Strona/forum i wszystko z tym związane

Nie wiem czy ktoś to już poruszał i czy w ogóle ktoś jeszcze ma taki problem ale czasem na stronie/forum dziwnie zachowuje się historia przeglądania.

Przykład: jestem na stronie liverpoolfc.com i postanawiam wejść na lfc.pl. Ląduje na stronie głównej, klikam jakiś interesujący mnie artykuł lub temat na forum i czytam. Następnie klikam przeglądarkowy przycisk „wstecz” i zamiast wrócić na stronę główną lfc.pl ląduje z powrotem na stronie liverpoolfc.com.

Dzieje się tak u mnie na przeglądarce chrome (mobilnej oraz desktopowej). Nie jest to jakieś bardzo upierdliwe ale ostatnio coraz częściej się zdarza i postanowiłem zapytać czy to tylko u mnie czy ktoś jeszcze ma taki problem?

Ja mam czasami podobnie, wybierając ‘wstecz’ cofa mnie ‘o 2 strony’ w tył, zamiast do poprzedniej. Tylko w chrome w smartfonie i bardzo rzadko.
Nigdy nie miałem tego problemu ze stroną lfc.pl.

Prośba do administracji.
Zróbcie coś z fanami klubu poziom wyżej, którzy piszą tutaj jedynie prostackie posty z inwektywami. Pora wprowadzić jakiś czas na aktywacje konta, powiedzmy tydzień.

9 polubień

Czy możecie wypierdolić z forum użytkowników pokroju @liverpoolhaha? Koleś zakłada konto w trakcie meczu, pierwsze co robi to dodaje 5 wpisów “Looserpool do budy” w wątku poświęconym meczu z United a teraz dodaje swoje wysrywy rodem z debilpage.pl.

Szanujmy się, z poziomem bywa różnie na forum, można się pośmiać, czasami pokłócić - ale raczej nie powinno tutaj być miejsca dla “ludzi” z wyżej wymienionego gatunku.

P.S Można też dodać jakieś proste pytanie podczas rejestracji typu 2+2, kibice United raczej tego nie przejdą

Wzywam forumowego deratyzatora @josif, jest szczur do usunięcia

6 polubień

Wiesz co, chciałem dać szansę po prostu- bo były narzekania, że zamykamy dyskusję.

Noale się nie da. Będą szły muty i bany.

Jak gosc po pisaniu czegos takiego ciagle tu jest, to sorry, ale chyba nie za bardzo nadajesz się na moda.
“Chciałem dać szansę” - tragedia.
I jeszcze kiedyś wspominales, że to forum jest dla każdego, myslalem że to jest forum dla kibiców Liverpoolu.

4 polubienia

Na każdym innym forum za napisanie czegoś w polowie tak mocnego leci perm

Chciałeś dać szansę? Dobrze, że nie pracujesz na policji lub w prokuraturze, bo przestępcy mieliby raj na ziemi :joy:

1 polubienie

W zasadzie dla wszystkich, którzy chcą tutaj przebywać i szanują regulamin. Trudno byłoby się pozbywać wszystkich, którzy nie są kibicami- bo i jak to weryfikować? Zresztą jest tutaj kilka osób, którzy nie są sympatykami Liverpoolu- biorą czasami udział w dyskusji, ale trudno po nich poznać. Ich też należałoby usunąć :)?

Za odpowiedź na prowokację bez przeklinania dostałem bana, a za takie posty ktoś ma dostać drugą szansę? Wstydu ku*wa ludzie nie macie.

2 polubienia

To ja Ciebie sprowokowałem ale tylko się zaśmiałem na Twoją odpowiedź i szybko o niej zapomniałem. Ale dla ludzi którzy tworzą tutaj tworzą konta w jednym wiadomym celu powinien być perm po 5 sekundach od 1 posta.

1 polubienie

@AquerdationLFC

Taka nieskomplikowana mam nadzieję prośba-może usunąłbyś te zacytowane inwektywy na temat LFC parę postów wyżej!
Razi w oczy i to cholernie :rage:

Chodzi Ci o to z postu Kuczqa?

Dokładnie tak, takich rzeczy nie musimy rozpowszechniać

@AirCanada i Szanowna Redakcjo :smiley:
Mam taka skromna propozycje aby weryfikowac w jakis sposob nowych forumowiczow badz tez juz przy pierwszym przypadku stosowania wypowiedzi uwlaczajacych naszemu LFC rygorystycznie ich usuwac z naszej spolecznosci.
A zanim zleca sie swieci oburzeni obroncy wolnosci slowa to ja tylko przypomne,ze dla cywilizowanych,kulturalnych ludzi takowa powinna sie konczyc kiedy zaczyna sie obrazanie osob czyli tutaj kibicow Liverpoolu czy tez samego klubu.

Zycze milego dnia i wspolnego przezywania sukcesow jeszcze w tym sezonie.

A ja już nie jestem moderatorem i mnie nie wywołujcie do deratyzacji.

Wrócę tutaj na koniec sezonu pośmiać się z najlepszego klubu i ich kibiców na tym forum. ;D

Tęsknić nie będziemy :wink:

3 polubienia

Czasami przeglądam sobie strony innych klubów i wniosek jest jeden - nasza strona jest najsensowniejsza ze wszystkich które przeglądałem. I nie chodzi tylko o sam poziom wpisów (co szczególnie rzuca się w oczy na stronach armatek :laughing:), ale o organizację strony i przede wszystkim istnienie forum. Dyskusja są prowadzone tematycznie, super spawa.

Problemem są jedynie pojedyncze osoby, które nie dorosły do funkcjonowania w grupie oraz spamerzy wrzucający jakies idiotyczne reklamy pod artykułami. I czasami nowi, zakładający konto chyba głównie do spamowania czy obrażania naszego klubu i kibiców przy okazji meczów z Liverpoolem.
Fajnie byłoby ich odsiewać - proponuję nowym członkom (o ile jest to technicznie możliwe) wprowadzić kwarantannę na wpisy i np. pierwszych 10 wpisów zatwierdzać przez moderatorów i dać pelen dostęp do forum i komentarzy dopiero po przejściu początkowego testu. Spameczy, idioci i cała reszta barachła sama się wówczas odsieje i unikniemy czytania debilnych wpisow czy reklam (teraz na głównej pod każdym artykułem są usunięte komentarze, pewnie reklamy?).

Poza tym strona i nasza społeczność działa świetnie, a zastrzeżenia do komentarzy to normalna rzecz - to forum, każdy ma prawo do swojego zdania, nawet jeśli ktoś sie z kimś merytorycznie nie zgadza.

2 polubienia

Mnie tez bardzo odpowiada format naszej strony.
Jest glowna odslona gdzie znajdujemy artykuly a komentarze sa w wiekszosci krotkie i forum na ktorym mozemy wypowiadac sie w poszczegolnych tematach w sposob o wiele bardzie wyczerpujacy nie uprawiajac “chatu”.
Nic tylko pochwalic Redakcje i nas samych :red_circle: :muscle: :smile:

Odchodzisz z forum? Czemu?

Wybacz, nie wiedziałem. I kto teraz będzie serduszkował moje błyskotliwe wpisy?

2 polubienia