Mohamed Salah

@Mude22 ma rację. Salah wyłożył patelnie Nunezowi, a ten nie potrafił tego wykorzystać. A Nunez kosztował 80mln euro i musi być sprzedany. Jedynie należy zostawić Salaha

Salaha trzeba sprzedać gdy tylko pojawi się solidna oferta. On siłą rzeczy będzie coraz słabszy i trzymanie do tutaj tylko dlatego że może jeszcze zagra sezon czy dwa na poziomie to nieporozumienie.

6 polubień

Przecież Danns już miał epizody w PL. Lol. On nie debiutowałby w nich.

Ja nie czepiam się Salaha za całokształt sezonu, tylko za jego drugą połowę. Była tragiczna i każdy to widział. Nie ma co tego tłumaczyć.

Jednak Salah jest wyżej w hierarchii od Nuneza i Diaza. Umówmy się że Darwin to partacz, ale to samo trzeba powiedzieć o formie Salaha w drugiej części sezonu. Najgorszy Salah jakiego widziałem.

4 polubienia

Robienie Kozła ofiarnego z Salaha jest niepoważne. Ten człowiek pomimo dwóch miesięcy nieobecności wciąż jest w czołówce liczbowej w lidze. Przed PNA i kontuzją był najlepszym piłkarzem w lidze. Wy nie rozumiecie, że pojedynczy zawodnik ma prawo mieć gorszy moment w przeciągu całego sezonu? Szczególnie po kontuzji, po przykrych okolicznościach PNA?

Ja się nie dziwię, że trafia go szlak. Cały atak wiecznie spoczywa na nim. Jak ma UZASADNIONĄ chwilę słabości to ludzie wieszają na nim psy. Klopp stawia na Gakpo i Diaza, którzy są 100x bardziej bezproduktywni razem wzięci niż Mo w kryzysie. A co on ma sobie myśleć?

Patrzy na swoich kolegów, i co?

Widzi Diaza, który nie daje niemalże nic tej drużynie. Chłop, który ciągle jest chwalony przez ‚ekspertow’ i ‚komentatorów’, bo robi wiatr. I na tym się kończy jego wpływ. Ten człowiek całkowicie nie nadaje się do gry kombinacyjnej. Ile widzieliście kombinacyjnych akcji drużynowych z Diazem? Niewiele, bo gościu jest hamulcowym takiej gry. Przesypia moment na podanie, przesypia moment na strzał, ale nie przesypia nigdy momentu na holowanie piłki i bezsensowne tracenie swoich sił. A przy okazji nie bronią go liczby, bo 8 goli i 7 asyst to wynik na poziomie Rice (DM, ewentualnie B2B), czy Garnacho. A co najlepsze Diaz to gość, który opuścił jeden mecz w tym sezonie i gra niemalże wszystko od dechy do dechy. Pomimo tego, w kluczowym momencie sezonu to on dostaje szansę, a nie Mo.

Patrzy dalej i widzi Darwina. Gościa, któremu wykreował w tym sezonie pewnie z 15 zmarnowanych setek. Co mógł zrobić więcej? Nie prowadzę statystyk i nie chce mi się ich sprawdzać, ale pamiętam naprawdę wiele, wiele sytuacji, w których Mo został okradziony z asyst. Dosłownie OKRADZIONY.

Kolejny agent - Cody. Nie mam do niego nic. Uważam, że nie dostał dotychczas prawdziwej szansy regularnej, pewnej gry na swojej pozycji. Ale ten gościu cieniował CAŁY sezon. Nie robił liczb, był flegmatyczny, bezużyteczny, zero pozytywów.

Patrzy dalej - widzi Diogo. Kapitalny zawodnik, jedyny nadający się do zbudowania nowej potężnej ofensywy na miarę poprzedniego tercetu. Niestety, gość jest kontuzjowany przez 2/3 sezonu.

I po tym wszystkim co Mo zrobił na przestrzeni lat, osiągając status jednej z największych legend w historii PL oraz w tym sezonie będąc najlepszym ofensywnym zawodnikiem drużyny, w kluczowym momencie sezonu grają oni: Diaz i Gakpo. A Mo siedzi na ławie i patrzy na tę padakę. Czy on ma prawo sobie pomyśleć: ‚może jestem bez formy, ale nawet w najgorszej formie jestem w stanie dać tej drużynie więcej niż oni wszyscy razem wzięci’?

Moim zdaniem tak. Ma święte prawo tak myśleć.

Oczywiście, każdy ma prawo krytykować Salaha za grę w ostatnich tygodniach. Nie zmienia to jednak faktu, że i tak z całej tej ofensywy jest 3 zawodników, którzy powinni zostać skrytykowani 10x bardziej.

