Premier League 2023/2024

Jak Arsenal w weekend nie straci z Tottenhamem, to Oni serio mogą zgarnąć majstra.

1 polubienie

Mało piłkę oglądasz skoro myślisz że w 4min się mecz kończy xd

Kurde daliby trochę nadziei :joy::joy: :face_with_peeking_eye:

Za to My gramy jutro i w sobotę o 13;30… Równe szanse, to jest to…

Realnie to albo City albo Arsenal. Oby nie armatki

2 polubienia

Arsenal jak na razie lepszy.
Ale pachnie bramką w dwie strony.

Jak na moje tam powinna być czerwona dla zawodnika Chelsea.

Jones czy Mac Alister za takie wejścia wylatywali z boiska .

Taka to liga , tacy to sędziowie.

1 polubienie

Jackson mem. Ma idealną piłkę na głowę to osłania twarz ręką xD

Cała Chelsea to mem jak patrzę na ich grę, chociaż mieli zadziwiająco dobre okazje na strzelenie gola, 2-3 mogli śmiało wcisnąć. Patrząc na ich zerowe zaangażowanie, ilość kontuzji to i tak dobrze im idzie.

Tu może być remis i oby tak się stało! :smiley:

Ta Chelsea bez Palmera nie istnieje, Mudryk i Caicedo to przepalone pieniądze, gdyby nie błędy Arsenalu, to gracze Chelsea nawet by nie podeszli pod pole karne rywali. Cucurella też myślałem, że będzie lepszym piłkarzem ale kolejny sezon gra totalne dno.

Jak tutaj nie skończy się jakieś 4:0 dla Arsenalu to będzie cud. Chelsea jak zdobędzie bramkę to powinna się cieszyć. Obiektywnie patrząc, to inny wynik niż zwycięstwo Arsenalu nie będzie sprawiedliwym wynikiem.

chelsea to taki chaos ze szok, powinni grac w 10 imho, ale smierdzi tu niespodzianką moim zdaniem. Mecz na miano takiego szalonego w koncowce

Nie oglądasz meczu, prawda? A jak oglądasz to na livescore.

Oglądam ale w czym problem? Po co taka odzywka od razu? Nie można mieć swojego zdania? Chelsea coś w ogóle gra? Potykają się o własne nogi, grają piach totalny. Też nie chcę żeby Arsenal wygrał to spotkanie ale tutaj Chelsea nie gra nawet o remis.

Szkoda tylko, że Arsenal nie miał okazji rywalizować z pełnym składem Liverpoolu, pełnym składem City czy pełnym składem Chelsea.
Pozostaje trzymać kciuki za City.

Za dużo już Arsenalu się na oglądałem i Chelsea w tym sezonie. Już jest 3:0 a pewnie do pięciu dojdzie…

chelsea słabe, ale aresnal bardzo ładnie dziaij gra, fajnie kontroluą mecz, ładny pressing

No Arsenal ma dużo szczęścia. Mało kontuzji kluczowych piłkarzy, rywale wysypują się im przed bezpośrednimi meczami itd. Pewnie jak nie potkną się z Totkami to zgarną majstra.

Czyli najprawdopodobniej Liverpool Skończy na trzeciej pozycji. Tak obiektywnie to właśnie na najniższy stopień podium zasługujemy. Z jednej strony mam nadzieję że Arsenal tego nie dowiezie w kontekście mistrzostwa. Z drugiej strony rzygać mi się chce jak myślę o City. Sam nie wiem już kogo bym wolał.

5 polubień

Tytuł zdobędzie najlepsza ekipa na koniec sezonu. Proponuję zluzować gumy od portek, my jutro znowu gramy o życie.

Kto jest lepszym transferem sezonu 23/24?
  • Szoboszlai
  • Havertz
0 głosujących

Kto waszym zdaniem na ten moment jest lepszym transferem?

Podobne kwoty, jeden jest bardzo istotny dla zespołu, drugi trochę hamulcowym na koniec sezonu.

@Edum szczerze jestem bardzo zaskoczony wynikami ankiety jak na razie.
Wiedziałem , że na forum Liverpoolu ciężko o obiektywizm w ocenie naszego piłkarza, ale myślałem, że mimo to będzie deklasacja Węgra. Oczywiście tylko za dotychczasowy sezon.