Rozważania i spekulacje transferowe

No jeżeli już mamy mieć trenera z Ligi Holenderskiej, to na pewno kogoś będziemy próbować kogoś ściągnąc z tej ligi. Mi osobiście ‘marzy’ się ściągniecie Bakayoko z PSV. Młody, z dobrym dryblingiem, myślę że za około 30-40 mln byłby do wyciągnięcia - kwestia tego czy potrzeba nam kogoś na bok ofensywy, czy kogoś kto posadzi Nuneza na ławce.

Zdecydowanie potrzebujemy 9, która usadzi Nuneza. Absolutnie nie możemy polegać na Darwinie w kolejnym sezonie. O ile on jeszcze będzie w klubie, bo jak dla mnie jest jednym z pierwszych do wyjazdu.

2 polubienia

nie wiem czy zgodzicie się ze mna czy nie, ale Jota rozpędzony łatwiej mija przeciwników niż Diaz, bo robi to balansem ciała a nie szybkością, dlatego nie potrzebuje przestrzeni, żeby wjechać z piłka w pole karne.

no własnie o czymś to świadczy, że nie zrobił progresu, więc lepszy nie będzie. A wszystko to co napisałes dyskwalifikuje go jako topowego bocznego napastnika. Co z tego, że biega i walczy i gubi zawodnika na plecach w środku pola, jak potem pod bramką nie ma z tego efektów. Bo a to krzywo poda, a to w ogole nie poda, a to poholuje za długo,a to spróbuje pójść tradycyjnie do środka i mu wybiją piłke, a jak nie wybiją to wali na pałe w nastepnego co mu stoi na drodze.
My oddajemy tyle strzałów, że każdy napastnik coś tam musi strzelić - mamy najwiecej na mecz w całej Europie.
Ja bym sprzedał Diaza i Salaha jesli będa dobre oferty ( jeden nie daje nam tego czego potrzebujemy, drugi jest coraz starszy i moze czas wprowadzic kogos młodszego, a zarobić bo to będzie ostatnia okazja). Nuneza też przydałoby sie wymienic, ale nie ma za bardzo na kogo ( Openda? tylko z bundes ostatnio Ci napastnicy słabo się sprawdzaja), więc Nunez by musial zostac jeszcze 1 sezon.

tylko wymien kogos poza Lautaro (który pewnie kariere skończy we Włoszech), kto by tutaj przyszedl i zrobił róznice? I nie chcialbym znowu jakiegos pod 1.9m, bo to sie tutaj nigdy nie sprawdzało( jedynie Torres). Dlatego u nas wygląda lepiej Jota niz Gakpo i Nunez.
Zobacz naszych najlepszych ofensywnych w historii, Torres, Suarez -1.82 , Rush 1.8 reszta max 1.75

1 polubienie

Co to znaczy 1.9? Nie rozumiem.

Garść niedzielnych plotek:

Rudy dostanie szansę:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1787038866328756692

Przyszłość Matipa w klubie wciąż jest otwarta:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1787038300676481201

Pacho na celowniku. Klub wciąż interesuje się Colwillem:

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1787037967237763573

@everlast tu masz rację. Firmino też miał 1.8. Zobaczymy jak to Arne poukłada. Nie mam jakiegoś konkretnego nazwiska na myśli, ale trzeba zwiększyć konkurencyjność na środku ataku.

Proszę sobie przypomnieć oglądając bramki Joty sprzed kontuzji w tym sezonie jak mijał sam graczy i to kilku po czym pakował piłkę do bramki i to wszystko z jaką łatwością. Nie ma co opowiadać na siłę głupot, że nie potrafi zagrać 1 na 1, bo potrafi nawet 1 na więcej. Najlepiej to wszystkich sprzedać będzie grał Edward ze swoim nowym koleżką z Bournemouth i Henryk z Tomkiem Wernerem.

Jeśli to prawda to fajne, że Sepp dostanie w końcu prawdziwą szansę. Zasłużył.

