Premier League 2023/2024

Czy wyobrażacie sobie Liverpool Emerego broniący całą połowe z obecną Chelsea prowadząc 2:0 a teraz remisujac 2:2?

Premier league niczym ekstraklasa. Aston Villa bez problemów klepie Arsenal 2-0, który potem klepie Chelsea 5-0, żeby ta zremisowała 2-2 z AV

dlatego dobrze, że bierzemy trenera, który preferuje ofensywny styl gry. Wyobrażacie sobie kogos ala Benitez, zebysmy grali ciagle na 1-0?

Remis aston villi oznacza, że potrzebujemy 1pkt aby zapewnić sobie 3 miejsce w tabeli oraz dodaje niesamowitej atrakcyjności w walce o 4 miejsce. Gdyż na tę chwile tottenham traci 7pkt ale ma aż 3 mecze zaległe. Jednak zagrają z arsenalem, city, i nami. Niech jutro wygrają a będzie jeszcze ciekawiej. Dodatkowo zaległy mecz z city zagrają w tygodniu przed ostatnią kolejką…

Jeszcze w najbliższy czwartek tottenham jedzie na Stamford Bridge. Nie powiem, epickie zadanie mają aby wejść do top4.

W sumie potrzebujemy albo 1 zwycięstwa albo 1 pkt z tottenhamem.

1 polubienie

Imo Aston Villa gra mocno przeciętnie. Stawiam, że gdyby reszta ligi traktowała ich tak jak największe kluby i się murowała przeciwko nim to by nie byli tak wysoko.

1 polubienie

Nasi konkurenci do trzeciego miejsca, czyli AV i Spurs, też potracili punkty w tej kolejce co bardzo zwiększyło nasze szanse. Wystarczy że wygramy jedno z pozostałych spotkań, również remis ze Spurs w przyszłym tygodniu już gwarantuje nam podium.

@everlast nie, bo jak zremisujemy a AV albo Wilkami a pozostałe mecze przegramy to skończymy z 76 punktami.
Spurs mają 60 punktów i 6 spotkań do rozegrania więc teoretycznie mogą mieć na koniec 78 jeśli wszystko wygrają. Oczywiście to nierealne bo mają jeszcze poza nami Arsenal, City i Chelsea, ale matematycznie możliwe.

2 polubienia

nam wystarcza remis w obojętnie, którym spotkaniu. Bilansem juz nikt nas nie dogoni.
a sorki nie zwróciłem uwagim, że napisałeś trzeciego miejsca. Jakos podswiadomie uznałem, że piszesz o miejscu gwarantującym LM. Bo w sumie co za różnica czy będziemy 3-4.

Dobry meczyk w stolicy Anglii.

Tottenham ciśnie Arsenal niemiłosiernie a Ci jak zwykle fartem wygrywają

Oj, Arsenal chyba zgarnie majstra.

Niesamowite ile szczęścia ma Arsenal. Wygrają tego mistrza niestety

Czemu mają wygrać? Z kim City straci punkty?

Ty serio z tym Arsenalem żyjesz w bańce.
Podchodzisz zbyt emocjonalnie po tym jak się po nas przejechali.

Taktyka powtórz kłamstwo 100 razy, a stanie się prawdą nie przejdzie.

Trzeba Arsenalowi przyznać, że nawet jak nie wygrają mistrza to i tak to będzie dopiero 2 sezon odkąd przyszedl Guardiola, kiedy to jakiś zespół rzeczywiście gra lepiej od city. Mądrze budowana i zarządzana drużyna, przeciwieństwo Liverpoolu ostatnich 3 lat.

Kolejny Arsenalowski troll na stronie?
Dużo was się tutaj ostatnio namnożyło, jak już wspominałem ewentualne mistrzostwo dla Arsenalu spowoduje odpływ na k.com niektórych osobników z tej strony.

:rofl::rofl:

Tak rozszyfrowałeś mnie Szerloku.

@FanLFC25 mi się wydaje, że ty jesteś ukrytym kibicem Chelsea skoro takie głupoty piszesz o Arsenalu.

Logika nie jest chyba Twoim kolegą

po tym jak się po nas przejechali.

Arsenal się po nas przjechał? W którym meczu? W tym w którym Odeegard grał w siatkówkę?

Arsenal robi to, co wszyscy spodziewali się po nas - ciśnie w końcówce sezonu. My robimy to, co wszyscy spodziewali się po Arsenalu - zesraliśmy się metr przed kiblem.

Duża lekcja pokory dla takich użytkowników jak kuczq czy josif.

8 polubień

Co ty, Arsenal farci 15 mecz pod rząd, za to my mamy pecha , bo wiatr wieje zawsze w stronę naszej bramki i tak padają bramki ajjjj.

Gdyby nie ta pogoda w Anglii to Liverpool byłby mistrzem.

1 polubienie

Przeloguj się na k.com i tam pisz te swoje wysrywy jak to Arsenal sie po nas przejechał, idealnie pasujesz do tego towarzystwa