Rozważania i spekulacje transferowe

Ten Neto to rozumiem żeby Jota nie czuł się samotny w szpitalu?

1 polubienie

Liga holenderska nie jest mocarna, ale regularnie produkują grajków światowego formatu. Nie muszą przecież trafiać do Premier League, żebyśmy mogli powiedzieć, że nadają się do gry na najwyższym poziomie. Ibrahimovic, De Ligt czy De Jong to też nie byli/nie są amatorzy.

@Mateo98 Przecież napisałem, że nie grają. Premier League jest jedynym wyznacznikiem, czy piłkarz z Eredivisie poradzi sobie w topowej drużynie?

1 polubienie

Nie dziękuję. Średni zespół z ligi holenderskiej nie jest lepszy od Sparty Pragi na której tle Nunez wyglądał jak Ronaldo. Chcemy napastnika to trzeba ściągnąć kogoś z premier league. Toney, Isak, Solanke…

1 polubienie

No super tylko de ligt i de jong nie grają w premier league

Przy czestym graniu ma problemy a jako rotacja to jest opcją przy mniejszej liczbie minut mógłby mieć mniej kontuzji mięśniowych a Wolverhampton to niemożliwe bo cała ofensywa na nim wisi a on bazuję jednak na swojej szybkości i gdzie 1 na 1

1 polubienie

Do klubu:

  • Nico Williams,
  • Johann Bakayoko,
  • Martin Zubimendi,
  • Goncalo Inacio,

Z klubu:

  • Diaz,
  • Jones,
  • Kellehi,
  • Salah

Taka jest moja opinia.

Nunez i Jota nasze 9 na zmianę. Dla Darwina to będzie ostatnia szansa by zaistnieć w klubie. Jeśli w przyszłym sezonie dalej będzie tumanem strzelającym na oślep to trzeba go spakować. Jota jedyny zawodnik prezentujący topową formę gdy gra. Diaz wyjazd już teraz, mam dosyć tego paralityka. Salah już raczej czas na świeżość po jego stronie gdzie gra, on już lepszy nie będzie.

fajnie to wygląda, tylko że ten Inacio to pozycja Van dijka, pozat tym ok bo i tak na lepszych graczy nas nie stać, marzeniem by było oddać Nuneza i Jote (kontuzje przez które za 2-3 sezony będzie grał tak często jak Thiago czyli 20 minut w sezonie) za Martineza z Interu, Zubimendi to pewnie do Arsenalu pójdzie.

1 polubienie

Emocje, które się tutaj udzielają większości wynikają z efektu świeżości a nie piłkarzy pod kątem całego sezonu. Nie możemy wymienić pół składu na podstawie kilku ostatnich meczów.

Bramkarze: Becker + nowy HG + jeden z naszych wychowanków
Adrian - , Kelleher - (tutaj można dobrze zarobić), jeśli będzie chciał zostać naszą dwójką to ja jestem za

Obrońcy: TAA, Bradley, Quensah, VDD, Konate, Nowy ŚO, Robertson, Nowy LO, Gomez
Matip -, Phillips - , Van den Berg - Ramsey - (zarobić ile się da) Tsimikas (tutaj zarobić dobrze)

Pomocnicy: Nowy ŚPD, Endo, Mac Allister, Szaboszlai, Jones, Elliot, Nowy ŚP
Thiago - , Morton -, Carvalho (zarobić dobrze). Mam mieszane uczucia co do Granbercha - zupełnie nie przekonuje mnie jego gra, ale jednak jest młody. Jeśli pojawi się kupiec to sprzedać i kupić nowego pomocnika

Napastnicy: Nunez, Diaz, Jota, Gakpo, Nowy PN
Sprzedać Salaha ale tylko jeśli pojawi się bardzo dobra oferta. Jednak wątpię w to bardzo, że Mo pójdzie do Arabii. On chce jeszcze zagrać na mundialu w dobrej formie.

Takim składem wyjdziemy na pierwszy mecz następnego sezonu:
Becker
TAA, Quensah, VDD, Robbo
Nowy ŚPD, Szabo, Macca
Salah, Nunez, Diaz

A takim będziemy grali w 2025/2026
Becker,
TAA, Quensah, VDD, Nowy LO
Nowy ŚPD, Szabo, Macca
Nowy PO, Nunez, Diaz

W zasadzie myślałem o przejściu na 3 obrońców. Van Dijk byłby po środku jako zabezpieczenie, a Inacio i powiedzmy taki Konate po bokach. Może by to w miarę hulało.

