Rozważania i spekulacje transferowe

Czy ja wiem? Raczej jego zdrowie nie odbiega od normy. Daleko mu do Keity czy Thiago.

@Magerlfc gdyby chodziło o skrzydłowego, to by tak napisali. Ja to rozumiem jak centralnego napastnika.

A może chodzi o napastnika w miejsce Diaza? Jak by nie patrzeć gramy 3 napastnikami…

Ten jest najlepszy w dotychczasowej karierze, ale nie powiedziałbym, że dopiero odpalił. W poprzednim sezonie w Premier League 37 meczów/21 punktów do klasyfikacji kanadyjskiej, sezon wcześniej 35/13, a jeszcze wcześniej 37/19. To bardzo dobre liczby, zwłaszcza że za Gerrarda i Smitha to był klub z drugiej połowy tabeli. Jak dla mnie Watkins to topowy napastnik Premier League i udowadnia to dość systematycznie, w tym przypadku zdecydowanie nie mówiłbym o nagłym wyskoku jednosezonowym. Tak sobie myślę, że ten awans Aston Villi do Ligi Mistrzów może mu paradoksalnie w pewnych aspektach zaszkodzić. No bo pewnie zostanie w Birmingham żeby pomóc drużynie w europejskiej elicie, a tak naprawdę to jeden z ostatnich dzwonków na duży transfer.

Nie ma najmniejszych szans, żeby Edwards ściągnął napastnika zbliżającego się do 30, który nigdy nie grał w klubie z topu.

Nie ma szans.

1 polubienie

Darwin ma w tym sezonie 34/19 to jak kolejne 3 sezony tak zagra to będzie top? Watkins to spore ryzyko, szczególnie ze względu na wiek.

Vitor Roque ponoć jest mocno niezadowolony ze swojej sytuacji w barcelone, taka wymiana za Nuneza to byłby deal dekady, szczególnie biorąc pod uwagę że były plotki o zainteresowaniu Barcy Nunezem

Co to za ogór?

#znaki20

2 polubienia

Chyba dla Barcelony. Przecież tego Roque już Xavi nawet na końcówki nie wpuszcza.

3 polubienia

Serio? Gość, który odbił się od beznadziejnej Barcelony, gdzie przegrał rywalizację z napastnikiem, który który jest od roku pod formą i ma 36 lat, m być zbawieniem naszej ofensywy i nowym liderem ataku. Litości…

6 polubień

Bo Xavi to odklejeniec który wystawia pupilków, Roque ma ogromny potencjał i za pare lat będzie topowym napastnikiem na świecie, z kolei Nunez za kilka lat będzie latał na lagami w jakimś west hamie albo getafe

Stary, tej teorii nie da się obronić. Może będzie, a może nie będzie. Napastnicy z Brazylii w Anglii radzą sobie słabo albo co najżywiej średnio. Firmino był jedynym, który grał jako tako. Ale też nie oczekiwano od niego seryjnego zdobywania bramek, od tego byli Salah i Manę. Jesus najpierw odbił się od City, a teraz kopie się po czole w Arsenalu.

Poza tym, my nie potrzebujemy gościa który może za dwa trzy sezony będzie może strzelał, tylko kogoś kto w następnym sezonie wejdzie częściowo w buty Salaha, a po jego odejściu da podobne liczby.

Skoro nie dostaje szans u trenera, który gra wprowadza dużo młodych zawodników i regularnie gra dwoma 17 latkami to szukałbym winy u zawodnika. Zresztą płakanie jego agenta w mediach zamiast zapieprzać na treningach dużo o nim mówi.

Deal dekady, ale dla kogo? Ja bym tego Roque za darmo nie chciał.

Gdyby był taki dobry to Real Madryt dawno by go złowił. Perez ma obsesję na punkcie Brazoli od momentu kiedy nie sprowadził Neymara

Ale ja nigdzie nie napisałem, że Watkinsa trzeba kupić. Ba, to się nie wydarzy. Chodzi mi tylko o to, że to dość sprawdzony gość w Premier League, bo od kilku sezonów gwarantuję jakąś tam regularność. Niespodzianką to może być dorobek Solanke, który potroił ilość bramek względem poprzedniego sezonu, a Watkins po prostu podniósł poprzeczkę nieco wyżej. Co do Darwina - jego liczby nie są słabe. Zwyczajnie kwota transferu + ilość zmarnowanych okazji sprawiają, że patrzy się na niego trochę inaczej. Z drugiej strony w tym sezonie Nunez ma 11 bramek w Premier League, czyli tyle ile Watkins w najsłabszym sezonie. A były przecież takie mecze, że z lepiej nastawionym celownikiem Urugwajczyk powinien połowę tego dorobku strzelić w dwie kolejki.

Generalnie zawsze zastanawia mnie twierdzenie, że zawodnik 28-29 lat to już jest stary i nie warto. Często gracze w tym wieku osiągają swój prime, a jak 29-latek ma zapewnić wysoki poziom przez 3-4 lata to czemu nie? I nie piszę tego w kwestii Watkinsa, ale tak ogólnie.

1 polubienie

Tu bardziej chodzi o to, ze zawodnicy w wieku 28-29 lat osiągają swoje maximum i po pierwsze sporo kosztują a po drugie chcą wysoką tygodniówkę, gdyż moze to być ich ostatni i przez to najwyższy kontrakt przed zjazdem (nie kazdy jest Ibrą czy Modriciem).

1 polubienie

Był dostępny więcej niż Nunez de facto xd

Niedługo każdy kto złapie kontuzje na kilka spotkań będzie nazywany szklanką xd

Jego nie było długo przecież


Oprócz tego jednego sezonu to raczej nie można powiedzieć o nim szklanka jak choćby o Thiago czy Konate, ale nic nie słyszałem o odejściu szejków z Newcastle i wyprzedaży tam bo dopóki oni tam są to bym sobie ich zawodnikami głowy nie zaprzątał

2 polubienia

Jedynie w FFP nadzieja, bo oni mieli już małe problemy- może będą musieli coś sprzedać, żeby kupić.

1 polubienie