Rozważania i spekulacje transferowe

Przecież na prawą obronę/wahadło nie ma opcji żeby ktoś nowy przyszedł

1 polubienie

Na tt ostatnio był news o Bruno G. który miał kupić dom w Newcastle i nie ma zamiaru odchodzic

Sprzedaż gravenbercha to był by błąd patrząc jak czesto mamy kontuzje a do tego dochodzi liga mistrzów powiększona gdzie nie będzie gry z średniakami tylko przynajmniej w teori ma byc 8 meczy z czołowymi klubami więc powinien pozostać i dawać opcje w rotacji bo gdy grał w pucharze czy lidze europy to dawał sygnały że coś moze być z niego . Prędzej wysłał bym na wypożyczenie bajeticia by odzyskał rytm meczowy po straceniu calego sezonu

Przecież Gravenberch i tak nie gra nic w lidze nawet jak inni są kontuzjowani. Już lepiej grać Mortonem w przyszłym sezonie, albo McConnellem bo oni chociaż mają status HG i będzie z nich w przyszłości jakiś pożytek. A ten kołek blokuje tylko miejsce w składzie i do tego pobiera ogromną jak na jego umiejętności pensje

1 polubienie

Może dlatego że sam miał kontuzję gdy była największa fala kontuzji w pomocy

Hendo jakby skakał to by sobie Achillesa rozwalił, a problemy miał, więc porównanie średnie.

Gdzie on do ligi mistrzów jak goniliśmy wynik w lidze Europy to wszedł Danns a holender nie ruszył się z ławki, tak wiem że może po prostu się na nim Jurgen nie poznał tak jak w sumie i Tuchel i Nagelsman

Panowie jedyny środkowy pomocnik jakiego kupimy to będzie defensywny. Skoro mamy macca i szobo Jones, eliotta, Endo, bajcetic, graven. Jeśli ktoś myśli że sprzedamy 21 raynaa po pierwszym sezonie to nic nie wie o Edwardsie. Ten facet sprzedaje z zyskiem. Jedyny który może odejść to jones. Wiem że są ludzie którzy sądzą że szobo pójdzie wyżej, ale wtedy przejdziemy na 2 w środku pomocy więc nawet większy scisk. Myślę że kupimy topowego dmf a bajcetic pójdzie na wypo, Endo na zmiennika i rok później ograny SB wejdzie w buty Endo i będzie dostawała minuty. Ja sprzedał bym tsimikasa i być może jote( dobry zawodnika, ale wiecznie kontuzjowany)

Tzn. generalnie, trochę to jest śmieszne, że zapomina się jak dobrym Hendo był zawodnikiem swego czasu. Co prawda 86 w fifie swego czasu to była przesada :sweat_smile: ale już można z przekonaniem przyznać, że w prime 83/84 ogólnego overalla miał.

Głupie porównanie wiem ale dokładnie oddające w moim odczuciu poziom Jordana.

1 polubienie

Technicznie Hendo był zawsze drewnem i talentu też nie miał nie wiadomo jakiego, ale miał serce do gry. Taki zawodnik, który ciężką praca doszedł wyżej niż wynikałoby z czystego talentu. Solidny rzemieślnik, który dobrze się spisywał w tartaku Kloppa, choć jego przedłużenie było katastrofalnym błędem Niemca.

@_pimik to była taka przenośnia.

2 polubienia

Kopał się po czole?
Championship Coventry City
46 występów 21 bramek 10 asyst.

1 polubienie

Masz rację, głupie porównanie. Hendo, był naszym spowalniaczem gry, ligowym średniakiem, który przez zasiedzenie awansował na kapitana. Nie odbieram mu zasług dla klubu ani zaangażowania ale robienie z niego goata to przesadza. Gdyby nie bryndza w środku pola to on by murawy nie powąchał.

Zdanie “Typ jeszcze rok temu kopał się po czole w trzeciej lidze angielskiej” nie jest przenośnią, tylko wybitną bzdurą.

2 polubienia

A rok 2014 pamiętasz? Owszem, na rolę kapitana to on nigdy awansować nie powinien ale być 12tym zawodnikiem i jednym z liderów szatni już jak najbardziej.

jeden dobry rok to naprawdę wspaniała kariera ( no moze jeszcze dodac 19 i 20- to masz całe 3 lata dobrego grania) w 21 już go tutaj nie powinno byc, albo co najwyzej jeszcze jeden sezon za pół pensji.(Arabowie to nam spadli z nieba)
Jesli to prawda, że przez przedluzenie kontraktu stracilismy Bruno to ja nie mam pytań.

1 polubienie

Nie jesteś zbyt bystry, co?

Krew mnie jasna zalewa jak o tym pomyśle. Było to w czasie kiedy Fabs powoli zjeżdżał do bazy i Bruno byłby jego idealnym następcą, a Klopp uparł się na Hendo. Teraz musimy się ratować półśrodkami typu Endo.

@Edum czyli jednak nie jesteś. Cóż, nie każdy jest tytanem intelektu.

Po prostu znam definicje przenośni.

Nie graj intelektualisty, po prostu się zbłaźniłeś, bo gość ani nie grał w trzeciej lidze angielskiej, ani nie kopał się po czole i próbujesz z tego wybrnąć tłumacząc się metaforą, o której nie masz pojęcia.

1 polubienie



1 polubienie

To już lepsze od tych gównoplotek, co tu namiętnie wrzucasz są rozmyślania użytkowników. Sam bym mógł coś takiego wymyślić, podpisać się Anfield coś tam i wrzucić, i ktoś by to łyknął. Daj se siana.

2 polubienia

No szczerze to wolę jak ktoś coś takiego wrzuci, bo mimo wszystko w jakiejś tam plotce jakieś ziarenko prawdy jest, niż czytać na tym forum wieczny lament, i wieczne narzekanie. Zresztą sama nazwa tego tematu służy chyba po to żeby takie informacje tutaj wrzucać. Na tym etapie wiadomo że większość tych plotek jest tylko po to żeby narobić sobie wejść w dany artykuł czy tam tweeta, no ale tak jak pisze, lepiej poczytać to niż wasze rozważania na temat naszego składu - które są kompletnie idiotyczne.