Jeśli kelleher odjedzie to bym na drugiego brankarza dał jarosa ma hg bo od 15 roku życia w akademii a teraz broni wszystko w sturm graz na wypożyczeniu

1 polubienie

Z całym postem się zgadzam. Też podobnie widzę naszą kadrę, ale moim zdaniem Nunez nie będzie podstawowa 9. Niewielu już daje się nabierać na urugwajskiego Carrolla. Druga sprawa, Diaz raczej nie będzie naszym piłkarzem. Marzy mu się Hiszpania i za dobre pieniądze można go puścić, bo wybitny nie jest.

Bramkarz, środkowy i lewy obrońca, defensywny pomocnik, prawy skrzydlowy oraz nowy napastnik, to są główne potrzeby tej drużyny. Resztę nadal mamy mocarną.

Wstawaj, zesrałeś się. Koniec Nuneza w LFC już nadchodzi, Edwards nie będzie się cackał z drewniakami ściągniętymi przez Kloppa.

obraz_2024-04-25_151035004

4 polubienia

Nkunku moze i bylby fajniejszy, pod warunkiem że wypuściliby go ze szpitala. Tak czy inaczej mnie ten transfer dziwił od początku. Zawodnik nie pod Kloppa i nie pod nasz klub. Nigdy tu się nie sprawdził żaden wysoki napastnik.
Collymore, Crouch, Heskey ( ten troche nagrał ale bramek mało, ale pod Owena pasował) Carroll, Benteke no i teraz Nunez. Ciekawe kto tak naprawdę wymyslil ten transfer? W ogole dziwne to, że my celowalismy w graczy, którzy dobrze zagrali przeciwko nam. Minamino, Nunez itd. Szkoda, że Haaland akurat z nami chyba nie zagrał :smiley:

Bo o transferach decydował Klopp - wiele razy się mówiło ze bedzie sciagał zawodników z rynku lokalnego bo ich po prostu zna. Tych zawodników zobaczył na zywo i ich chciał. Załosne transfery bo to pokazuje ze przez pewien czas analiza rynku nie działała.

1 polubienie

Jeden połamany, drugi ch*jowy. Z dwojga złego lepiej było kupić Henremu jacht.

1 polubienie

Solanke? Którego już mieliśmy nie dziękuję.

1 polubienie

Ale kto miałby go kupić z Hiszpanii?
Real Madryt stać ale kadra będzie zamknięta jak przyjdzie Mbappe.
Reszty nie stać.

Moim zdaniem Nunez powinien dostać jeszcze jeden sezon. Za rok się będziemy zastanawiać. Jakby mu nie wpadało to może grać Jota lub Gakpo za niego.

1 polubienie

Najszybciej Atletico, oni lubią takie transfery, poza tym cena za Nuneza aktualnie to nie więcej niż 50mln.
Po głebszych przemyśleniach jednak chyba lepiej go zostawić na następny sezon niż sprzedawać

Po czasie Salaha lepiej byłoby sprzedać rok wcześniej. To nasza legenda i uwielbiam Go ale nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie nowy menadżer układa sķład z Mo.

Nie mogę już oglądać Nuneza ale wątpie, że zostanie odpalony już teraz. Może akurat za nowej miotły coś ruszy…

Diaza najlepiej niech ktoś z tej Hiszpanii porwie jak tak o tym marzą :wink:

Więc Salah i Diaz/Nunez out - dwóch ofensywnych graczy IN

Do tego potrzebny LO bo Robertson mógłby obecnie znów grać w Hull. Dalej DM i ŚO.

Mam też nadzieje, że Szobo zacznie grać wyżej bo zagubił się okropnie w swojej roli.

Niektórzy chyba zapomnieli jakie Edwards potrafił robić świetne interesy jeśli chodzi o sprzedaż zbędnych zawodników. Jeżeli on i przyszły trener uznają, że ktoś się nie nadaje, to nie mam grama wątpliwości, że znajdzie kupca za sensowne pieniądze.
Pojawiły się plotki o tym, że Liverpool i Arsenal są zainteresowani Pacho z Eintrachtu. Kojarzę gościa z BL i LE i wydaje mi się, że mogą być z niego ludzie, ciekawe czy coś z tego wyjdzie.
Jeżeli chodzi o moje nadzieje, to najbardziej liczę na jakiegoś DM’a z prawdziwego zdarzenia. Gdyby udało się wyciągnąć takiego Bruno albo Zubimendiego, to byłbym wniebowzięty.

3 polubienia