A co do dzisiejszej akcji, to dorabiacie sobie teorie. Salah nie jest gnojkiem, który nie ma prawa się odezwać do trenera - jest wielką postacią i ma prawo do tego. Ma też prawo do emocji i słabości. Co więcej, nie wiemy co powiedział, czemu i po co. Nie wiemy też co powiedział Jurgen itd. Skończcie więc z tymi głupimi teoriami.

I na koniec: skończcie z deprecjonowaniem legend i osób, które zrobiły dla tego klubu tak wiele i NADAL ROBIĄ (na przestrzeni tego sezonu). Zarówno Jurgen, jak i Mo to ludzie za którymi wy wszyscy → pieprzone CHORĄGIEWY pierwsi będziecie płakać. Zresztą, 3 tygodnie temu każda z tych chorągiew jako pierwsza wylizałaby im wiadomo co :slight_smile:

Jeżeli Mo odejdzie, to szybko się popłaczcie o to, że kasa za niego została beznadziejnie wydana i, że za niego to dopiero byly czasy.

2 polubienia

Nie rób kurwy z logiki, bo on na boisku daje mniej niż każdy z wymienionych w tym momencie. Więc tak - uzasadnione jest usadzenie go na ławce. Nie jest świętą krową, że pomimo cieniowania ma i tak grać, bo być może będzie karny lub siądzie mu strzał jakiś lub dobije, by podreperować statystyki.

To widzi wielu, ale dalej… to niemalże nic jest więcej niż obecnie Salah.

Przecież jeśli tylko jest możliwość, to również siedzi, w tym wypadku nawet z nim siedział. Poza tym ilekroć mimo tych zmarnowanych setek nie podał w sytuacjach, gdzie byłaby pusta bramka, tylko walił na siłę.

No to go widzi czy nie widzi? Bo jedynym i niestety najpoważniejszym problemem czy to u Diogo czy można rzec w tym sezonie, a zwłaszcza drugiej części w drużynie, to jego nieobecności.

Może to nie Jurgen go odkrył, ale Jurgen go stworzył. Stworzył system, w którym razem z Mane dzięki współpracy z Firmino stworzyli najlepsze trio w Liverpoolu od dawien dawna, jak nie w historii. Więc ma prawo podchodzić ambicjonalnie do sprawy, ale nie ma prawa takich rzeczy pokazywać wobec osoby, która mu pomogła.
Czy przykładowo CR7 kiedykolwiek w ten sposób zachowałby się wobec SAFa? W życiu.

Problem jest taki, że w lato 32letni Mo nie będzie młodniał, jego ciało nie będzie tylko lepsze w dostosowaniu się do wymogów ligi, nie będzie szybszy, nie będzie wytrzymalszy.
Jestem kibicem Liverpoolu, a nie Mo Salaha - szanuję go w kurwę za osiągnięcia, które dały Liverpoolowi wiele, ale to nie działa w jedną stronę, ze tylko Mo dał coś klubowi, Jurgenowi. My kibice, klub i trener również pozwolili mu się wnieść na ten poziom, dzięki któremu może i nieudanie, ale rywalizował o ZP czy regularnie o króla strzelców. Tylko, że czas leci dalej, legendy odchodzą (lub kończą kariery), a klub musi funkcjonować dalej. Nie funkcjonujemy w ten sposób, że możemy machnąć na kolejne wielkie oferty od Arabów. Zwłaszcza, że nie wiemy co będzie pod Arne Slotem.
Być może Mo gdyby chciał przedłużyć kontrakt i nieco zejść z tygodniówki, to znowu od sierpnia grałby świetnie i pomógłby nam przetrwać odejście Jurgena, ale tego nikt nie jest pewien, za to pewny jestem że za 3/4 lata NA PEWNO nie będziemy mogli na niego liczyć i wtedy będzie potrzebne pieniądze na odpowiednie zastępstwo i odpowiednie wzmocnienie składu.

To oczywiście mój punkt widzenia, dla mnie trener w klubie jeśli nie odpierdala maniany (a wątpię, by to Jurgen wszczynał niepotrzebne kłótnie), to jest osoba do której można mieć pretensje, ale jako zawodnik nie masz prawa okazywać w ten sposób emocji. NIE PUBLICZNIE przynajmniej.

7 polubień

https://twitter.com/Arif_AT8/status/1784217160417468896?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1784217160417468896|twgr^5df4dd09cdf42bccec55e528914b79e64715fc44|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2024%2F04%2F27%2Fnew-camera-angle-reveals-cause-jurgen-klopp-mohamed-salah-row-20730167%2F

Nikt nie jest większy niż klub. Za to zachowanie klub powinien nałożyć kary. Na obu. Na Salaha za zachowanie godne pajaca. I dla Kloppa, że dał się w to wciągnąć. Poza tym, za to pajacowanie przy linii Salah powinien zostać przez Kloppa cofnięty że zmiany i wywalony do szatni, a kolejne spotkania obejrzeć z wysokości trybun.

