21.02.2024 Liverpool - Luton

I przesramy mistrza przez Luton xD

Dziwne. Klopp ani słowem nie wspominał o braku Nuneza i Salaha na Luton, na głównej Liverpoolu są podani kontuzjowani zawodnicy - tam też ani slowa urazach Mo i Darwina.

Całkiem niezła jedenastka!
Wiem Tsimikas naciągany, bo powrócił, ale jeszcze nie zagrał porządnie.

2 polubienia

Teraz by sie taki Milner przydal hah

Salah z Nunezem ledwo wrócili po jakichś urazach i od razu złapali coś kolejny raz.

Szobo, Trent, Thiago i Ali podobnie - kontuzje/choroba- powrót i kolejne urazy.

To jest amatorka i to trudna to wytłumaczenia.

Ja naprawdę zaczynam co raz poważniej myśleć nad tym, że Thiago czy Keita mogliby spokojnie grać znacznie więcej- gdyby w sztabie były kompetentne osoby.

Od 4 lat- jesteśmy w czołówce urazów- dwukrotnie biliśmy rekordy tych kontuzji.

(Teoria spiskowa o lekarzu z Arsenalu)

W sumie Bajceticia za Tsimikasa, a do srodka dolaczyc Curtisa i by gralo

Lepsze to niż Kabak i Williams

Mam spoko plan na mecz :face_with_hand_over_mouth: ktorym zaskoczymy zarowno Luton jak i Chelsea w niedziele.
Zagramy catenaccio przez 90 minut w lidze a w doliczonym czasie wywalczymy korner i Caju zrobi Alissona.
W Londynie z premedytacja bedziemy grali na karne murujac znowu nasza bramke a tam specjalista z Irlandii zalatwi “smerfy”
No! :joy:

Mamy szpital w naszej drużynie, znowu to samo co parę lat wcześniej. Nie mówię żeby odpuszczać ten mecz z Luton kosztem niedzielnego finału ale na spokojnie powinniśmy sobie poradzić z tym zespołem choć Luton gra ciekawie i nie odpuszczają, raczej nie przegrywają jak Sheffield po 0:5 czy 0:4.

0:0 dziś niestety przy tym szpitalu

Znowu gledzisz i uprawiasz czarnowidztwo czy tez bedziesz probowal kolejny raz nam wmowic,ze odnosisz sie do jakiegos “mitycznego” wpisu?
Kolego usmiechnij sie :smiley: i badz optymista!

Nie wierzę, że nie stracimy gola mając taki szpital. Obstawiam 2-1 dla nas, ciężkie, nudne ale jednak cenne 3pkt.

2 polubienia

Byle były 3 punkty. Styl i przebieg mnie nie interesują.

4 polubienia

Zamiast oceniać kogoś komentarz (mądry bądź nie) można się odnieść w merytoryczny sposób. Moim zdaniem padnie taki rezultat ze względu na kontuzje w zespole, możesz mieć inne zdanie, ale ja nie będę mówił że ględzisz albo gadasz głupoty. Po prostu Ci na to pozwalam bez szydery. Jeśli się pomylę to będziesz mógł dumnie zacytować mój komentarz po meczu i się szczycić, jak to byłem w błędzie, jeżeli naprawdę nie masz nic lepszego do roboty.

Mecz z Luton będzie ciężki głównie z powodu problemów w ofensywie. Nie boję się o obronę, w zasadzie mamy optymalne zestawienie pod tym względem, Bradley w obronie nie odstaje od Trenta. Kłopot będzie z organizacją ataków, po pierwsze nie mamy najlepszych i najbardziej kreatywnych graczy (Trent, Szobo, prawdopodobnie Mo z Darwinem), ale również kurczą się opcje z ławki i możliwość reagowania na przebieg meczu.
1-0 biorę z pocałowaniem ręki.

Mnie ucieszy jak zaczniesz bardziej wierzyć w nasz zespół i oby do tego przyczyniło się dzisiejsze zwycięstwo z Luton.

Zarzuciłem Ci tylko ględzenie i czarnowidztwo a jeżeli Cię to uraziło to sorry.

Skupmy się lepiej na kibicowaniu naszemu ukochanemu LFC.

Pozdrawiam :red_circle::blush:

Kartki nie kasuja sie na 32 kolejke?

Nie jesteśmy tu od oceny komentarzy, teraz potrafiłeś normalnie odpisać. Chcesz być hurraoptymista to bądź, ja Ci tego nie bronię. Jak wygramy następne 3 mecze i w tym czasie nie odniesiemy nowych kontuzji to zacznę patrzeć pozytywnie

Kelleher
Bradley Quansah Van Dijk Gomez
Endo Gravenberch Mac Allister
Elliott Gakpo Diaz

Adrian Tsimikas Robertson Konate Danns McConnell Clark Gordon
Nooo to mają rozmach na tej ławce :smiley: .

Kaminski
Ogbene Mengi Osho Bell Doughty
Lokonga Barkley
Chong Morris Woodrow

Krul Potts Berry Kabore Burke Mpanzou Clark Townsend Nelson

Jest moc!
Jak trzeba bedzie gonic wynik to Konate na ŚO i Virgil na ‘9’.