Nowy trener Liverpoolu 2024

Z Alonso to też różnie może być, dlatego wybrał mądrze jest młody osiągnął jak narazie niewiele(ok ma szanse na potrójną koronę)bo to jego drugi sezon w karierze prowadząc poważną drużynę. Woli zostać tu gdzie jest mu dobrze ma pełne poparcie i zweryfikuje swoje umiejętności. A na duże kluby przyjdzie pora.

od tego hanka shradera z holandii bardziej przekonuje mnie jednak amorim. mimo wszystko miejmy nadzieję że władze podejmą najlepszą możliwą decyzje. pamiętajmy że ktokolwiek by to nie był, nie będzie miał łatwo - obniżmy oczekiwania i dajmy sie zaskoczyć

No Flick to faktycznie wybitny strateg, dwa sezony z Bayernem w którym naprawdę musiał się wysilić żeby z nimi coś wygrać :rofl: do tego reprezentacja ktoś go zweryfikowała. Amorim to identyczny kaliber jak Slot, już coś wygrał w słabszej lidze.

W tym sezonie PSV zdominowalo ligę, swietne wyniki, tylko 1 porażka na 30 spotkań, 26 zwyciestw bilans 96-17. Trenerem jest Peter Bosz ktory odbil sie od BVB, Leverkusen i Lyonu. Byc moze Slot to bedzie wybitny trener, pytanie czy aż tak bardzo chcemy eksperymentować.

Zarówno Alonso jak i Amorim oprócz tego, że są utalentowanymi fachowcami młodego pokolenia to jeszcze są przystojni. Slot w odróżnieniu od nich ma paskudną gębę ale może też jest utalentowanym fachowcem :thinking:

E. Nie no nie. Broń Boże

A co ty Bartek, ciepły jesteś? xD

@everlast to byłaby już gruba przesada. Można sobie czasem pożartować. Forum nie może przypominać stypy.

2 polubienia

o i zaraz bedą dwa ostrzeżenia za homofobie :smiley:
Forum nie wie kto miałby byc tym nowym wybitnym/bardzo dobrym trenerem. Bo ktos z obecnych 35-45 latkow pewnie za 20 lat takie okreslenie musi dostac. Ale każda kandydatura jest zła, bo same ogóry :smiley:
potem taki ogór pójdzie do jakiegos innego duzego klubu i nagle będzie płacz, czemu nie bralismy go :smiley:
Ktoś pisze, że żaden trener z Niderlandow nie mial sukcesów, a z Niemiec jaki niby miał? Chyba, że ktoś Guardiole tak traktuje, bo byl w Bayernie, a z Włocz kto dlugofalowo? Bo raczej nie Conte, Ancelotti, najdluzej chyba Mancini.

1 polubienie

Ten Slot się tutaj spali w 3 miesiące, zobaczycie, to jest tragiczny wybór.

Co Ty masz do tego De Zerbiego? Oczywiście poza tym, że nie zdobył mistrzostwa z Brighton i Sassuolo, więc musi być leszczem.

1 polubienie

W tamtym sezonie Amorim skończył na 4 miejscu, pierwszy był Roger Schmidt który odbił się od Leverkusen i PSV, zawsze ktoś znajdzie argumenty za i przeciw. Może zadecydowała taktyka Rubena, jednak Holender gra dużo bardziej zbliżoną do Liverpoolu, którą grają również wszystkie zespoły juniorskie

1 polubienie

Uff dobrze że mamy tu takich wybitnych analityków, szkoda że nie wzięli Cię do LFC to przynajmniej by takiej głupoty nie zrobili :man_facepalming:t2:

1 polubienie

Nie ośmieszaj sie porównując trenerów holenderskich z niemieckimi czy włoskimi.

