Rozważania i spekulacje transferowe

Ani Watkins ani Williams tutaj nie przyjdą, chyba że za darmo. Jeden i drugi jest za stary i Liverpool takich piłkarzy nie kupuje.

Toney bylby dla nas dobrym ruchem, np. przy jednoczesnym oddaniu Diaza.
Gallagher podobnie, oddać Thiago, ktory i tak jest bezużyteczny, niech walczy o miejsce z Szobo, Makiem, Ryanem i młodymi Ellitem i Jonesem. Plus DM i ŚO i mamy kompletny skład.

Chyba że Nico Williams

Już łączyli z nami Hincapie, Palaciosa i Wirtza, potem Inacio i Hjulmanda to może teraz Hancko i Wieffer?

Ja się w sumie nie zdziwię jak sięgniemy po Santiago Gimeneza. Młody bo 23 letni piłkarz, robi dobre staty w Holandii, kontuzji nie łapie i Slot go prowadzi więc w sumie zna go od podszewki. Na transfer typu Watkins bym się nie nastawiał bo pewnie Aston będzie krzyczeć sobie za niego ze 100/120 mln.

Alisson, Van Dijk, Trent, Bradley, Mac Allister muszą zostać. Robertson i Salah to legendy tego klubu ale ich pozostanie będzie tylko i wyłącznie ze szkodą dla ich legend. Przy całej reszcie jeśli Edwards uzna że lepiej sprzedać nawet brew mi nie drgnie

1 polubienie

Problem w tym że ilu zawodników z Holandii dalo rade w premier league eriksen momentami gakpo a reszta ziyech depay bergwain van de beek odbili się od tej ligi

Nie mówię że to będzie dobry transfer tylko że myślę że po niego ruszymy :smiley: Bo nie oszukujmy się z napastnikami jest biedne jeśli nie chcemy wydawać ponad 100 mln a Nuneza nie widzę po prostu jako naszej podstawowej 9 w sezonie 24/25

Co roku musi przychodzić minimum jeden zawodnik do każdej formacji.

Z racji tego że w poprzednim okienku zaniedbaliśmy obronę to w tej formacji potrzebujemy dwóch transferów.

W ataku niby mamy 5 dobrych zawodników, ale jednego trzeba odstrzelić. Ja typuję Salaha, bo jego wartość będzie tylko malała. Oczywiście zastępstwo musi być konkretne a nie jakiś półśrodek (typu przesunięcie Elliota lub Szabo).

No i musimy przedłużyć VVD oraz TAA.

Trzeba się pożegnać z matipem thiago tsimikasem kelleherem carvalio mortonem Phillipsem salahem za 150+ i w ich miejsce kupic w końcu ignacio by brał na środku lub z lewej podobnie jak gvardiol czy ake i wtedy trent z drugiej strony wchodzi do środka. Do środku kupić valere z porto lub Zubimendiego za ich klauzule i odświerzyć prawą stronę w postaci bakayoko z psv i pedro neto . I tak naprawdę jesli sprzedali by salaha za 180 to 3 z tych zawidnijow by kupili za te pieniądze bo mają klauzule po 60mil

Do odstrzału na pewno są Nunez, Salah i Robertson. Żaden z nich nie ma prawa zostać w klubie na nastepny sezon bo ich wartość będzie już tylko malała i skończy się jak z Keita na straconych pieniadzach i możliwosciach. Dość sentymentów, trzeba sie pozbywac z klubu dziadkow i niewypałów.

Oprocz tego trzeba sie pozegnac z zawodnikami “drugiej kategorii” typu Tsimikasa i Gravenbercha, oraz mocno zastanowic sie nad przyszloscia Jonesa który jest we wszystkim przecietny do bólu.

Ciezkie lato przed Edwardsem.

Ten Neto to rozumiem żeby Jota nie czuł się samotny w szpitalu?

1 polubienie

Liga holenderska nie jest mocarna, ale regularnie produkują grajków światowego formatu. Nie muszą przecież trafiać do Premier League, żebyśmy mogli powiedzieć, że nadają się do gry na najwyższym poziomie. Ibrahimovic, De Ligt czy De Jong to też nie byli/nie są amatorzy.

