Zlot polskich fanów Liverpoolu

Jak niektórzy z was na pewno wiedzą, polski fanklub LFC co roku w sierpniu organizuje ogólnopolski zlot fanów naszego klubu. To już 19. taki zlot - kto chociaż raz miał okazję tam być, ten wie, że warto się wybrać! W tym roku impreza odbywa się w Bukowinie Tatrzańskiej w dniach 25-28 sierpnia (czwartek-niedziela). Czego można spodziewać się na imprezie?

  • wspólne oglądanie meczu Liverpoolu na dużym ekranie
  • mecz kibiców Południe vs Północ
  • wielka impreza przy ognisku, smakołyki i trunki
  • licytacje atrakcyjnych gadżetów i pamiątek (m.in. koszulki z autografami legend klubu) oraz loteria fantowa, w której do wygrania będzie m.in. WYJAZD NA MECZ LIVERPOOLU NA ANFIELD!
  • pełne wyżywienie i nocleg w wysokim standardzie oraz dostępne boiska, basen i inne atrakcje,
  • pamiątkowa koszulka dla każdego uczestnika zlotu,
  • fantastyczna atmosfera, sporo śpiewów i mnóstwo świetnych osób do poznania!

Miejsce: Bukowina Tatrzańska, ośrodek „GRAND STASINDA” (ul. Karpęciny 5a) [nie daję linku, żeby automat nie wyłapał posta jako spam, ale wpiszcie sobie w google i sami zobaczcie, że standard jest naprawdę fajny :slight_smile: ]

Termin: 25.08-28.08.2022 Czwartek-Niedziela
Cena to 750,00 od osoby dorosłej
Dzieci 4-10 lat – 525,00
Dzieci w wieku 0-3 lata – bezpłatnie

Pełny opis wydarzenia i dokładne info o zapisach: 19 ZLOT KIBICÓW LFC W POLSCE!

Zapisy (poprzez wpłatę zaliczki na wyjazd) odbywają się do końca czerwca!

Zapraszamy wszystkich kibiców Liverpoolu z każdego zakątka Polski! Z kim się widzimy?

3 polubienia

Na dole widzę delegacja z forum.lfc.pl. :slight_smile:

12 polubień

Jeżeli uda mi się przełożyć urlop, to też może pojawię się z żoną i dzieckiem :slight_smile:

Powoli odsłaniane są nagrody w tegorocznej loterii:

Chętnych do wzięcia udziału w losowaniach na poprzednich zlotach nie brakowało i spodziewamy się, że podobnie będzie i w tym roku! Co możecie zgarnąć, jeżeli wam się poszczęści?

  • WYJAZD NA MECZ NA ANFIELD! (Bilet, przelot i nocleg)

  • Koszulki z odręcznymi autografami piłkarzy: Alan Kennedy, Robbie Fowler, Emile Heskey

  • Korki z odręcznymi autografami piłkarzy: John Barnes, Robbie Fowler

  • leżaki, które robiły wielką furorę w Bukowinie w 2020 roku 🙂

Do tego cała masa gadżetów związanych z Liverpoolem i nie tylko. Na pewno będzie ciekawie!

1 polubienie
  1. zlot polskich fanów Liverpoolu za nami!

Było nas aż 148 głów. Od czwartku do niedzieli bawiliśmy się w dobrze już wam znanym ośrodku Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej. Rozpoczęliśmy imprezą w podziemnej sali weselnej w czwartkowy wieczór, gdzie wszyscy uczestnicy otrzymali tradycyjnie pamiątkowe koszulki ze zlotu, a przystąpiliśmy do losowania fantów włącznie z wyjazdem na mecz i licytacji kilku ciekawych pamiątek związanych z LFC. Efekt był porażający - na rzecz Fundacji Dzielni i Waleczni - Dzieci walczące o życie - Bohaterowie kontra RAK zebraliśmy aż 10,080 złotych! To nasz absolutny rekord i nie spodziewaliśmy się, że akcja przyniesie tak dobre rezultaty. Należy podziękować Wydawnictwu Arena i Noszę Co Chcę za ufundowane przez nich książki i gadżety, które zasiliły pulę nagród. Po raz kolejny nie zawiedliście!

