Rozważania i spekulacje transferowe

Ale ja nigdzie nie napisałem, że Watkinsa trzeba kupić. Ba, to się nie wydarzy. Chodzi mi tylko o to, że to dość sprawdzony gość w Premier League, bo od kilku sezonów gwarantuję jakąś tam regularność. Niespodzianką to może być dorobek Solanke, który potroił ilość bramek względem poprzedniego sezonu, a Watkins po prostu podniósł poprzeczkę nieco wyżej. Co do Darwina - jego liczby nie są słabe. Zwyczajnie kwota transferu + ilość zmarnowanych okazji sprawiają, że patrzy się na niego trochę inaczej. Z drugiej strony w tym sezonie Nunez ma 11 bramek w Premier League, czyli tyle ile Watkins w najsłabszym sezonie. A były przecież takie mecze, że z lepiej nastawionym celownikiem Urugwajczyk powinien połowę tego dorobku strzelić w dwie kolejki.

Generalnie zawsze zastanawia mnie twierdzenie, że zawodnik 28-29 lat to już jest stary i nie warto. Często gracze w tym wieku osiągają swój prime, a jak 29-latek ma zapewnić wysoki poziom przez 3-4 lata to czemu nie? I nie piszę tego w kwestii Watkinsa, ale tak ogólnie.

1 polubienie

Tu bardziej chodzi o to, ze zawodnicy w wieku 28-29 lat osiągają swoje maximum i po pierwsze sporo kosztują a po drugie chcą wysoką tygodniówkę, gdyż moze to być ich ostatni i przez to najwyższy kontrakt przed zjazdem (nie kazdy jest Ibrą czy Modriciem).

1 polubienie

Był dostępny więcej niż Nunez de facto xd

Niedługo każdy kto złapie kontuzje na kilka spotkań będzie nazywany szklanką xd

Jego nie było długo przecież


Oprócz tego jednego sezonu to raczej nie można powiedzieć o nim szklanka jak choćby o Thiago czy Konate, ale nic nie słyszałem o odejściu szejków z Newcastle i wyprzedaży tam bo dopóki oni tam są to bym sobie ich zawodnikami głowy nie zaprzątał

2 polubienia

Jedynie w FFP nadzieja, bo oni mieli już małe problemy- może będą musieli coś sprzedać, żeby kupić.

1 polubienie

Olise Pan Piłkarz. On + Kudus to byłoby fenomenalne.

1 polubienie

Liverpool we wrześniu 2025

Alisson
TAA-Quansah-VVD-Robertson/Kerekez
Joao Neves-Macca
Olise-Szoboszlai-Wirtz
Isak/David

Młody i ciekawy skład.
Teraz czas na SPD i N, a latem 2025 na Olise i Wirtza :slight_smile:

Chyba ci się chłopaku majóweczka przedłużyła :rofl::rofl:

22 polubienia

Dwa słowa: Federico Chiesa.
26 lat, rok do końca kontraktu w Juve.

Ile opuścił meczy tylko w tym sezonie. Po Keicie i Thiago mam dosyć takich zawodników. Potrzebujemy kogoś ze zdrowiem Salaha.

Żaden Chiesa. Po długiej kontuzji to już nie ten sam piłkarz + często łapie drobne urazy.

Taki Olise go zjada, ma klauzulę i bardzo dobre zdrowie.

No takie zdrowie, że zagrał 16 meczy przy 30 Chiesy (sam wolę Olise ale jest mega szklany)

Doznał kontuzji na mistrzostwach u21, potem kolejnej, bo Hodgson go przeciążył. W poprzednich 5 sezonach(4 sezony 20+ gier) opuścił 3 spotkania.

To jakby powiedzieć, że Salah jest szklany.

1 polubienie

Olise to od dziś mój mokry sen. Chłopak jest rewelacyjny.

1 polubienie

To jak gdybasz żeby nikt nie komentował to po co wrzucasz huh?

Tu się zgodzę , mega grajek ale co chwilę kontuzjowany

To że tam jest napisane napastnik nie oznacza że to będzie środkowy równie dobrze może chodzić o prawą stroną gdzie salah nie ma zastępstwa

Isak ma zapis że po obecnym sezonie ma obniżkę wynagrodzenia o 20%, zresztą sportowo to raczej awans niż spadek dla niego jakby przeszedł do Nas.

1 polubienie