Wszelakie pytania

Zapewne tak. Nie chodzi przecież o samo oprogramowanie, które już mam, tylko głupi kod do licencji. Dlatego nie chcę płacić kolejnych 600 zł za nowy system.

Używałem, używam i będę używał. Mam na swoim laptopie około 3 lata i bezproblemowo działa, instalowałem na wielu komputerach i wszystkie działają. Jest zabawa z instalacja ale przeważnie sprzedawca daje instrukcję.

@Bubek555
Sorry źle to napisałem, faktycznie chodziło o aktywacje zainstalowanego już Windowsa.

Instalacją? Ale mi chodzi tylko o otrzymanie klucza aktywacyjnego, sam system już mam i zakładam, że nawet oryginalny.

Z jakiej strony korzystałeś?

Kiedyś allegro, ostatnio kupowałem na OLX

Mam pytanie smartfonowe. Czy w telefonie o proporcjach 21:9 wszystkie treści multimedialne będą w tych wymiarach, czy część będzie miała paski po bokach np. stare filmy? Jak to wygląda z viaplay i ogólnie transmisjami sportowymi?

W większości telefonów/apek możesz odpalić tryb powiększony gestem szczypnięcia (wypełni cały ekran), ale wtedy ucina Tobie oryginalny obraz.
Ja z tego powodu nie oglądam VIA na apce na telefonie, tylko z przeglądarki, bo ma się wtedy lepsze proporcje.

W mojej opinii najlepiej oglądać wszystko jak jest oryginalnie w źródle pliku, mi tam czarne paski nie przeszkadzają.

1 polubienie

Dzięki @Lapaino.
Co mogę kupić za ok 1500, jeżeli priorytetem jest jak najmniejszy rozmiar? Znalazłem tylko Xperie 10 V i nie zapowiada się, żeby w tej kategorii cenowej pojawiły się małe smartfony. S23 to co najmniej cena x2 i w gratisie krótszy czas na baterii, więc kompletnie nie opłacalny deal. Dodam, że oglądam yt, via i odpalam przeglądarkę, plus jakieś komunikatory. To w zasadzie wszystko co robię na smartfonie. Pod względem osiągów jestem mało wymagający. Ergonomia i bateria to priorytet.

Ja mam asusa zenfone 8, bo też nie lubię dużych telefonów i nie widzę potrzeby przepłacać za telefon, którego używam głównie do podstawowych rzeczy. Kupiłem go z rok temu i z tego co pamiętam kosztował jakoś 1800zl, z doświadczenia - mały telefon to wiadomo mała bateria, ja go ładuje średnio co półtora dnia, jeśli masz telefon w sieci plus albo sieci poległych im typu plush czy A2mobile to odradzam telefon bo nie działa 5G, w każdej innej sieci jest git, system płynny, nie zawiesza się, aparat ok ale ja nie robię zbyt dużo zdjęć więc nie znam się. Aktualizacje są na bieżąco, wszystko jest ogólnie spoko, nieraz tylko się przegrzewa tył ale jak nosisz etui to problem znika, zresztą nie jest to jakieś uciążliwe. Telefon polecam, bo to jedyny flagowiec z ekranem poniżej 6 cali w cenie która jest dość optymalna.

1 polubienie

W tej cenie znajdziesz

Jak mógłbyś nagiąć trochę budżet to

Już kiedyś pisałem, że jestem fanem Pixeli i osobiście brałbym Pixela 6a , ale tylko jakbyś miał dojście do ściągnięcia z zagranicy, bo cena 1600 zł jest przesadzona, za granicą w promkach można wyrwać za 250 eurasow.
System bez preinstalowanego ścierwa jak np w Samsungach i system będzie chodził żwawiej niż u jakiekolwiek konkurencji na Androida.

Wspominamy przez Ciebie Sony w sumie też dobry wybór.

1 polubienie

Małe sprostowanie w stosunku do linka z POCO F5. Ten model ma 12 GB ramu, nie 8.

A sory, chyba są dwie wersje, w 8 jak i 12. Dziwne bo w sklepie w którym kupowałem było tylko 12.

