie wiem czy to odpowiedni temat ale jak coś to w naszym oficjalnym sklepie jest zimowa wyprzedaż do nawet 70% taniej do końca tego dnia więc jak ktoś zainteresowany niech korzysta :slight_smile:
Ja ze swojej strony dodam że nic nie kupiłem ale to bym chętnie nosił, szkoda że bez loga umbro :smiley: :laughing:

Według Footy Headlines, których przecieki dotyczące strojów zazwyczaj się sprawdzają, tak będzie wyglądał 2 lub 3 komplet koszulek na przyszły sezon. Co myślicie? Dla mnie sztos kompletny. Biorę dwie sztuki, jedna do oprawienia w ramkę. :wink:

3 polubienia

Wg wspomnianego serwisu trzeci komplet koszulek ma wyglądać zgoła inaczej:

Do kompletu: przewidywania na domowy:

i wyjazdowy komplet strojów:

@gagarin - przedstawiony projekt nie jest zły ale wygląda to raczej na jakiś fanowski projekt.

1 polubienie

To dziwne bo na ich stronie nic takiego nie widzę

I mam nadzieję że to fejk bo nawet Warriorowe swetry Kononowicza i zeszłoroczną wyjazdowa po której można było dostać oczopląsu były ładniejsze.

Ten trzeci komplet to wygląda jak wyjazdowy. Natomiast ten niby wyjazdowy ( czarny ) jak trzeci bo one zawsze raczej były mniej klasyczne.

Ale dość ciekawy wzór.

Też odniosłem takie wrażenie ale może tym razem będzie w takim trochę dziwnym porządku. Przecieki z tej strony zazwyczaj się sprawdzały więc pozostaje czekać.

To wciąż lepiej niż trzeci strój Arsenaly na przyszły sezon:

Ten biały komplet to jakiś wytwór domorosłego grafika albo AI, logo nike w pionie.
Projekt wrzucony pzez @Flips świetny, chociaż faktycznie wygląda na projekt fanów niż oficjalną koszulkę.

To są tylko przecieki ale powołuje się na nie mocne źródło - nie twierdzę, że to będzie oficjalny strój :wink:

Ja bym wam raczej radził pogodzić się z tym jak będą wyglądać nasze stroje na przyszły sezon z tym co wrzucił @The_Normal_One_II kilka postów wyżej Koszulki - #197 przez The_Normal_One_II bo footyheadlines w ciula raczej nigdy nie leci. Jak coś się zmieni to tylko bardzo małe detale.

Odnośnie tego: Trzeci zestaw Liverpoolu 24-25 ma odwrócony (pionowy) wzór nike (podwójny) i jest to cecha wszystkich trzecich zestawów Nike Elite Team 24-25, czyli: Barca, Inter, Chelsea, Tottenham czy Atletico też tak będą miały odwrócony znak nike w swoich strojach. PSG pewnie nie bo oni mają Air Jordan zawsze…

Tu zresztą można sobie podglądnąć już mniej więcej jak będą wyglądały stroje czołowych zespołów z czołowych lig: 24-25 Kit Overview - Footy Headlines

Spoko 2 i 3 Chelsea. Swietne tez Interu i wyjazdowka Bayernu