Adrián

odchodzi. Już jest skreślony z listy składu na następny sezon. FC Liverpool - Skład następnego sezonu | Transfermarkt

Czyli Pitaluga jako nr 3?

może 3, a może numer 2, bo nie wiadomo co będzie z Kelleherem.

Jeśli Kelleher odejdzie, to będziemy musieli sprowadzić golkipera, bo Pitaluga jako nr 2 to zbyt wielkie ryzyko.
Jednak nie wydaje mi się, żebyśmy oddali Irlandczyka.

Przecież Kellehera nigdzie nie puszczą, bo i czemu miałoby to służyć. Według Transfermarktu ma kontrakt do 2026 roku.

Jeżeli faktycznie żegnamy się z Adrianem to można podziękować za wygrany superpuchar europy, kilka fajnych występów i zapomnieć o pomyłkach (chociażby jakże bolesnej w meczu z Atletico). Wydawało się, że miał fajny kontakt z resztą drużyny i jestem ciekawy czy sprowadzimy jakiegoś innego bramkarza (zwykle 3 jest bardzo doświadczony zawodnik).

1 polubienie

Czy wiadomo, co z Adrianem?
Mamy Alego i Caoimhina, poza tym Karius, Ojrzynski i Pitaluga odchodzą lub wypożyczenia i zostajemy z dwoma bramkarzami na cały sezon, zakładając że Adrian nie podpisze nowej umowy.

no umowa wygasała wczoraj. Już nie jest naszym piłkarzem. Naszym trzecim bramkarzem będzie James Milner.

7 polubień

Adrian jest na liście piłkarzy którzy w poniedziałek rozpoczną zgrupowanie w Kirkby, jednak w czerwcu podpisał umowę na kolejny rok.

1 polubienie

był błąd na transfermarkt. Tam było do 31.06.2022, ale już poprawili.

W ogóle czemu nie żegnaliśmy Adriana, on zostaje, czy nie zasługuje na pożegnanie :D?

Klopp mówił, że liczy na kontynuację współpracy z Hiszpanem. Ponoć trwają rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu

1 polubienie

To jest jakiś mało śmieszny żart…

Masakra, może zostać jako maskotka co najwyżej, czy jakby brakowało kogoś do pary na treningu…

Najlepiej opłacana maskotka w lidze. Nie wiem czy jest klub w Anglii, który płaciłby więcej trzeciemu bramkarzowi. Adrian w tym sezonie nawet nie powąchał murawy, ale zainkasował 3 mln/rok

Zagrał o Tarczę chyba?
Ale fakt, oddac i wziąć jakiegoś z HG.

No to Adrian se nie pokopie. Coś to zmienia w kontekście kadry na LE? Można zabrać kogoś innego?

@Player aha, okej. Dzięki.

Przecież właśnie temu, nie ma go w kadrze na LE, gdyż musieliśmy zrezygnować z 1 gracza.

1 polubienie

Przy urazie Alissona rozważyłbym postawienie na Adriana.
OK, wiem, że Hiszpan popełniał błędy, ale Kelleher od kilku miesięcy zupełnie nie przekonuje i wolałbym Adriana niż Irlandczyka.

Też nie jestem zadowolony z Kellehera, ale stawianie na gościa, który nie grał od dwóch lat jest głupie. Musiałaby się stać naprawdę katastrofa, żeby na niego postawić.

3 polubienia

Dokładnie, Adrian może kiedyś był solidnym bramkarzem ale teraz chciałbym na trójce zobaczyć Pitalugę, Jaroša czy kogoś innego.