Premier League 2023/2024

Premier league niczym ekstraklasa. Aston Villa bez problemów klepie Arsenal 2-0, który potem klepie Chelsea 5-0, żeby ta zremisowała 2-2 z AV

dlatego dobrze, że bierzemy trenera, który preferuje ofensywny styl gry. Wyobrażacie sobie kogos ala Benitez, zebysmy grali ciagle na 1-0?

Remis aston villi oznacza, że potrzebujemy 1pkt aby zapewnić sobie 3 miejsce w tabeli oraz dodaje niesamowitej atrakcyjności w walce o 4 miejsce. Gdyż na tę chwile tottenham traci 7pkt ale ma aż 3 mecze zaległe. Jednak zagrają z arsenalem, city, i nami. Niech jutro wygrają a będzie jeszcze ciekawiej. Dodatkowo zaległy mecz z city zagrają w tygodniu przed ostatnią kolejką…

Jeszcze w najbliższy czwartek tottenham jedzie na Stamford Bridge. Nie powiem, epickie zadanie mają aby wejść do top4.

W sumie potrzebujemy albo 1 zwycięstwa albo 1 pkt z tottenhamem.

1 polubienie

Imo Aston Villa gra mocno przeciętnie. Stawiam, że gdyby reszta ligi traktowała ich tak jak największe kluby i się murowała przeciwko nim to by nie byli tak wysoko.

1 polubienie

Nasi konkurenci do trzeciego miejsca, czyli AV i Spurs, też potracili punkty w tej kolejce co bardzo zwiększyło nasze szanse. Wystarczy że wygramy jedno z pozostałych spotkań, również remis ze Spurs w przyszłym tygodniu już gwarantuje nam podium.

@everlast nie, bo jak zremisujemy a AV albo Wilkami a pozostałe mecze przegramy to skończymy z 76 punktami.
Spurs mają 60 punktów i 6 spotkań do rozegrania więc teoretycznie mogą mieć na koniec 78 jeśli wszystko wygrają. Oczywiście to nierealne bo mają jeszcze poza nami Arsenal, City i Chelsea, ale matematycznie możliwe.

2 polubienia

nam wystarcza remis w obojętnie, którym spotkaniu. Bilansem juz nikt nas nie dogoni.
a sorki nie zwróciłem uwagim, że napisałeś trzeciego miejsca. Jakos podswiadomie uznałem, że piszesz o miejscu gwarantującym LM. Bo w sumie co za różnica czy będziemy 3-4.

Dobry meczyk w stolicy Anglii.

Tottenham ciśnie Arsenal niemiłosiernie a Ci jak zwykle fartem wygrywają

Oj, Arsenal chyba zgarnie majstra.

Niesamowite ile szczęścia ma Arsenal. Wygrają tego mistrza niestety

Czemu mają wygrać? Z kim City straci punkty?

Ty serio z tym Arsenalem żyjesz w bańce.
Podchodzisz zbyt emocjonalnie po tym jak się po nas przejechali.

Taktyka powtórz kłamstwo 100 razy, a stanie się prawdą nie przejdzie.

Trzeba Arsenalowi przyznać, że nawet jak nie wygrają mistrza to i tak to będzie dopiero 2 sezon odkąd przyszedl Guardiola, kiedy to jakiś zespół rzeczywiście gra lepiej od city. Mądrze budowana i zarządzana drużyna, przeciwieństwo Liverpoolu ostatnich 3 lat.

Kolejny Arsenalowski troll na stronie?
Dużo was się tutaj ostatnio namnożyło, jak już wspominałem ewentualne mistrzostwo dla Arsenalu spowoduje odpływ na k.com niektórych osobników z tej strony.

:rofl::rofl:

Tak rozszyfrowałeś mnie Szerloku.

@FanLFC25 mi się wydaje, że ty jesteś ukrytym kibicem Chelsea skoro takie głupoty piszesz o Arsenalu.

Logika nie jest chyba Twoim kolegą

po tym jak się po nas przejechali.

Arsenal się po nas przjechał? W którym meczu? W tym w którym Odeegard grał w siatkówkę?

Arsenal robi to, co wszyscy spodziewali się po nas - ciśnie w końcówce sezonu. My robimy to, co wszyscy spodziewali się po Arsenalu - zesraliśmy się metr przed kiblem.

Duża lekcja pokory dla takich użytkowników jak kuczq czy josif.

8 polubień

Co ty, Arsenal farci 15 mecz pod rząd, za to my mamy pecha , bo wiatr wieje zawsze w stronę naszej bramki i tak padają bramki ajjjj.

Gdyby nie ta pogoda w Anglii to Liverpool byłby mistrzem.

1 polubienie

Przeloguj się na k.com i tam pisz te swoje wysrywy jak to Arsenal sie po nas przejechał, idealnie pasujesz do tego towarzystwa

Często namawiasz ludzi żeby się tam logować.
Ukryty redaktor na naszym forum który chce zwiększyć ilość czytelników?

To skoczyliśmy już te dziecinne argumenty?