Premier League 2023/2024

Jakby zdominował skoro przez 8 sezonów Kloppa najlepsze wyniki to 1x pierwszy i 2x drugi?

1 polubienie

Coś tutaj piszą ale wygląda na zwykle dziennikarskie ploty po przegranej w LM.

3 mistrzostwa w 8 sezonów czy już nawet te 4 w 9(chociaż nie wiem niby czemu je liczysz skoro nawet nie ma drugiego miejsca) to ma być dominacja? Zabawne i to ty mnie nazywasz imbecylem? :rofl: :rofl: :rofl:

@Tindr Masz rację ale użytkownik Spectre przeczytał click baitowy tytuł i stwierdził, że Guardiola odchodzi z City w 2025. Nie raczył nawet przeczytać tego artykułu, w którym jest napisane, że Guardiola “może” zdecydować się nie przedłużyć kontraktu. Czyli są to zwykłe rozważania bez żadnego potwierdzenia.

Nie mów tak do niego. Powinieneś przeprosić :unamused:

1 polubienie

Na warunki Premier League zdobyć od 2018/2019 do 2023/2024 cztery razy mistrzostwa to jest jak najbardziej dominacja. Nie absolutna ale jednak dominacja bo Liverpool byłby najczęściej zdobywającą mistrzostwo drużyną w ciągu ostatnich 6 lat.

Po co dopisujesz sezon 2016/2017 i 2017/2018 w których de facto Klopp dopiero zaczynał budowę drużyny? Dopasowałeś sobie to do swojej narracji by ci pasowało?

A zdobycie 4 mistrzostw w ciągu 6 lat inaczej już wygląda co? Okej ponioslo mnie z tym obecnym sezonem, ale i tak nie bralem na powaznie Arsenalu w kontekscie mistrzostwa. Gdyby City nie napedzalo tak rywalizacji to mielibysmy duzo wieksze szanse.

Moim zdaniem dominacja to wygranie kilku tytułów pod rząd jak np. PSG, City, Bayern czy Juventus w ostatnich latach. Liverpool maksymalnie miałby dwa pod rząd.

Do tego zakładasz jak najbardziej optymistyczne scenariusze dla Liverpoolu. Nie biorąc pod uwagę np. City które już przed Guardiolą wygrywali tytuły i są prawdopodobnie najlepiej zarządzanym klubem świata i nie mieliby problemów zatrudnić najlepszych trenerów na rynku oraz zapewnić mu świetnych warunków do pracy.

Ale mnie ta kamera na Wembley dzisiaj denerwuje przy meczu City Chelsea. Wolę takie szersze perspektywy

Też mi się nie podoba to komputerowe ujęcie :smiling_face_with_tear:
Wcześniej leciały przynajmniej 2 równolegle transmisję i można było wybrać jaką się chce oglądać.
Dzisiaj niestety tego nie widzę.

City najsłabsze od lat, a my im oddajemy tytuł za darmo. Obyśmy się ogarnęli w następnych meczach, a oni potracili punkty.

@Magerlfc po grze.

@Magerlfc ale ja nie mówię wyłącznie o dzisiaj. Oglądałeś ich mecze w tym sezonie? To nie jest ta drużyna co choćby sezon temu, czy wcześniej.

Po czym wnioskujesz, że jest najsłabsze od lat? Może to konkurencja jest silniejsza? Albo po tym, że mimo wszystko pechowo odpadli z realem w LM?

Ale co po grze? Chodzi o dzisiejszy mecz? Grali w tygodniu 120min z realem… Gra się tak jak przeciwnik pozwala. To wychodzi, że teraz przeciwnicy lepiej może się ustawiają na city?

1 polubienie

Szkoda, że Wolves przegrywa do przerwy.
Raczej słaba połówka Arsenalu i remis do szatni byłby sprawiedliwy.

Liczę, że wilki coś ukłują w drugiej połowie.

Ale słyszałeś o Realu Madryt ? Moim zdaniem nie ma lepiej zarządzanego klubu.

Wilki dziś takie średnie bym powiedział.

Looo trochę popłynąłeś.
Klub w którym już co roku tradycją jest oskarżanie o nielegalne praktyki.
Płacenie zawyżonych tygodniówek.

To jak zachwalać nierentowną pizzerie która utrzymuje się Sycylijskich pieniędzy :smile::sweat_smile:

Wolves spróbuje coś zaatakować? Bo nie wychodzą nawet poza swoją połowę a przegrywają na własnym stadionie :stuck_out_tongue:

jak jutro stracimy pkt to w zasadzie można będzie zacząć typować, że skończymy na 3 miejscu…

Wolves obecnie jest w tragicznej dyspozycji, nie wygrali od miesiąca, a wcale nie mieli trudnych rywali, w dodatku odpadli w FA Cup z Coventry. Arsenal idealnie trafił na wyjazd z nimi, bo Wilki w dobrej dyspozycji to bardzo groźny rywal, szczególnie u siebie.

Wolves ma w tym momencie ogromne problemy kadrowe. Tam brakowało 6-7 zawodników, którzy normalnie zagraliby od pierwszej minuty.

Ciężko o jakąkolwiek wiarę w Liverpoolu, po naszych ostatnich meczach - no ale co nam pozostaje innego? Arsenal ma chyba najtrudniejszy terminarz, ale Premier League pokazuje to że punkty można stracić w meczu gdzie praktycznie każdy Ci dopisuje zwycięstwo. Według mnie City już tego nie wypuści, została im tylko liga i na koniec sezonu mecz w Pucharze Anglii, więc całą swoją energię będą przekładać na mistrzostwo w lidze. Mają przewagę, są na prowadzeniu, mają łatwy dosyć terminarz, wydaję mi się że znowu Obywatele zgarną mistrzostwo. No takie życie, trzeba wierzyć w naszych, jak dzisiaj im się uda wygrać to może jakaś jeszcze szansa jest, ale po meczu z United widać jakby w tym zespole uszło powietrze, niby się uśmiechają, niby pokazują że fajna atmosfera, ale na boisku wygląda to tak żeby tylko dograć do końca sezonu, pożegnać Kloppa i czekać na nowy sezon.

Crystal Palace wygrywające do tej pory z WHU - bezcenne, uwielbiam tą ligę.

Eze i Olise możliwe, że ostatni sezon tam grają - o ile ten drugi może mieć problem przez historię kontuzji, tak ten pierwszy co gra… przerasta oczywiście ten klub IMO kolejny sezon.
No chyba, że nowy trener obieca im wizję gry o puchary, bo grają na pewno dużo lepiej w tym sezonie po zmianie za sterami, ale co będzie w nowym po przygotowaniach i czy Glasner dostanie jakieś większe wsparcie w lato, co też na pewno pokazałoby zawodnikom rozwój klubu, to już inna sprawa.