Brighton - Liverpool (FA Cup)

Taaa , bo Ty jesteś ponadprzeciętny i widzisz coś co nie istnieję, dostał z 3 podania na dobiegnięcie, do żadnego nie dotarł ? Możesz mi rozrysować te jego dobre poruszanie się ?
Z chęcią się douczę.

3 polubienia

Kilka razy ładnie ściągnął rywali na siebie robiąc miejsce kolegom. Do tego niezłe właśnie podawał raz bodajze do Keity, raz Salaha, Raz Harveya.

2 polubienia

Czyli robi to co każdy napastnik?

Pytanie, troche z innej beczki, czy taki skład widzielibyście na Real?
Mi osobiście on siedzi. Bajcetić imponuje opanowaniem i pewnością pomimo wieku oraz żółtej kartki, a Harvey to TOP do gola mogł też dorzucić asystę, a do gry w środku potrzebuje na ten moment lepszej dyspozycji innych widać to było szczególnie na początku zeszłego sezonu.
Jedyna zmiana to chyba na ten moment Nunez za Gakpo :wink:

2 polubienia

Ten Nunez to narazie przegrywa walkę o skład z jak to nazwałeś, holenderskim Andym Carrollem a jeszcze nawet Diaz i Jota nie wrócili.

E. Podaj więc inny powód

Etapy życia w Liverpoolu:

  1. Transfer.
  2. Brak zgrania z zespołem.
  3. Wytykanie, że jest słabym zawodnikiem.
  4. Proces zgrania z zespołem wchodzi w zaawansowany tryb.
  5. Zawodnik zaczyna pokazywać dlaczego tutaj trafił.
  6. Akceptacja forumka i twierdzenie, że musiało do tego dojść i w sumie to zawodnik jest dobry.

Jesteśmy na etapie numer 3 w przypadku Gakpo.

3 polubienia

Tak, z całą pewnością dlatego Gakpo dzisiaj jest w pierwszej 11.

Robbo i Fabs już dawno zostaliby sprzedani przez forum :grinning:

Top 10 przegranych składów 1 powrót z kontuzji

Czekaj, znaczy jak, na mecz z Chelsea ponad tydzień temu był gotowy a na dzisiejszy z Brighton nie jest?

Salah w ostatnim czasie również

Ogólnie im dłużej czytam forum tym więcej widzę, że niektórych forumowiczów to niemożliwym jest zadowolić i niezależnie co się dzieje, zawsze będzie coś do czego trzeba się przyczepić. Jak nie nowy piłkarz, to stary piłkarz, jak nie on to znowu kto inny

Niesamowite to jest dla mnie

1 polubienie

Przecież mecz z Chelsea zaczynał na ławce xd gościu

Przecież grał w tym meczu więc był gotowy. Co Ty pieprzysz typie?

Był gotowy na 30 min, nie na pełny mecz
U Kloppa rzadko kto po kontuzji wskazuje na pełne 90.

Co ty chcesz mi właśnie udowodnić

Wrócił z kontuzji, wszedł na 30 minut ostatnie jakoś z ławki w meczu z Chelsea

W tym meczu pewnie będzie tak samo

Jesteś chyba jedyna osoba, która dorabia teorie do tego, że drugi mecz po kontuzji zaczyna na ławce a nie w pierwszym składzie xd

1 polubienie

To wy próbujecie jego kontuzję podciągnąć pod swoje bzdurne teorie. Gość trenuje normalnie od jakiegoś czasu, miał krótką przerwę ale teraz trzeba będzie 2 miesiące go wprowadzać do składu, gdzie inni po takich kontuzjach wskakują do składu praktycznie od razu.

E. Boli was, że Klopp usadził na ławce Nuneza więc będziecie wymyślać argumenty na obronę swojego pupilka, wcale mnie to nie dziwi :slight_smile: Bez odbioru

Wybacz ale ta wiadomość jest dla mnie tak absurdalna, że nawet nie wiem jak na nią odpowiedzieć XDD

Przypominam tylko, że sam 2 godziny temu napisałeś że to klopp widzi zawodników na treningach, a nie my, więc ciekawy jestem skąd wiesz że Darwin jest w 100% gotowy ale przegrał rywalizację xd

Edit: plus no nie wiem, nikt tutaj się nie rozwodził za bardzo dlaczego Darwin nie gra, jak ktoś tu tworzy teorię to tylko Ty, bo sam od niej nawet zacząłeś xd

1 polubienie

Dosłownie odnośnie jego ławki była jedna wiadomość sugerująca, że pewnie daje mu jeszcze odpocząć przez niedawny uraz

To ty zacząłeś cała teorie z przegrana 11 i od początku meczu najwięcej o nim piszesz, nakręcając dyskusje, mimo tego, że nawet nie grał XD

Nie wiem czemu tak ci na tym zależy i co chciałeś tym udowodnić, każdy już dobrze wie, że go nie lubisz i cieszysz się jak nie gra XD

Boże to jest jakaś inna rzeczywistość dla mnie

1 polubienie

O cie pierunie tatra mocna w promocji chyba XD

4 polubienia

Ja osobiście nie mam problemu posadzić Núñeza kiedy będzie grał ktoś lepszy od niego.
Z tym, że Gapko na razie jest najsłabszy na boisku, w meczu z Chelsea Nunez po wejściu też dał więcej od Holendra.
Tak naprawdę po powrocie Joty i Diaza pewnie obydwóch wylądują na ławce.
Gakpo jest młody i ma pole do rozwoju, ale a razie powinien wchodzić na ostatnie 30/15 min.

1 polubienie