Piątek był dniem odpoczynku i wieczorem intensywnej zabawy. Zanim nadeszła hucznie zapowiadana impreza w szałasie, zlotowicze relaksowali się na basenie, wyruszali w góry lub szukali jeszcze innych form relaksu. Natomiast wieczorna atrakcja była głośna, “ochrzciliśmy” aż 26 zlotowych debiutantów i świetnie bawiliście się do późnych godzin. Palenisko na środku sali, kiełbasy, góralskie sery, butelki z czerwonym trunkiem i muzyka pozwoliły biesiadowiczom na spędzenie tej nocy w świetnej atmosferze.

W sobotę po śniadaniu zrobiliśmy sobie kilka wspólnych zdjęć i wyruszyliśmy na boisko, by rozegrać kolejną odsłonę niekończącej się batalii pomiędzy fanami z południa i północy Polski. Południe, jako grający “u siebie” wystąpiło w czerwonych koszulkach, goście przywdziali białe koszulki. Choć gospodarze rozpoczęli z dużym impetem, nie przekuli tego w żadną zdobycz w początkowym etapie meczu i sami jako pierwsi wyciągnęli piłkę z siatki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2 i to Północ mogła odczuwać pewien niedosyt, bo z czasem to goście nacierali coraz mocniej, a bramkarz Południa był pod coraz większą presją.

W drugiej połowie gospodarze zdołali ponownie zapanować nad sytuacją na boisku, czego efektem były dwa dość szybko strzelone gole. Prowadząc 4:2, mogli już kontrolować grę, jednak goście nie odpuszczali. Strzelili trzecią bramkę i wrócili do gry. Nie zdołali jednak odwrócić losów meczu - w ostatnich kilku minutach nadziali się na kolejne ataki, a Południe dołożyło kolejne dwa trafienia. Wynik końcowy: 6 do 3 dla Południa! Na marginesie: bardzo miło było zobaczyć więcej niż zwykle flag wywieszonych przy boisku podczas naszych tradycyjnych zmagań.

Szybki prysznic, szybki obiad i… czas na kolejny mecz! Tym razem Liverpool - Bournemouth na ekranie telewizora. Obejrzeliśmy fantastyczny występ The Reds, którzy zapakowali aż 9 bramek przeciwnikom. Viaplay dzięki za niezapomniane emocje podczas transmisji! Powiedzmy zdawkowo, że woleliśmy Canal+.

Ostatnia impreza miała miejsce w sali biesiadnej, ale w późniejszych godzinach przeniosła się także na zewnątrz. Rozmowy o klubie, meczach, życiu i wszystkim innym zdawały się nie mieć końca. Około 4 nad ranem ostatnie osoby zwinęły się do swoich pokojów, niejako zamykając 19. zlot kibiców. Nie żałujemy niczego. Do zobaczenia w przyszłym roku na północy!

10 polubień

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów na najbliższy 20. Zlot kibiców Liverpoolu w Wilkasach od 31 sierpnia do 3 września

Zapisy trwają do końca lipca. Więcej info na FB: XX Zlot Fanów Liverpool FC Wilkasy 2023

Będzie rekordowa frekwencja! Zapisujcie się, kochani!

1 polubienie

Mam jedynie 660 km :smiley: W sumie planowałem urlop tydzień później, ale poczekam, popytam, może kobita da mi zielone światło to coś pokombinuje :smiley:

Uuuu może się skuszę :grinning:

@Loku64 ja 580 :wink:

1 polubienie

U mnie brak urlopu w tym czasie, żona też nie ma, może za rok się uda (jak będzie Bukowina albo południe).

Przebijam bo mam 740km :laughing: ale mniej boli bo akurat będę na urlopie. Może następnym razem… bawcie się dobrze!