Nowy trener Liverpoolu 2024

Ale dlaczego od razu Ogóra? XD skąd u ludzi bierze się ta konieczność umniejszania osiągnięć i umiejętności innym

Amorim w Portugalii pokazał, że jest dobrym trenerem. To czy by się sprawdził w premier league w takim klubie jak Liverpool by dopiero czas pokazał, ale to co zrobił ze Sportingiem należy uszanować i docenić

Ja bym Amorima bardzo chciał, trochę mnie zaniepokoiły ostatnie plotki i doniesienia, ale po Xabim i Amorim mam już podejście jak ktoś wyżej odpisał, że po prostu mam wywalone i czekam na ogłoszenie xd
Trzymam tylko kciuki, że wybiorą kogoś dobrego, a nie że opcje się sypią i zaraz wyciągną kogoś z kapelusza

1 polubienie

Warto dodać, że zarówno w Mainz, jak i w Borussii Dortmund, Jürgena Kloppa bezpośrednio zastąpił… Thomas Tuchel. Można żartobliwie zapytać: do trzech razy sztuka? :wink:
No, ale tak zupełnie poważnie, w naszym przypadku te historyczne ciekawostki nie mają żadnego znaczenia. Możemy tu debatować godzinami, ale i tak na ten moment jest to zwykłą stratą czasu.

Dobrze, że Michael Edwards robi biznesy po cichu, bo dzięki takiej praktyce mogliśmy w przeszłości wyprzedzać konkurencję. Mam nadzieję, że ta praktyka będzie teraz i w przyszłości kontynuowana. Wolę nie wiedzieć i być z nagła zaskoczonym, niż wiedzieć od tygodni, by na ostatniej prostej ktoś z konkurencji nam pokrzyżował szyki.

Barca, Bayern, Manchester i my wymieniamy trenera, a Amorim wszystko na to wskazuje do Westhamu, ewidentnie żaden z tych klubów go nie chciał. Gdyby miał propozycję nie sądzę, że wybrałby Westham, więc my fani pewnie nie wszystko dostrzegamy. Swoja drogą zawsze ceniłem Mourinho, nie wiem ale ma to coś i po prostu lubię gościa, ale wiem że to nie jest dobry pomysł. Dla mnie ważne, żeby ten trener miał haryzmę i żył przy linni. De Zerbi ok, Edie Howe no way, zero życia. Innych opcji nie ma.

1 polubienie

Według najnowszych wieści z Portugalii odmówił West Hamowi. Pewnie zostanie w Sportingu i ciężko mu się dziwić. Gość nawet jako zawodnik nigdy nie grał poza Portugalią (z wyjątkiem krótkiego epizodu w Katarze). Po co ryzykować skoro w Portugalii ma wszystko co potrzeba.

Mówiłem, że tak będzie? Trenował już Liverpool U23, Hughes go lubi. Nieoczywisty i najgorszy wybór, który oznacza trudne czasy. Będą mieli bekę kibice Arsenalu i United

Sorry, ale nie widzę nic nadzwyczajnego, że rozmawiamy z różnymi kandydatami. Jakby nie było Oneil wykonuje dobrą robotę w Wolves, wiec nie rozumiem dlaczego klub miałby go nie przesłuchać. A na finał pewnie przyjdzie De Zerbi. I dobrze, bo najbardziej pasuje pod strategię FSG.

1 polubienie


Jest w końcu wypowiedź kogoś ze środowiska LFC

Ja mam tylko jedno pytanie. Co jest nie tak wg. Was z De Zerbim?

Taktyczny zamysł - super. Granie dla oka - super. Wyciąganie zawodników na wyższy level - to też super.

De Zerbi faktycznie nie potwierdził jeszcze swojej jakości wygrywając ligę czy jakiś poważniejszy dzbanek ale kurcze… Mi się wydaje, że to mógłby być dobry ruch.

Dobrze wychodzą jego zawodnicy spod pressingu, dobrze rozgrywają i stwarzają sobie sytuacje, a to w piłce jest bardzo ważne. Dałbym mu szanse bo w sumie po odejściu Kloppa i tak jesteśmy w sytuacji, w której należy podjąć ryzyko.

Jeśli nie wezmiemy teraz DE Zerbiego to zobaczycie, że Guardiola namaści go swoim następcą w City.

Inzaghi i Thiago Motta to są dobre opcje. Byleby tylko Inzaghiego wzięli poprawnego.

Obrona.

Liga portugalska stoi o wiele wyżej niż holenderska, więc absurdalne byłoby postawienie Slota, których jakiś wielkich cudów tam nie robi nad Amorima.

Dla Motty to pierwszy dobry sezon, brak doświadczenia w europejskich pucharach oraz w jakimkolwiek poważnym klubie - to byłby transfer z poziomu Roya Hodgsona, po dobrym okresie w Fulham.

Wydaje mi się, że wszystko zaczyna wskazywać na De Zerbiego, ze wzglęgu na jego historie z naszymi nowymi dyrektorami, wszystkie inne nazwiska na ten moment po odstawieniu Alonso i Amorima to żart.

1 polubienie

90% tego forum twierdzi, że Macca zrobił kolosalną różnice w naszym środku pola. Ale już mało kto widzi, że chłop przyszedł z Brighton, skoro gość u nas robi taki diffrence, to wiecie jakiś robił w Brighton?

Drużyna Mew z nim i Caicedo (tym Caicedo z poprzedniego sezonu) byłaby w kompletnie innym miejscu. Dlatego ja kompletnie nie rozumiem ciśnięcia z De Zerbiego. On i tak przez 3/4 sezonu robił wynik ponad stan. On serio ma kadrę gorsza od takich Fulham czy Wolves.

Ale gościu obczaj sobie nazwiska w tej obronie, przecież to sami totalni przeciętniacy, żeby nie rzecz słabi gracze.

7 polubień

Gorzej niż teraz i tak nie będzie xD

1 polubienie

To prawda. Ale może po latach męczarni defensywnej z Kloppem, zasłużyliśmy na trochę spokoju na tyłach?

Dobrą robotę w Wolves to wykonywał Nuno Espirito. Za ONeila Wolves gra zgodnie z oczekiwaniami, ale nic więcej. Nie uważam, że to bardzo zły trener, ale do topu mu daleko

1 polubienie

Przed sezonem wielu stawiało na spadek Wolves.

O neil po kloppie to będzie potwarz. Porównywanie go z jakimkolwiek omawianym do tej pory kandydatem to śmiech na sali. Facet ma 11 miejsce ale za 2 mecze może mieć 16. Żadnego innego doświadczenia w Europie ani w silnym klubie. Dodatkowo kariera piłkarska słaba jak na taki klub. Jeśli to byłby on to chyba przestałbym wierzyć w kogokolwiek w naszym klubie

Facet ma 11 miejsce

De Zerbi ma 10 :face_with_hand_over_mouth:

To akurat jest słaby argument, bo jak wiemy kariera piłkarska nie jest wyznacznikiem trenerstwa

Nasz Jurgen jest idealnym przykładem xd

Czyli De Zerbi mimo gorszego sezonu i pomimo meczów w środku tygodniu w LE dalej ma wyższą pozycję w tabeli niż ONeil.

Serio ktoś myślał, że Wolves mając takich piłkarzy w składzie jak Neto czy Ait Nouri spadnie? Mają kadrę na środek tabeli i są w środku tabeli. Już bardziej mi imponuje Marco Silva i jego Fulham