Premier League 2023/2024

przeciez oni jeszcze mogą się zalapać na puchary

Arsenal nie jest budowany na wielkich pieniądzach? Rly? A ile milionów wydali za Artety i Emerego? Przecież to SĄ chore pieniądze.

Oczywiście za City. Przykro się będzie patrzyło jak Arsenal zdobędzie tyle samo mistrzostw w ostatnim czasie co Klopp przez całą erę tutaj. Lepiej wyglądałby fakt, że Liverpool jako JEDYNA drużyna potrafił wygrać choć raz ligę gdy Guardiola jest w Anglii.

4 polubienia

A co jest dla ciebie niezrozumiałe w tym fragmencie mojej wypowiedzi?

Nie wydaje mi się, żeby za Wengera Arsenal jakoś słynął z wielkich transferów.

1 polubienie

Ciekawe czy United postawi się Varsenalowi, czy zdejmą spodnie.

@adamne a już prawie postawiłem na tych baranów :sweat_smile:

Nie ma szans żeby się postawili, oni nie mają obrony.

Harry Maguire wypada z gry na trzy tygodnie. Powód? Uraz mięśniowy
Zestawienie obrony na jutrzejszy mecz:
Dalot-Casemiro-McT-AvB

1 polubienie

Tak kojarzyłem, że Chelsea ostatnio wygrali kilka meczów i postanowiłem sprawdzić ich miejsce w tabeli. Okazało się, że na dzisiaj mają 7. miejsce i przeskoczyli Man Utd.

W dzisiejszym meczu Crystal Palace - Manchester United sędzia ma na sobie małą kamerę.

Fajne te United, takie nie za dobre. Taki zespół na środek tabeli.

Oglądam ten mecz i jestem pod wrażeniem Olise. Szybki, dynamiczny, dobry w 1vs1 i też dobrze strzela. Będzie sporo ofert za niego w lato.

Ktoś wie po co ta kamera u sędziego?

Fajny ten nowy klub Mem United

A czy to my przypadkiem z Crystal nie przegraliśmy? Czyli też jesteśmy na środek tabeli? :thinking:

2 polubienia

szkoda, że pies bruno nie gra

2 polubienia

Ma pokazać jak wygląda praca sędziego z jego perspektywy. Coś pewnie podobnie jak u nas sędziowie na podsłuchu.

1 polubienie

Co więcej, nasz bilans z United w tym sezonie to 0-2-1 :upside_down_face:

4:0 co jest
to raczej koniec ten Haga

1 polubienie

Mordo zgadzam się z Tobą jak nigdy. Mnie tylko dziwi, że go bez kagańca puszczają na boisko

Onana raz broni fenomenalnie, a raz jak Kacper Tobiasz. Dziwny bramkarz

Piękne lanie na Selhurst Park :rofl::rofl::rofl:

Powtórzę się z lubością: miejsce tych patafianów z “memnited” jest wszędzie tylko nie w europejskich pucharach a osobiście to marzy mi się ich spadek po wszeczasy z PL.

Jeszcze 3 i będzie seven Hag :partying_face:

Ależ Crystal Palace ma końcówkę sezonu. :o +United ma tyle samo punktów co Chelsea, która rozegrała żenujący sezon.

Owszem przegraliśmy, ale jesteśmy na trzecim miejscu mimo tej porażki, a United gdzieś poniżej miejsca w pucharach.