3 polubienia

:face_exhaling:

Wymienię zawodników, którzy by byli zdecydowanie lepszym wyborem.
Isak, Cunha, Openda, Watkins, David, Gyokeres, Boniface i Oshimen. Nie wspominając o opcjach nierealnych czyli Kane czy Mbappe.

Zobaczyć Kudusa w Liverpoolu za starzejącego się Salaha i Osimhena za Nuneza, do tego dorzucając Bruno za Endo i Inacio… Eh szkoda, że nie jesteśmy bogaci, bo skończy się na max 1 z tego typu transferów, a reszta to będzie eksperymentami.

Osimhen 120
Kudus 90
Bruno 110
Inacio 60

Σ 380 mln

Salah 100
Endo 20
Nunez 70
Jones 35
Kelleher 25

Σ 250 mln

130 mln na minusie i mamy kadrę kompletną, ale po co nam to, lepiej niech inni kupują najlepszych.

Kto da 70 baniek za Nuneza? Albo 20 za Endo? Sprzedaż Kellehera (plus pewnie odejdzie Adrian) i nikt za niego?

Isak za Nuneza, Bruno za Endo, Inacio za odchodzącego Matipa, pomarzyć można.

3 polubienia

A i tak na końcu wyląduje u nas Gimenez

Przecież to się nadaje do działu humor xD

10 polubień

po czym nie odpalają jak Nunez i jesteśmy 210mln w dupe.

Cunha ma jeden dobry sezon, tak to skutecznosc gorsza niz Nunez. Gyokeres ma liczby na poziomie Nuneza w tej samej lidze, moze tak samo skonczyc. Watkins ma w tym roku juz 29 lat i tak naprawdę pierwszy sezon, że można powiedziec, że odpalil. Osimhen co 2 lata będzie latać na puchar.
Isak za Nuneza to bylaby idealna zamiana - obu druzynom by pasowali stylem.
Ogólnie wszyscy pewnie cena pod 100mln, więc bardzo duże ryzyko wtopy.

Jeśli ktoś wierzy w wielkie transfery to chyba ma słabą pamięć. Ja się rewolucji nie spodziewam. 2 czy maks 3 transfery to będzie nasz cel w to okienko. Rok temu było sporo zmian. Teraz odejdą Matip i Thiago po zakończeniu kontraktów. Kupimy pewnie stopera i kogoś do pomocy i to by było na tyle. Znając FSG to wielkiej kasy nie wyłożą, Arne będzie musiał sobie radzić z tym co jest obecnie

Co konkretnie przyjacielu?

@DarwizzyKing wszedł tu z buta i ustawia wszystkich po kątach :rofl:

Lista marzeń. Dorzuciłbym Diomante :disguised_face:

Nuneza no niestety trzeba chyba sprzedać a w jego miejsce jakiś inny goleador. Tylko trzeba pamiętać, że Osimhen niekoniecznie da lepsze liczby bramek i asyst. Zapewne da lepszy kolektyw i systematykę akcji zamiast chaosu.

1 polubienie

Ty naprawdę chciałbyś dać 120 za Osimhena? Przecież to Nunez 2.0, tylko pomalowany na czarno. Jeden dobry sezon w karierze, a tak to kopie się po czole. Plus wyjazdy na puchar szamana.

2 polubienia

Jeżeli z naszej piątki napastników moglibyście się pozbyć tylko jednego zawodnika to kogo? Bo ja mam dylemat między Diazem a Nunezem?

Nunez wyjazd.

Klub szuka nowego napastnika i jest to priorytet:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1787421098881032404

Także w klubie też stracili cierpliwość, a skasowanie zdjęć na profilu Darwina, tylko potwierdza teorię, że Nunez jest na walizkach.

1 polubienie

Diazem? Przeca chłop ciągnie od stycznia naszą ofensywę…Gdyby nie on to nie wiem jakby to wyglądało. W tym roku nasz najlepszy ofensywny zawodnik.

Darwin na sprzedaż pewnie bo ponoć napastnik to nasz priorytet na to okienko zaraz obo ŚO