Witam, jak myślicie, czy mecz 4 rundy FA Cup zaplanowany na 27 stycznia może ulec przełożeniu? 24 stycznia będzie rewanż z Fulham a 31 stycznia z Chelsea, trochę napięty grafik. Pytam bo chciałbym się wybrać na to spotkanie a przełożenie meczu nie wchodzi w grę. Czy w przeszłości zdarzały się takie sytuacje? Pozdrawiam (Daje tutaj, bo temat zamknięty)

Jeśli nie będzie jakiejś śnieżycy czy braku prądu czy zamieszek to nie powinny być przełożone. Najbliższe mecze do przełożenia to 29 kolejka, na tę chwile wszystko wydaje się zatwierdzone. Warto śledzić
BenCrellin
Facet analizuje spotkania co kiedy jak. Dodatkowo jako jeden z pierwszych dostaje info od Premier League

Mam takie pytanie, ponieważ jestem na etapie dosyć intensywnego poszukiwania nowego samochodu dla mojej żony, w granicach 20-30 tysięcy, tak miej wiecej od 2013 roku wzwyż. Może ktoś coś wie czy są jakieś fora, może jakieś grupy na Facebooku gdzie można zaczerpnąć jakieś opinii dla osób które szukają samochodu? Tak żeby popytać, co warto szukać, jaka marka, jakie silniki itd.

Niedawno zmieniłem samochód, miałem Renault Megane III 1.5 diesel, licznik 235 tysięcy km, szukałem czegoś na gaz, pojechałem do salonu Renault i kupiłem Dacię Duster z roku 2020 za 46 tys. zł. Była to transakcja w tym stylu, że zostawiłem te swoje Renault, odliczył mi pracownik tą kwotę za te auto od Dacii no i finalnie wyszło mi te 46 tysięcy zł. Co prawda silnik 1.0, koł zapasowe wożę w bagażniku, może mała butla (30 l), przejechane wtedy było 45 tys. km. Opony letnie i zimowe. Ale jestem zadowolony, uważam, że warto jechać do salonu i popatrzeć na te auta 2-3 letnie, które też ktoś zostawia w rozliczeniu, a potem bierze sobie nowe.
Nie chciałem tego całego pulpitu co mają niektóre samochody, strasznie mnie to rozpraszało. Brakuje może podłokietników.

Auto zastępcze miałem kiedyś Fiat Tipo Speedwagon, też fajna opcja, dobrze mi się tym jeździło.

Rozwaz samochody poleasingowe, ja tak kupiłem swoje auto. Moje bylo z Masterlease, sieć kilku salonów w Polsce, ale takich miejsc jest wiecej. W Masterlease mają auta od klasy Fabii/yarisa w górę, łącznie z suvami różnej wielkości.
Z plusow - samochody z wiadomą historią, serwisowane na bieżąco, więc i ryzyko mniejsze.

Samochód dla kobiety, więc no też nie chce niewiadomo jakiej ‘krowy’. Te Renault Megane III no wizualnie bardzo mi się podobają, aczkolwiek no może być nieco za długie.

Mam kilka opcji typu:

Kia Rio III
VW Polo V
Renault Clio IV
Hyundai i20 II

Typowe takie autko miejskie, hatchback.

Specjalistą nie jestem w temacie samochodów ale z tego co napisałeś, to teść miał Renault Clio IV, tyle że w kombi. Bezawaryjne auto, naprawdę nic tam nie musiał dokładać, naprawiać, teść zmienił na inne gdyż nie przetrwało kolizji, gdzie teść był poszkodowanym. Dostał w prawe przednie koło dość mocno i coś poszło z zawieszeniem. Rocznika niestety nie pamiętam.

Zapomniałem dopisać, że Megane III miałem z roku 2011 w hatchbacku.

Na pewno brałbym 5-drzwiowe, jednak 3-drzwiowe to udręka, nawet jeśli nie ma się dzieci czy nie często przewozi się znajomych czy rodzinę.

Ma ktos moze jaki zacny link do dzisiejezej walki ksw?

https://lestlim.xyz/

@kirkbyboy Trzymaj

Używam Renault Megane III 1,6dm3 parę lat i auto poza głupią linką od ręcznego bez obsługowe niemalże. Także bym polecał.