Premier League 2023/2024

Patrząc na statystykę strzałów w drugiej połowie, to chyba dokładnie tak było. Co zrobić żeby nie marnować okazji strzeleckich? Nie doprowadzić do ich powstania, proste.

1 polubienie

Świetny news dziś przeczytałem. Łysy wąż będzie w City do 2025 roku i nie przedłuży umowy. Dla nas to będzie jak małe święto :slight_smile:

Źródło: relevo
Jest na meczykach xd

4 polubienia

Jest to jakieś pocieszenie :rofl:

Będzie Łysego brakować w lidze. Można się nie zgadzać, ale bez łysego węża nie byłoby Liverpoolu Kloppa. Obaj zyskali na tej rywalizacji, który już przeszła do historii.

4 polubienia

Jak najbardziej. Sam Guardiola powiedział że nie było by ocebcnego City bez Liverpool’u Kloppa.

Szkoda, że City zyskało na tym najwięcej :smiley:

3 polubienia

Będą za to “seven Hag” i “hiszpański kopista” :rofl::man_facepalming:t2:

Ostatnio gdzieś czytałem że Hag ma zostać zwolniony :thinking: :thinking:

Skąd niby to źródło? Jakoś nic nie widzę na twitterze.

Gdyby nie łysy to Liverpool zdominowałby ligę.

5 polubień

Jakby zdominował skoro przez 8 sezonów Kloppa najlepsze wyniki to 1x pierwszy i 2x drugi?

1 polubienie

Coś tutaj piszą ale wygląda na zwykle dziennikarskie ploty po przegranej w LM.

3 mistrzostwa w 8 sezonów czy już nawet te 4 w 9(chociaż nie wiem niby czemu je liczysz skoro nawet nie ma drugiego miejsca) to ma być dominacja? Zabawne i to ty mnie nazywasz imbecylem? :rofl: :rofl: :rofl:

@Tindr Masz rację ale użytkownik Spectre przeczytał click baitowy tytuł i stwierdził, że Guardiola odchodzi z City w 2025. Nie raczył nawet przeczytać tego artykułu, w którym jest napisane, że Guardiola “może” zdecydować się nie przedłużyć kontraktu. Czyli są to zwykłe rozważania bez żadnego potwierdzenia.

Nie mów tak do niego. Powinieneś przeprosić :unamused:

1 polubienie

Na warunki Premier League zdobyć od 2018/2019 do 2023/2024 cztery razy mistrzostwa to jest jak najbardziej dominacja. Nie absolutna ale jednak dominacja bo Liverpool byłby najczęściej zdobywającą mistrzostwo drużyną w ciągu ostatnich 6 lat.

Po co dopisujesz sezon 2016/2017 i 2017/2018 w których de facto Klopp dopiero zaczynał budowę drużyny? Dopasowałeś sobie to do swojej narracji by ci pasowało?

A zdobycie 4 mistrzostw w ciągu 6 lat inaczej już wygląda co? Okej ponioslo mnie z tym obecnym sezonem, ale i tak nie bralem na powaznie Arsenalu w kontekscie mistrzostwa. Gdyby City nie napedzalo tak rywalizacji to mielibysmy duzo wieksze szanse.

Moim zdaniem dominacja to wygranie kilku tytułów pod rząd jak np. PSG, City, Bayern czy Juventus w ostatnich latach. Liverpool maksymalnie miałby dwa pod rząd.

Do tego zakładasz jak najbardziej optymistyczne scenariusze dla Liverpoolu. Nie biorąc pod uwagę np. City które już przed Guardiolą wygrywali tytuły i są prawdopodobnie najlepiej zarządzanym klubem świata i nie mieliby problemów zatrudnić najlepszych trenerów na rynku oraz zapewnić mu świetnych warunków do pracy.

Ale mnie ta kamera na Wembley dzisiaj denerwuje przy meczu City Chelsea. Wolę takie szersze perspektywy

Też mi się nie podoba to komputerowe ujęcie :smiling_face_with_tear:
Wcześniej leciały przynajmniej 2 równolegle transmisję i można było wybrać jaką się chce oglądać.
Dzisiaj niestety tego nie widzę.

City najsłabsze od lat, a my im oddajemy tytuł za darmo. Obyśmy się ogarnęli w następnych meczach, a oni potracili punkty.

@Magerlfc po grze.

@Magerlfc ale ja nie mówię wyłącznie o dzisiaj. Oglądałeś ich mecze w tym sezonie? To nie jest ta drużyna co choćby sezon temu, czy wcześniej.

Po czym wnioskujesz, że jest najsłabsze od lat? Może to konkurencja jest silniejsza? Albo po tym, że mimo wszystko pechowo odpadli z realem w LM?

Ale co po grze? Chodzi o dzisiejszy mecz? Grali w tygodniu 120min z realem… Gra się tak jak przeciwnik pozwala. To wychodzi, że teraz przeciwnicy lepiej może się ustawiają na city?

1 polubienie