Liga Mistrzów 2023/2024

Halland zawiódł, bo nie dostawał podań, sam niczego nie zrobi. Dwa, że on jest też świetny przy grze z kontry, bo jest szybki i silny jak tur, sadzi długie susy, no ale przy takiej obronie Realu, City kontr w ogóle nie miało. Obrzydliwa gra Realu, ale skuteczna, ile razy my już to widzieliśmy w ostatnich latach…

Mi się wydaje że ani Halland nie jest tak dobry jak wszyscy twierdzili rok temu, czyli przez najbliższe 10 lat będzie się wymieniał złotymi piłkami z Mekambe ani tym bardziej tak słaby jak teraz niektórzy twierdzą. Ma straszny dołek ale i tak jest najlepszą 9 swojego pokolenia póki co

2 polubienia

Tak oglądam to BVB-PSG i dla postronnego widza bardzo fajny meczyk, szybki, dynamiczny. Na chwilę obecną 1-0 prowadzi BVB w 80 minucie ale mecz bardzo wyrównany, obie drużyny stwarzają bardzo dobre okazje.
Powiem Wam, że po tych naszych wyczynach oglądać taki mecz to jest dopiero tempo i widowisko. My też tak kiedyś graliśmy, teraz stoimy.

5 polubień

BVB strasznie nieskuteczna, mogli spokojnie ze 3-4 gole wpakować, chociaż PSG miało w jednej akcji dwa słupki.
Sancho odżył w Niemczech, świetny mecz.
Czekam na niemiecki finał LM.

2 polubienia

Tak, dynamiczniej od nas grali, chociaż w zmarnowanych sytuacjach myślę, że jesteśmy podobni

Finał Real-PSG jak w banku

Ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego Niemcy i Włosi mają po 5 miejsc gwarantowanych udziałem w przyszłorocznej Lidze Mistrzów? A Taka Anglia czy Hiszpania po 4 miejsca.

czasem te pytania to mnie zastanawiaja czy to jest trolling? Juz nawet jak sie nie poczytalo o zmianach w LM, to jakby sie forum sledzilo na bieżąco to też było wielokrotnie pisane. 1 dodatkowe miejsce dla dwoch najlepszych krajów w rankingu za dany sezon.

8 polubień

Jest reforma rozgrywek od następnego sezonu, będzie jedną tabela, 4 spotkania u siebie i 4 spotkania na wyjeździe.

Trąbią o tym od roku, a tu dalej takie pytania. Wujek Google również nie boli, w razie co :wink:

To że jest reforma rozgrywek to wiem od dobrych kilku miesięcy, po prostu nie wiedziałem i się zastanawiałem dlaczego Włosi i Niemcy mają po 5 miejsc gwarantujących udział w LM - tyle, no ale oczywiście nie można normalnie po ludzku odpisać, tylko jak to zwykły Polaczek cebulaczek musi pokazać jaki to on nie jest cwaniak i jeszcze komuś doeabać.

2 polubienia

Co nie? Cwaniaczki mogli napisać żebyś zmienił przeglądarkę z Internet Explorera na nowszą, a tak musiałeś sam doebać im cwaniackim “Polaczek cebulaczek”.
Hipokryzja aż wylewa się bokami.

2 polubienia

Nie przjmuj się, niektórzy po prostu nie potrafią normalnie odpisać. Ja sam musiałem doczytać szczegóły nowego formatu LM, bo nie sposób wszystko spamiętać.

Tutaj masz nowy artukuł od UEFA, który ładnie objaśnia zmiany i dlaczego je wprowadzono:
New format for Champions League post-2024: Everything you need to know

A tutaj info o tym w jaki sposób Włochy i Niemcy otrzymają dodatkowe miejsce w LM:
2024/25 UEFA Champions League: Italy and Germany secure next season’s European Performance Spots

Swoją drogą, @AirCanada może warto byłoby dodatkowe info o nowych zasadach LM wrzucić na główną skoro już się oficjalnie zakwalifikowaliśmy do tych rozgrywek? Myślę, że wielu osobom prościej byłoby poczytać materiał w ojczystym języku.

7 polubień

@Smuggler7 Ogarnę to w przyszłym tygodniu ;))

2 polubienia

Narazie w Paryżu z boiska wieje nudą :sleeping:
BVB gra na utrzymanie wyniku z pierwszego meczu a “szejki” nie mają żadnego pomysłu na sforsowanie defensywy gości.
Tylko jakiś gol z dupy dla PSG rozrusza to spotkanie.

Kopanina do przerwy, starcie niegodne półfinału LM :man_facepalming:t2:

Oglądając ten mecz jedno przychodzi mi do głowy, a mianowicie jak Sancho tak z dnia na dzień zmienił się znowu w dobrego grajka?!
Przecież to przepaść w dość krótkim czasie.

Liczę bardzo, że Nunez nie będzie musiał się odpalać w innym klubie, a zmiana trenera coś da w jego przypadku.

I gol dla Borussii czyli już tylko kroczek od finału.
“szejki” w czarnej dupie :rofl:

Największy trzask dupy dochodzi prosto z Katalonii, że odpadli z tak marnym PSG a mieli autostradę do finału. Chociaż po pierwszym meczu obstawiałem, że PSG jednak odrobi

Sancho zaczynał u OGS, potem RR, potem 10Hag, u żadnego trenera szału nie było, z tendencją spadkową. Więc ogólnie zassała go atmosfera ManU, a nie stępił konkretny trener.
W BVB mają pomysł na niego, ma sensowniejszych graczy wokół siebie i przede wszystkim klub, w którym jest zupełnie inny klimat do gry.

2 polubienia

W Paryżu biega po murawie Darwin… a nie to Ramos :rofl:

1 polubienie