@Mateo98 Przecież napisałem, że nie grają. Premier League jest jedynym wyznacznikiem, czy piłkarz z Eredivisie poradzi sobie w topowej drużynie?

1 polubienie

Nie dziękuję. Średni zespół z ligi holenderskiej nie jest lepszy od Sparty Pragi na której tle Nunez wyglądał jak Ronaldo. Chcemy napastnika to trzeba ściągnąć kogoś z premier league. Toney, Isak, Solanke…

1 polubienie

No super tylko de ligt i de jong nie grają w premier league

Przy czestym graniu ma problemy a jako rotacja to jest opcją przy mniejszej liczbie minut mógłby mieć mniej kontuzji mięśniowych a Wolverhampton to niemożliwe bo cała ofensywa na nim wisi a on bazuję jednak na swojej szybkości i gdzie 1 na 1

1 polubienie

Do klubu:

  • Nico Williams,
  • Johann Bakayoko,
  • Martin Zubimendi,
  • Goncalo Inacio,

Z klubu:

  • Diaz,
  • Jones,
  • Kellehi,
  • Salah

Taka jest moja opinia.

Nunez i Jota nasze 9 na zmianę. Dla Darwina to będzie ostatnia szansa by zaistnieć w klubie. Jeśli w przyszłym sezonie dalej będzie tumanem strzelającym na oślep to trzeba go spakować. Jota jedyny zawodnik prezentujący topową formę gdy gra. Diaz wyjazd już teraz, mam dosyć tego paralityka. Salah już raczej czas na świeżość po jego stronie gdzie gra, on już lepszy nie będzie.

fajnie to wygląda, tylko że ten Inacio to pozycja Van dijka, pozat tym ok bo i tak na lepszych graczy nas nie stać, marzeniem by było oddać Nuneza i Jote (kontuzje przez które za 2-3 sezony będzie grał tak często jak Thiago czyli 20 minut w sezonie) za Martineza z Interu, Zubimendi to pewnie do Arsenalu pójdzie.

1 polubienie

Emocje, które się tutaj udzielają większości wynikają z efektu świeżości a nie piłkarzy pod kątem całego sezonu. Nie możemy wymienić pół składu na podstawie kilku ostatnich meczów.

Bramkarze: Becker + nowy HG + jeden z naszych wychowanków
Adrian - , Kelleher - (tutaj można dobrze zarobić), jeśli będzie chciał zostać naszą dwójką to ja jestem za

Obrońcy: TAA, Bradley, Quensah, VDD, Konate, Nowy ŚO, Robertson, Nowy LO, Gomez
Matip -, Phillips - , Van den Berg - Ramsey - (zarobić ile się da) Tsimikas (tutaj zarobić dobrze)

Pomocnicy: Nowy ŚPD, Endo, Mac Allister, Szaboszlai, Jones, Elliot, Nowy ŚP
Thiago - , Morton -, Carvalho (zarobić dobrze). Mam mieszane uczucia co do Granbercha - zupełnie nie przekonuje mnie jego gra, ale jednak jest młody. Jeśli pojawi się kupiec to sprzedać i kupić nowego pomocnika

Napastnicy: Nunez, Diaz, Jota, Gakpo, Nowy PN
Sprzedać Salaha ale tylko jeśli pojawi się bardzo dobra oferta. Jednak wątpię w to bardzo, że Mo pójdzie do Arabii. On chce jeszcze zagrać na mundialu w dobrej formie.

Takim składem wyjdziemy na pierwszy mecz następnego sezonu:
Becker
TAA, Quensah, VDD, Robbo
Nowy ŚPD, Szabo, Macca
Salah, Nunez, Diaz

A takim będziemy grali w 2025/2026
Becker,
TAA, Quensah, VDD, Nowy LO
Nowy ŚPD, Szabo, Macca
Nowy PO, Nunez, Diaz

W zasadzie myślałem o przejściu na 3 obrońców. Van Dijk byłby po środku jako zabezpieczenie, a Inacio i powiedzmy taki Konate po bokach. Może by to w miarę hulało.