Viaplay

Tv Android na Tcl od tygodnia na transmisjach tak jakby się buforowalo cały czas ,kręcie kuleczko kilka sekund i jest dalej mecz ale co kilka minut to samo.
Tv podłączony kablem.Ogladam jeszcze na tablecie i na telefonie na aplikacjach i tam problemu nie ma.

Ogladam na apce viaplay na tablecie z androidem i nie zacina, wszystko ok

1 polubienie

Nie wiem z czego to wynika. Jak kiedyś oglądałem mecz u kumpla, który bezpośrednio subskrybuje Viaplay, to na telewizorze Sony (Google TV) zacinało mu niemiłosiernie.

Ja, z kolei, mam dostęp do Viaplay jako abonent CANAL+ i za każdym razem, gdy oglądam mecz w apce na dekoderze 4K Ultrabox+, to nie mam najmniejszego zacięcia i nawet chwilowego buforowania. Wszystko chodzi bardzo płynnie.

Dodam, że oboje korzystamy z Orange Światłowód.

Jak próbuję oglądać na tv po zalogowaniu na viaplay to po kilkudziesięciu sekundach mecz się zacina i trzeba się logować od nowa. Przy innych programach (poza sportem, filmy, seriale) na viaplay tego nie ma.

Ja mam problem z dźwiękiem na tv. Na telefonie działa płynnie.

Ktoś może pamięta na czym polegał trick z duńskim viaplay, aby móc oglądać ligę mistrzów?
Po zalogowaniu się na viaplay.dk na swój profil przy próbie obejrzenia skrótów meczy ligi mistrzów mam taki komunikat.

Oczywiście ni w ząb nic nie rozumiem. Czy ktoś ma podobnie ?

Akurat znam duński, może coś Ci to pomoże: Nie można odtworzyć filmu. Zaczekaj i spróbuj ponownie, w innym wypadku skontaktuj się z obsługą klienta.

1 polubienie

Mi wczoraj śmigało elegancko.
Teraz sprawdzałem i też nie ma problemu

Jak napisała @FankaLFC to zwykły błąd

Jak się powtórzy to zrestartuj telefon, ewentualnie wyczyść sobie pliki cache.

Możesz też spróbować odpalić w trybie komputerowym, bo u mnie np strona bez tego trybu wymuszała używania aplikacji gdzie automatycznie wykrywało polski.

A i na przyszłość polecam używać obiektywu Google do tłumaczenia. Tutaj masz swój screen.

2 polubienia

Disney + nabyło prawa do pokazywania LE i LKE w Szwecji i Danii.

A w Polsce LE i LKE od przyszlego sezonu bedzie w polsacie sport premium, ktory traci lige mistrzów na rzecz canal+ czyli w zasadzie przestaje się liczyc, nie mając żadnego ciekawego produktu na rynku. Tylko czekać, aż viaplay się zwinie, PL wróci do c+ i wszystko co najciekawsze bedzie znowu w canal+ jak kilkanascie lat temu.

Oby się wyjaśniło wszystko do połowy czerwca bo do wtedy mam umowę na TV, wtedy już być może Viaplay nie będzie mi potrzebny, Bundesligę naprawdę rzadko oglądam całe spotkania albo jednym okiem.

To byłoby najlepsze rozwiązanie gdyby PL znowu była na Canal+ z jednym zastrzeżeniem: musieliby transmitować wszystkie mecze czyli zrobić dodatkowe kanały :blush:

Liczę, że jeszcze PL zostanie na Viaplay. Nie chce mi się pierdolić z canalem, wolę mieć wszystko wygodnie i jak należy w Viaplay

Polecam Iptv. 12 euro na miecha. I nie obchodzi Cię na jakim kanale leci mecz.
Obecnie oglądam Real - Barca w 4k
Pozdrawiam :slight_smile:

Co jest nierealne, bo dla nich koszty praw już są niebotyczną sumą.

ViaPlay będzie pokazywało przyszły sezon PL w całości, ponieważ znikają z Polski dopiero w 2025 roku.

A czy ta usługa IPTV jest w pełni legalna, czy działa na podobnej zasadzie jak streamy, z tą różnicą, że trzeba dodatkowo zapłacić? Pytam bo od dłuższego czasu staram się korzystać tylko z legalnych źródeł i rezygnować z wszelkiej maści streamów. Chociaż dodam, że moim zdaniem to co dzieje się w kwestii praw do transmisji i cyrki takie jak z LaLiga i podziałem na 2 stacje też są jawnym pluciem w twarz konsumentom, bo rzeczywiście za niedługo żeby interesować się jedną drużyną trzeba będzie mieć dostęp do kilku stacji biorąc poza ligą dodatkowo pod uwagę mecze pucharowe w kraju i w europie :smirk:.

Korzystam z iptv od roku. Nie obchodzi mnie na jakim kanale leci mecz. Czy to kanał plus czy viaplay czy Polsat. Instalujesz apke na tv czy androidzie i oglądasz gdzie chcesz :slight_smile:

Ostatnio w ciągu kilku spotkań pojawiają mi się takie przebitki z czarnym ekranem, w ciągu minuty naliczyłem 8-10 takich sytuacji, jest to bardzo irytujące.

Nie masz ustawionej automatycznej jakości obrazu?
Bo przy właśnie jej zmianie na chwilę potrafi (mrugnąć ) na czarno.

Ustaw na sztywno najwyższą jakość, chyba, że już masz to nie wiem :sweat_smile:

1 polubienie

Dobra rada, spróbuję przy następnych spotkaniach, może to jest przyczyna.