Liczę na powrót do gry trójką w środku bez dawania wolnej ręki Gravenberchowi. Najlepsze wyniki klub robił gdy Ryan grał na DM, a nie jako wolny elektron.
Mamardashvili
Szoboszlai-Konate-Van Dijk-Robertson
MacAllister-Gravenberch-Wirtz
Salah-Ekitike-Chiesa
W drugiej połowie Isak→Ekitike, Gakpo→Chiesa, Bradley→MacAllister (Szobo wraca do pomocy), Kerkez→Robertson i Jones→Wirtz z braku laku.