Aston Villa - Liverpool

Co jest szokujące? Skąd wiesz, że wszedłem a nie że cały czas siedzę na stronce i czytam komentarze, jak to zazwyczaj bywa podczas meczów? CO jest szokujące dla Ciebie? Fabs z kontuzją? Błędy indywidualne graczy LFC? Gra na pół gwizdka? Wynik? Co Cię tak szokuje?

Kontuzja Fabinho w absolutnie najgorszym momencie, miejmy nadzieję że nic poważnego.

1 polubienie

Ktoś opisze co się stało z Fabinho? Ktoś mu wszedł w nogi, czy po prostu jakaś kontuzja mięśniowa? Ale skoro schodzi z boiska, to na Puchar Anglii go raczej nie zobaczmy, oby na Paryż był gotowy.

Złapał go dwugłowy. Bez ingerencji rywala, pewnie nie zobaczymy go w obu finałach.

kontuzja mięśniowa z przemęczenia. Chłop ostatnie mecze oddychał rękawami. Nie da się grać na takie intensywności co 3 dni.

Klopp sam sobie winien. Najpierw za późno dał odpocząć Andiemu i Salahowi, teraz Fabinho.

Co do meczu, to nie widać kompletnie braku Salaha.

1 polubienie

A tu jeszcze dodatkowe mecze wpakują w LM i rozszerzą turnieje reprezentacyjne i kontuzji będzie coraz więcej.

Gramy wesoły football, za wesoły, a piłka latała od bramki do bramki przez większość pierwszej połowy. Momentami trudno było przewidzieć, który zespół strzeli następnego gola. Można by nawet pomyśleć, że to Brendan Rodgers nas dzisiaj prowadzi.

Fabinho od początku nie był sobą. Trzy faule po spóźnionych interwencjach i kontuzja. Oby nic poważnego. Nie wiem, jak Klopp obserwował go na treningu, ale od początku meczu można było odnieść wrażenie, że to Hendo powinien był zacząć dzisiaj na DMF.

W ofensywie jest dużo świeżości, wymiany podań i pozycji na obu skrzydłach, więc nie ma bata, żebyśmy nie strzelili drugiej bramki. Trzeba tylko poprawić dokładność przy ostatnim podaniu i celność strzałów. No i to naszą defensywą należy się dziś martwić, bo jesteśmy strasznie elektryczni w tej formacji.

Jak to nie widać? Widać! Prawe skrzydło działa i szaleje. Nawet miałem wrażenie, że widziałem Díaza na prawym i lewem skrzydle w tym samym czasie. Co chłop nas napędza!

Nawet na Jotę fajnie dzisiaj popatrzeć. Może coś strzeli z główki.

ojezu czy henderson uderzy jeszcze kiedys jak jest 16-20 metrow na wprost bramki czy zawsze juz bedzie wrzucal w aut/w bramkarza?

Naby Keita wyjaśnia tytuł mistrzowski :

kek

Naprawdę, my tu myślimy o mistrzostwie, a z bardzo średnią Aston Villą ledwo jesteśmy sobie w stanie poradzić. City ich w ostatniej kolejce pociśnie 5:0 i tyle w temacie mrzonek o tytule.

Użytkownik manero chyba dalej w szoku, że nie tylko ja dostrzegłem naszą kiepską grę i ekonomiczny styl gry dogrania sezonu do końca.
Z drugiej strony wcale się nie dziwię, mamy przed sobą dwa finały, najważniejsze mecze sezonu więc i nie forsujemy tempa za wszelką cenę. Piłkarze to tez ludzie myślący i wiedzą jakie są szanse na mistrza, który nie zalezy od nas a jakie na zdobycie FA Cup i LM gdzie wszystko zależy od nas

Wygrywamy, podtrzymujemy szansę na mistrzostwo, cud może się wydarzy, ale coś czuje że jutro City nam to wybije z głowy :smiley: Czas pokażę, oby Fabinho nic poważnego!

City i tak wygra wszystko do końca, patowa sytuacja, bo z jednej strony walczymy przez cały sezon, więc głupio teraz odpuścić, z drugiej zaczynamy tracić zawodników: Fabinho, Keita kontuzje.

No to miałem na myśli.
Ciężko patrzyć na Salaha. Wchodzi z miną obrażonej primadonny. Myślałby kto, że podrażniony tym ze zaczął mecz na ławce pokaże klasę. A zagrał znów tę samą kupę którą oglądamy już prawie pół roku.

Mi nie chodzi o to, że gra nie idzie tylko o to, że w kółko marudzicie, utyskujecie lub zlowrozycie jak byście zaspokajali jakąś wewnętrzną frustrację, że komuś też coś nie wyszlo. Innego wytlumaczenia nie widze.

i co Panowie wierzący - dalej uważacie, że zdobędziemy mistrzostwo?

1 polubienie

Swoje zrobione, żaden styl i gra mnie nie interesuje a punkty, żadnych tekstów ze city wszystko wygra do końca, tak się nie buduje morali a rujnuje, Klopp wie dobrze co ma chłopakom ładować do głowy. Jesteśmy Liverpoolem, walczymy, wierzymy! Jutro #teamwilki!

A dlaczego mamy go nie zdobyć? Teraz właściwie City bedzie mialo najgorsze mecze. Zobaczymy co bd.

Moze mi ktos powiedziec czy stalo sie cos Keicie? Kontuzja ?