Ciekaw jestem czy w klubie ktoś będzie miał jaja, żeby obu ukarać.

Nie bądźmy Realem Madryt. Salah za te wszystkie lata zasłużył by samemu zdecydować o zostaniu lub odejściu. Nie będzie żadnego wypychania najlepszego skrzydłowego w historii Liverpoolu

Spectrum to jakieś subkonto kogoś zbanowanego, sam nawet o tym pisał. Tylko nie wiem kogo, może LIverpooljestczerowny, bo nagle zniknął.
@Edum hmm, to nie wiem. Ale czerwonyjestliverpool też chyba jest zbanowany?

Dla mnie po takim zachowaniu gość do odstrzału. Nie ważne ile zrobił, bez Kloppa nic by nie osiągnął.

1 polubienie

Im dłużej o tym myślę to tym bardziej przychylam się teorii, że to było zrobione pod promocję serialu o ostatnim sezonie Kloppa. Mistrza nie będzie to trzeba na czymś innym zrobić zainteresowanie. Słabo :-1:

3 polubienia

Raczej nie On, inny sposób pisania. @CzerwonyJestLiverpool to subkonto @LiverpoolJestCzerwony

No i wczoraj zdecydował jak chce odejść, jego wybór

A co by Klopp osiągnął Salaha bądź bez kilku piłkarzy ? Obaj byli sobie potrzebni wzajemnie.
Jest kwas w zespole, to widać. Nie walczymy już o nic, Klopp się pogubił, ma to wpływ na zespół. Pytanie czy np. van Dijk zareaguje i coś zrobi w szatni ? Czy niby złagodzona sytuacja będzie się ciągnąć do końca sezonu i teraz każdy będzie patrzył jak Salah zwraca się do Jurgena, jak na niego patrzy, co mu mówi. Czy wyjdzie w podstawie na kolejne mecze ?
Już widzę trolli, którzy jak zobaczą, że Mo jest na ławce to teksty “należy się, gwiazdeczka, robił fochy, sprzedać, odesłać na trybuny do końca sezonu”.
A nóż wyjdzie w podstawie i strzeli gola i zaliczy asystę.

2 polubienia

Również uważam, że specjalnie to zrobili, żeby była większa oglądalność serialu. Według mnie Salah i Klopp to dwaj aktorzy że scenariusza.

Powiem więcej, moim zdaniem przewaliliśmy wszystkie puchary dla fabuły, żeby teraz zrobić coś w rodzaju Avengers Civil War, Klopp vs Salah.
Tak było mówie Wam.

:clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face:

9 polubień

Chyba Ty jesteś tym klaunem. Od pewnego momentu wiedzieli, że nie wygramy mistrzostwa, a dodatkowo odpadliśmy z pucharu i le, a ta kłótnia to dobry temat zastępczy. Moim zdaniem kuczq ma rację.

Ale że co, nie bądźmy klubem, który w nieskończoność przedłuża kontrakt swoich legend ostatniego dziesięciolecia (vide Kroos, Modrić), czy nie bądźmy klubem, który pozbywa się tych, którzy przez swoje ego nie są w stanie zrozumieć, że ich gwiazda już nie bije dawnym blaskiem (vide CR)?

To prawda, nikt nie będzie wypychał, ale też nie ma pewności, że Salah już sam nie zdecydował. Chętnie wrócę do tematu w sierpniu, choć jak na moje, to agent Salaha już kupił wagę do liczenia hajsu z prowizji za sprzedaż Mo do Arabii.

Tak tak, Gakpo też zaczął szczury wpuszczać do swoich mieszkań, żeby gazety miały temat zastępczy i swoje 5 minut w serialu o ostatnim sezonie Kloppa. Powiem więcej, Gakpo to nawet doje*ał tak, że kazał swojej starej rodzić pod koniec sezonu żeby odwrócić uwagę od wywalenia się Liverpoolu na pysk na ostatniej prostej. Czego to chłop nie zrobi, żeby zrobić reklamę serialu xD

Ja rozumiem, że część osób szuka usprawiedliwienia aktualnego stanu, ale wymyślanie takich pierdół to już zakrawa o mitomanię.

8 polubień

Panowie, obejrzyjcie:
https://twitter.com/moment_mirthful/status/1784545479747072271

Może być w tym trochę racji, że to przez Nuneza Salah jest cieniem samego siebie… bo jak tu grać jak wystawiasz mu patelnie a on ciągle marnuje?

8 polubień