Liga Mistrzów 2023/2024

Premier League w LM sezon 23/24 = BLAMAŻ !!! :grimacing:

1 polubienie

Oczywiście, oczywiście że tak musiało się stać

Jak ja po prostu nie cierpię tej drużyny, żadna inna drużyna tak bardzo nie odpycha mnie od piłki jak oni

Nie mogę znieść widoku słabej drużyny, która psim swędem awansuje, a oni to robią regularnie

1 polubienie

Oficjalnie już można powiedzieć, że premier league nie dostanie dodatkowego miejsca w LM. United zobaczy ligę mistrzów jak świnia niebo :joy::joy:

6 polubień

Szczerze dla LFC to najlepsze co się mogło wydarzyć. Ja osobiście nie wierzę, że wygramy wszystko do końca, ale 2 dodatkowe mecze nic by City nie zmieniły, a odpadnięcie z LM może wpłynąć na ich morale i to jedyna szansa, żeby coś stracili. No i fajnie, że musieli się dodatkowo pomęczyć 120 minut. Zostaje 6 spotkań, trzeba zrobić swoje, ale kalendarz nie jest po naszej stronie. Ciekawe jak wypadniemy jutro

2 polubienia

Ja nie trawie tego City, chyba nawet bardziej niż United. Jestem antyszejkowy. A już śmierdziało finałem City - PSG. Takiego finału chyba bym nawet nie oglądał

4 polubienia

Najgorszy to ten gdy drugi raz city zgarnia wszystko co możliwe za kase arabów

1 polubienie

no i fajnieeee, cieszy oko jak sztuczny klub z $$$ na koncie dostaje w pi**e. Jeszcze pora na P$G. No cóż Real był gorszy, ale wygrał taka jest piłka. Karne to loteria. Jeśli chodzi o nas to ManC ma bolesną porażkę do przegryzienia + 120 minut w nogach. Wszystko zależy od nas

2 polubienia

I cyk Liverpool dłużej w Europie niż Arsenal i City. Co prawda 24 godziny, ale kto tam by się przejmował

6 polubień

City nie lubię ale no zasłużyli na więcej. Real jak to oni, brzydki futbol i ślizganie się niemiłosierne w Lidze mistrzów.

Już widzę jak ten sflaczały Bayern przechodzi ten tak dobrze mimo wszystko skomponowany i konsekwentny real

SŁAWA UKRAINI

Pięknie to Lunin wybronił xD i łysa menda za burtą.

Jak ktoś myśli, że awans city zwiększyłby nasze szanse na mistrza, to się niepotrzebnie łudził. Oni mają tak szeroką kadrę, że im to wszystko jedno w ilu pucharach będą grać.

1 polubienie

To jest właśnie cholerny Real. Szkoda mi City, bo dzisiaj grali naprawdę fajnie i chcieli wygrać. Nie grali na czas, atakowali, próbowali. Real za poczwórną gardą przechodzi dalej.
Jedyne pocieszenie, że w City być może spadł mental, są zawiedzeni, może to im zakłóci końcówkę w premier league.

3 polubienia

Łysa menda sobie odrobi w lidze na luziku, a płakać na końcu będziemy tylko my. No, jeszcze Arsenal może gwizdać bo my chociaż mamy Carabao no i MOŻE z Atalantą ten jeszcze jeden wielki comeback kloppowy przeżyjemy.

@Sherwood97 jak dla mnie Real to też sztucznie napędzany kasą klub. W końcu tylko ich stać ze wszystkich na opłacenie Mbappe. Tam są chore pieniądze, nawet w City sobie na tyle nie pozwalają co w Realu.

1 polubienie

Wykorzystają tajną broń. Zagrają taki sam autobus xD w zderzeniu autobusów wszystko się może zdarzyć

City raczej mental na ligę nie spadnie, tym bardziej rzucą wszystkie siły na ligę żeby się odkuć. Prędzej Arsenal się obsra, co zresztą już zrobił z Aston Villa, oczami wyobraźni pewnie już podnosili puchar LM

Na piwno :smile: City teraz będzie grać na wkurwie jak kilka lat temu. Ale przynajmniej drugiej ligi mistrzów nie wygrają.

3 polubienia

Wybacz, ale kogo mają ? Doku, który wszedł za Grealisha ? Czy pozostałych, których zobaczyliśmy dopiero w dogrywce ? Spadła im skuteczność , serek Hochland od dawna nic nie gra, de Bruyne powoli zajechaniu, a Silva czy Foden jak nie ma dnia to nic nie wpada. Oni nie są ze stali, mają swój dzień, swoją wytrzymałość itd. Myślę, że trochę im spadło. Jeśli rywale z premier league to wykorzystają może być różnie.

W city chyba już wiedzieli przed ostatnia serią i dla beki wystawi bramkarza do strzelania :smile: Jedenastka Barnardo przechodzi do annałów futbolu

1 polubienie

Jeśli nie są pompowani przez jakieś państwo/oligarchę itp., to nie wiem co w tym niby sztucznego. Zarabiają to i wydają. Poza tym oni wcale tak dużo na transfery nie wydają. Tygodniówki to trochę inna sprawa, bo bywają tam kosmiczne.

3 polubienia

Ta dobra kompozycja i konsekwencja przyniosły cały jeden, czy dwa strzały w regulaminowym czasie gry I autobus z grą na czas od 12 minuty?

Real dzisiaj był tragiczny, a przeszli dalej tylko dlatego, że bronili cały mecz i całą dogrywkę w 11 żeby wytrwać do karnych, w których może wydarzyć się już wszystko

2 polubienia