La Liga

A karny to padolino podobne do Saki z Bayernem.

Inna sytuacja, obok był drugi zawodnik Realu do asekuracji więc żółta, jak faulował Araujo drugi zawodnik Barcy był bardzo daleko, to kluczowa różnica.
Co do karnego się zgodzę, padolino straszne, co do piłki w bramce, zapewne 1-2mm zadecydowały że piłka jednak nie przekroczyła linii ale to tylko domysły, bo nie stać La Liga na goal line :slight_smile:
Mecz na remis z lekkim wskazaniem na Real jednak.

E. https://www.youtube.com/watch?v=3UF6lERxXpo
chociaż z tej powtórki wynika, że najpierw Cubarsi trafił w lewą nogę Vasqueza. Trudna sytuacja do oceny, z drugiej strony gol Christiansena też na styku faulu.

A ja tutaj poruszę inny wątek czy według Was Yamal ma na pewno 16 lat?;);))))

Po tym co się stało z Keitą po roku to raczej szybko takiego ruchu nie powtórzą

tak, jego cała kariera jest na zdjęciach. Nagroda w szkole dla wybitrnych 8 latków. Ciężko sfabrykować bedac urodzonym w europie, chociaż jest to możliwe i robili w Niemczech

Ale Yamal był bliżej bramki niż drugi obrońca Realu, wchodzenie w takie interpretacje jak daleko był obrońca i czy by zdążył jak dal mnie jest trochę bez sensu bo gdzie ustalisz granicę (daleko-blisko) ?

moim zdaniem bardziej do elliotta w meczu z diabełkami. padolino saki było obrzydliwe w opór, miałby otwartą bramkę a i tak szukał karnego (w całkiem pokraczny i żałosny sposób)

Tak. Jest na youtube pełno nagrań z młodzieży Barcy, gdzie gra np. w U-12 i widać, że ma 12 lat. Warunkami fizycznymi się nigdy nie wyróżniał. Twarz ma dalej jak dziecko. Urodził się w Hiszpanii. Są w intenecie wywiady z jego sąsiadami, którzy znają go od urodzenia. Nie ma dosłownie żadnych podstaw by myśleć, że ma kręcony licznik.

Jak za takie gowno beda gwizdac faule/karne, to pilkarze beda sie uczyli baletu, zeby efektownie upadac.
Od razu mi to przypomina filmik dla beki z Wlochow jak cwiczyli padac przy “faulowaniu”

Kpina jak cala ta ogorkowa liga

No to będzie potwór za rok, dwa, niesamowite depnięcie na kilku metrach, Camawinga co chwila za plecami. Po za tym mam wrażenie, że chłopak ma nerwy ze stali i chłodną głowę. Ta Barca w ogóle jest ciekawym zespołem, Xavi jest jaki jest ale coś tam stworzył ciekawe czy Ci młodzi dadzą radę.

Wiele takich młodych gwiazd już popłynęło, nowy Messi - Fati skończył w Brighton, Pedri zajechany totalnie, Gavi połamany. Barcelona nie ma kadry i nie potrafi zarządzać młodzieżą, przez co grają od deski do deski i klub wyrządza im dużą krzywdę.
Co do karnego @Kabut ja jestem także zdania, że to padolino i nie powinno być karnego aczkolwiek pretekst był, nie był to nur widmo w stylu Sterlinga.
A łysy Pep to wypchnął tego Cancelo z City a ten Barcelonie załatwił pożegnanie z LM a wczoraj takie same błędy w defensywie, gość nie potrafi bronić kompletnie.

Z tym Cancelo masz rację, Pep ma to coś, że potrafi w odp. Momencie pożegnać się bez skrupułów. Sterling to samo po city w zasadzie się skończył, Jesus też w zasadzie się kończy, no dobra Palmer ale tutaj poczekajmy na 2 sezon.

Ogólnie dla mnie, powinien być jakiś taki system komputerowy wymyślony, że w sytuacji jak ta wczoraj:
Jeśli masz możliwość uniknięcia/przeskczenia/przejścia obrońcy to nie ma karnego bo jawnie odstawiasz szopkę. Dodatkowo za takie padolino obok kartki powinien być wymierzany policzek za brak jajec i bycia pizdą.
Przecież to padolino wyglądało jakby ktoś mu pod nogę logra kolejowego wrzucił a nie zastopował piszczelem…
Paranoja

I porównajcie to sobie z king-fu Maca w meczu z $ity

Moja siostra uczy jego muzułmańskich kolegów z Rocafondy języka angielskiego. Chłopak ma 16 lat.

Tu nie jest problemem, że nie widział w nim niczego, a że sam zawodnik chciał odejść.
Tutaj akurat nie zdziwi nikogo wielka kariera Palmera, bo sam Pep uważa, że on nie mógł dać mu takiej szansy gry, jaką ma w Chelsea, ale sam jego rozwój tak mocno go nie zdziwił, bo pokazywał zadatki na grajka od dawna.

Fati też byl połamany, Pedri ciągle kontuzje. tak jak napisałeś oni za dużo tam grali. I się okaża, że w wieku nastu lat mieli lepsza kariere niz w teoretycznym prime. Rooney, Fabregas też zaczynali wczesnie, nie mieli kontuzji ale po 30 juz niestety byli średni. Te gwiazdki Barcelony zaraz poprzepadają.

To wszystko po kłosie nasrania coraz większych ilości meczów.
Dla zwykłego Janusza argumenty medyczne nie dolecą, bo on widzi tylko to, ile oni mają na kontraktach i ile klub zarabia - to jest wynik tego, że ogólnie w piłce nożnej jest więcej pieniędzy, ale one nie sprawią nagle że człowiek stanie się bardziej wytrzymały, mniej podatny na kontuzje itd., no ale jak ktoś ma 200tys funtów tygodniowo w klubie, to znaczy że może jeszcze grać w kadrze po x meczów (gdzie już nie ma płacone przecież, ale weź to wytłumacz debilom, klub nie płaci przecież za to by w kadrze się łamał).

Hiszpańskie Mundo Deportivo podaje, że Xavi zostanie w Barcelonie do 2025r, wypełniając swój kontrakt.
W sumie trochę śmieszno nawet. Z drugiej strony nie ma i tak żadnego sensownego trenera do wzięcia aktualnie.
Jedno jest pewne, za rok rynek trenerów będzie wyglądał inaczej, wolni będą Klopp, Alonso, Ancelotti i może jeszcze ktoś topowy się wykreuje.

Skąd info, że Alonso za rok będzie wolny?

Myślałem że ma kontrakt do końca następnego sezonu, teraz sprawdziłem i ma do 2026 faktycznie, moja pomyłka.