Premier League 2023/2024

Niektórzy widzą jedynego poważnego rywala dla City i Arsenalu w drużynie Tottenhamu. Niestety na tym etapie Totki to są fujary, nie zagrożą nikomu. City dowiezie przewagę do końca sezonu, a Arsenal będzie musiał się obejść smakiem. Halland być może się przełamał dzisiaj i będzie jeszcze skuteczny na koniec sezonu, co tylko potwierdzi zwycięstwa do końca.

Jakby się ktoś zastanawiaj co to lata dzisiaj nad Etihad - to marzenia armatek o tytule odlatują.

6 polubień

Sami sobie przegrali mistrzostwo z przeciętną Aston Villa u siebie.

I trochę sędziowie pociągnęli, że są gdzie są…

4 polubienia

Pamiętajmy też o tym:

10 polubień

Za to tytułu jie dostaniemy. Wiec wole zapomnieć i czekać na trenera z topu ale nie sentymentaliste.

Wszyscy są trochę sentymentalni. Klopp miał swoich milnerów, hendersonów. Guardiola ma swojego Rodriego i De bruyne, Arteta ma gwałciciela Parteya, Ten hag ma swojego pupilka Antonyego. Każdy jest sentymentalny na swój sposób.

Czekaj czekaj a my…yyy z gorszym Crystal Palace :joy: śmiejesz się, ale na razie pośmiewiskiem jesteśmy my :joy:

Ciekawe podejście, tylko coś mi się nie zgadza oni wszyscy wygrywają a my „znowu” nie? :joy:

MAJÓWKA MOCNO :blush: wygrywasz u mnie cytat miesiąca :muscle:t2::clap:t2:

Którzy poza sentymentem, to grają, bo są czołowymi zawodnikami ligi? Porównywanie w jednym zdaniu ich i Milnera z Hendersonem to spora obraza dla Hiszpana i Belga.

9 polubień

Nie widzę związku :face_with_raised_eyebrow: :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Przywiązywać się do graczy za umiejętności, a za fajną atmosferę to dwie różne rzeczy. Gdyby Guardiola był sentymentalny, to by nie oddał Cancelo tak łatwo.

1 polubienie

Ale Milnera to proszę tu nie obrażać. Główna postać Liverpoolu 1.0, a po jego odejściu rozpadła się szatnia. Brakuje dziś takiego typa z ogromnymi jajami w szatni. Tylko Robbo mu dorównuje.

6 polubień

W jaki sposób niby rozpadła się szatnia, co na to wskazuje? Przypominam że w ubiegłym sezonie, gdzie w klubie byli zarówno Milner jak i Henderson, drużyna zagrała najgorszy sezon od 10 lat, a piłkarze wyglądali jakby nie chciało im się w ogóle biegać

3 polubienia

Nikt jeszcze nie stworzył tematu dzisiejszego meczu?

Bo to spotkanie nie ma żadnego znaczenia :wink:

1 polubienie

Jak to nie ma? Wygrywamy wszystko do końca, City i Arsenal przegrywają pozostałe spotkania i mistrz jest nasz. A ten kto nie wierzy w taki scenariusz nie może się nazywać kibicem!11

Ja niestety w robocie rozwaliłem telefon (nowy ma przyjść w poniedziałek), a zawsze tematy tworzyłem właśnie na nim nudząc się w pracy.
Zastępczo używam tableta, a on do najszybszych nie należy i mi się nie chce hehe

Ktoś przed samym spotkaniem pewnie zrobi.

1 polubienie

Ma znaczenie. Możemy zabrać tottenhamowi szanse na ligę mistrzów. Wtedy Tottenham będzie mógł rozłożyć nogi w meczu z City (a to jedyny trudny mecz dla obywateli).

Choć z drugiej strony tottenham to takie przegrywy, że nawet bym się nie zdziwił, gdyby wygrali mistrzostwo Arsenalowi. Klub mem

To nie polska Ekstraklasa

1 polubienie

Założyłem temat meczowy, choć nie ukrywam, że osobiście jestem wielkim zwolennikiem tworzenia tematów meczowych przez kolegę @Lapaino.

Jesteśmy aktualnie w takiej formie, że nawet gdyby City i Arsenal wszystko przegrały, to nadal miałbym spore przekonanie, że nie ma szans na nasze 3 zwycięstwa.