Nowy trener Liverpoolu 2024

A kto według Ciebie byłby lepszym, realnym kandydatem?

tylko Villas-Boas mial dobry jeden sezon, Amorim jest kilka, w tym musial sobie poradzic z kryzysem i tak poradził, że idzie po drugiego mistrza. to tak jakby Atletico zdobylo 2 tytuly w 4 lata w Hiszpani.
Rodgers to nic nie wygral jak do nas przychodził.

3 polubienia

Brendan tak naprawdę miał coś z szarlatana. Bardzo przekonująca gadka o jego autorskiej taktyce i przygotowanie na spotkanie z FSG niemal książki z planami taktycznymi. A w praktyce po pewnym czasie sam odszedł od swoich pomysłów i jeszcze w kryzysowej sytuacji okazał się średnio lojalny dla swoich współpracowników. Tak naprawdę nigdy nie był menadżerem na poziom Liverpoolu. Już faktycznie bardziej podobny jest Villas-Boas, ale chyba przecenił swoje umiejętności i za szybko przeskoczył kilka leveli wyżej - z bezwględnym właścicielem i kapryśnymi gwiazdkami.

Obecnie każde z nazwisk, które są z nami łączone wydaje się bardziej przemyślane, ale trudno tu o jakąkolwiek gwarancję sukcesu. Najważniejsze, że układany jest z powrotem odpowiedni pion zarządzający. Nawet jak się wykoleimy na jednym menadżerze, jest tu potencjał do trzymania się czołówki. Mamy niezłą kadrę i być może to dobry moment na świeże spojrzenie, jak ją odpowiednio wykorzystać.

3 polubienia

Był artykuł na stronie jakiego trenera szuka klub i jednym z wymogów był wiek. Wszystkie dziadki po 50 odpadają, w tym Postecoglou.

Dobra gościu ogarnij się. Naczytałeś się jakiś bzdur z gówno źródeł i teraz je powielasz. Ange jest nie do ruszenia. Robi im ligę mistrzów po stracie najlepszego zawodnika, do tego grając widowiskowym stylem gry. Kibice go uwielbiają, śpiewają na jego cześć jak przegrywają z Chelsea 4:2 za ofensywny styl gry w dziewiątkę.

Co do młodego trenera to Tottenham jest za małą marką w Europie by ściągać najgorętsze nazwiska na rynku. Zawsze się znajdzie inny bardziej uznany klub albo zostaną odrzuceni jak tego lata przez Nagelsmanna.

Zresztą na co może wpływać wiek trenera?
Pewnie młodszy trener może mieć lepszy kontakt z zawodnikami w tej obecnej generacji ale niekoniecznie, bo np. Ancelotti świetnie się dogaduje z zawodnikami.
Drugie co to starszy trener może mieć przestarzałe spojrzenie na futbol, który wciąż ewoluuje ale umówmy się tego Ange nie można zarzucić.

e: Takie dobre źródło, że nawet nazwy nie pamiętasz :clown_face: Jak napiszą, że Messi idzie do Legii to też uwierzysz? :rofl:

Sam się ogarnij i nie tym tonem do mnie. Tak było napisane w tamtym artykule. Klub szuka młodego trenera i tyle.

1 polubienie

https://x.com/AnfieldSector/status/1780940088072937642

Podobno agent Amorima kupił mieszkanie w Liverpoolu.

Pewnie pod wynajem. Raczej wątpię że menager będzie mieszkał w mieszkaniu. Raczej jakaś willa na przedmieściach :slight_smile:

Mniej krzykliwy tytuł, agent Diaza kupił mieszkanie w Liverpoolu

1 polubienie

No tak, bo zapewne Diaz potrzebował następnego mieszkania, ewentualnie codziennie do teraz latał z Kolumbii :rofl::rofl:.

Oczywiście to może być każdy jego klient.

Nie no, 98% w lato przychodzi do nas Amorim. Za dużo tych medialnych plotek, żeby tak się nie stało.

1 polubienie

Wielu trenerów, piłkarzy początkowo mieszka w hotelach przez długi czas, miesiące, zwłaszcza gdy są sami, nie wiem jak Amorim. Mieszkanie to żadna ujma, większość czasu przebywają w klubach, spotkania w restauracjach. Jest dużo piłkarzy, którym wystarcza mieszkanie.

2 polubienia

Nie no dla mnie Amorim to pewniak tylko piłem do takich tytułów że agent kupił coś, był widziany na lotnisku. Zresztą z tego co kojarzę to reprezentuje ich agencja menedżerska a nie agent

Czekajcie, w jakim numerze Bellingham dzisiaj wychodzi na boisko? I ktoś podpowie na jakiej pozycji lubi go ustawiać Xabi Alonso? Podpisany jest że jest pewny? Dalej się nie nauczyliście, że dopóki nie podpiszemy z kimś kontraktu to nie jest nic pewnego? Potem będziecie znowu płakać i wylewać swoje żale jak się nie uda zakontraktować Portugalczyka i będzie inny trener? No i po co się sami nakręcacie ?

Szczerze tak naprawdę agent mógł nawet te mieszkanie kupić dla ojca Diaza.
Tak naprawdę nie wiadomo.

1 polubienie

TAk sobie myślę, że jeśli mielibyśmy grać pivotem w środku to powinno to być królestwo Alexisa i Trenta.

Zakładając, że Amorim zostanie trenerem i zabierze ze sobą co najmniej dwóch graczy i przejdziemy na 3-4-3, to widziałbym taki skład na przyszły sezon. Co myślicie?

2 polubienia

Szoboszlai to niech się skupi najpierw na graniu, bo wczoraj w 17 minucie już miałem typa dość. Podawał jakby sam litr na słońcu zrobił i ciepłym harnasiem poprawił.

2 polubienia

W sumie sam nie wiedziałem gdzie to napisać ale mam nadzieję że Edwards & Amorim nie będą mieli sentymentów żeby sprzedać Salaha jeśli wpłynie odpowiednia oferta. Ta drużyna bardziej potrzebuje tych potencjalnych pieniędzy i wolnej tygodniówki niż Mo w składzie. Trzeba patrzeć z myślą o przyszłosci, Mo notuje coraz więcej słabych występów, wczoraj to była jakaś katastrofa i wątpię że będzie lepiej.

Przyszł trener mógłby dzięki temu mieć odpowiednie środki żeby nieco przebudować skład pod swoją wizję. Chciałbym zobaczyć wzmocnienia w linii obrony, chciałbym zobaczyć TAA który gra regularnie na środku, chciałbym zobaczyć odpowiednie wykorzystanie Szobo.

Klopp był/jest świetnym trenerem ale zawsze miał jakieś skrzywienie do niektórych zawodników. Do dzisiaj pamiętam jak podwiązał jaja Giniemu drutem kolczastym. Zrobił z niego typowego box-to-box tylko dlatego że Gini potrafił świetnie utrzymywać piłkę w posiadaniu. Coś podobnego chce zrobić z Szobo. Nie wiem czy był jakikolwiek mecz gdzie zagrał TAA od początku do końca na środku żeby wykorzystać jego podania i kreatywność.

Mam wrażenie że jedyni pomocnicy którzy dali radę pod jego wodzą to tacy którym za bardzo nie zmieniał roli do jakiej byli wyuczeni/przyzwyczajeni.

2 polubienia

Brakuje jednego kota za pieniądze ze sprzedaży, a jestem pewny że ktoś taki się pojawi. Wczoraj byłem pewny że na lewe skrzydło, ale moja wiara w Szobo słabnie i może ktoś w tamto miejsce wejdzie