Dodam, jeszcze ze furorę w obecnym sezonie robi Luuk de Jong 33 lata, 26 goli, 12 asyst tylko w lidze, mial taki śmieszny epizod w Newcastle. Ogólnie liga holenderska to jest dramat, ostatnich kilku ciekawych pilkarzy bylo z Ajaxu Ten Haga a nawet oni świata zbytnio nie zawojowali.

@Hmmmmmm myślał, że Brighton będzie wszystkich biło i zawalczy o TOP4 po stracie całego serca zespołu, jakim jest środek pola.

Nie pomyślał, że to tylko zwykły moneyball klub.

No dobra ale idąc tą logiką to bierzmy byle kogo na trenera i byle jakich piłkarzy też bo a nóż widelec może odpalą. Ja już naprawdę wolałbym De Zerbiego bo chłop z Brighton pokazał że jak ma jakościowych piłkarzy (a uważam że takich jeszcze mamy i dalej możemy takich ściągnąć) to jest w stanie w PL robić wyniki (tak jak koledzy wcześniej wspomnieli w tym sezonie utracił środek pola w postaci Maca i Caicedo więc wiadomo że będzie mu ciężej).

Za trenera Slota zostanie dobrze wykonana robota :red_circle::muscle::rofl:

Kurde powoli mi się kończą rymowanki przy tej ilości nowych szkoleniowców u nas :grimacing:

1 polubienie

Gdy pisałem poniższy (zacytowany) komentarz dzisiaj rano o godz. 9:06, nie sądziłem, że wykrakam ;d
Oczywiście od plotek do zatrudnienia jest daleka droga, bo tu się jeszcze mogą zadziać przeróżne zwroty akcji. Tak czy inaczej, myślę, że powinniśmy sobie wrzucić na luz :wink:
To jest zadanie Edwardsa i on ma w tym temacie doświadczenie. My na forum to sobie możemy co najwyżej popisać, a następnie i tak przyjmiemy z miłością tego, którego nam za parę tygodni rzucą na stół (nawet, jeśli będzie to łysy Arne Slot) :joy:

3 polubienia

Szczerze, nie bardzo rozumiem zafascynowanie wszystkich Alonso. Wygrał ligę? Nie przegrał meczu? Fakt, wynik w tym sezonie ma kosmiczny. Pokonał Bayern na ich własnym podwórku. Czapki z głów, ale… To jest tylko 1 sezon, a sporo osób widzi w nim zbawcę, topowego trenera nowego pokolenia. Tymczasem odnoszę wrażenie, że większość patrzy przez pryzmat naszych doświadczeń z Alonso jako piłkarzem.
Pytanie czy utrzyma ten poziom w Leverkusen? Co jak dojdzie liga mistrzów? Jak podzieli siły? Co gdy kluczowi gracze wypadną przez kontuzje? Gdy ktoś ich wykupi? Co gdy pojawi się presja na utrzymanie wyników?

Ranieri też swoje zrobił w Leicester. Po prostu wszystko im perfekcyjnie zagrało w tym sezonie. A co było w kolejnych to wszyscy wiemy.

Także Alonso zapowiada się bardzo dobrze, ale za wcześniej by upatrywać w nim zbawcę i załamywać ręce, że zatrudnimy kogoś innego.

8 polubień

Nie znam ani jednej sytuacji od wewnątrz, jestem tylko kibicem, ale zastanawia mnie jak na wejście do szatni Slota zareagują zawodnicy pokroju Van Dijk, Trent, Mcallister, Robertson. Slota też nie znam, ale co do nowego trenera, to musi być ktoś z jajami i charyzmą. Przychodzi chłop z Erevidisie i musi przekonać do siebie najlepszego obrońcę ligi, młodego scousera, mistrza świata i szalonego Szkota.

Nie oceniam, tak tylko dywaguje.

Od niektórych kandydatur, które ostatnio pojawiły się w mediach, to wolałbym powrót Brendana Rodgersa i to nieironicznie xD

VVD i reszta naszych Holendrów się akurat ucieszy, bo Slot ma bardzo dobrą reputację w ich kraju.

2 polubienia