Brighton - Liverpool (FA Cup)

Im się chyba serio bardziej chce w pucharze niż w lidze

nie, po prostu nasza forma zwyżkuje i było wiadome, że zagramy lepiej.

Ja mam zupełnie inne odczucia. Gramy lepiej niż ostatnio, ale nadal to mizeria…
Praktycznie zero strzałów, bardzo powolne budowanie akcji, niedokładne podania.
Lipa też , że Bajčetić ma już żółtą kartkę co może zwiastować jakimś ,asem" w drugiej połówce.

@radzimordka dobrze , że Núñez nie gra , bo byśmy tak nie marnowali…:wink:

1 polubienie

Oj Salah Salah… Proszę odblokuj się

Salah z głową w chmurach.

Pięknie teraz Salah się zachował :slight_smile:

1 polubienie

No i pięknie, Elliott w ofensywie jest świetny

Wciąż mam w pamięci ten komentarz jednego użytkownika, że czeka aż skończą się eksperymenty z “Elliottami”

Tak się cieszę, że Elliott udowadnia niedowiarkom swoją wartość

1 polubienie

Keita też dzisiaj fajnie, szkoda, że takich meczu ma w sezonie tylko z 3 XD

Edit: jedyne czego się lękam, to gdy Keita ewentualnie odzyska formę, to dostanie nowy kontrakt i będzie to według włodarzy nowe wzmocnienie XD

1 polubienie

Przecież ja pisałem o eksperymentach z Elliottem w środku pola, widze że mamy na forum kolejnego mitomana Radbuga która przekręca słowa innych

Elliot tak jak Bajčetić powinni już na stałe być ustalani do składu od 1 minuty. Natomiast holenderski N’Gog do zmiany w przerwie, najsłabszy na boisku.

Boże ale denerwujący ten komentator z eleven. Chłop się już którąś minutę rozpływa nad “kapitalnym” uderzeniem tego z Brighton, gdzie gość gdyby nie to że strzelił w swojego, to by nie trafił w bramkę xd

Standardowo Holenderski Andy Carroll najsłabszy, nie ma tam w rezerwach jakiegoś młodego do ogrywania?

2 polubienia

Ci na których zwykle można liczyć dziś słabo- Thiago, Ali, Konate. Do tego Mo właśnie, jak zwykle ostatnio słabo tylko asysta go ratuje.
Gomez wyjątkowo dziś naprawia błędy kolegów.
Gakpo może się dziś podobać, do tego Harvey wyrasta na „pana piłkarza”.

W którym momencie się Tobie podobał Gakpo? W piłkach których nie dochodzi, a może przy 1 czy 2 czy 3 stracie ? W całej połowie miał jednak dobre podanie do Elliota…

2 polubienia

“urugwajski Andy Carroll”, “Holenderski Andy Carroll” jak już się musisz jak zwykle doczepić to przynajmniej trochę kreatywności a nie w kółko to samo :wink:

Cody robi dużo dobrej roboty bez piłki. Tego przeciętny kibic nie dostrzega.

Jak już się wypowiadasz to nie wkładaj mi w usta słów których nigdy nie napisałem. Nunez to talent i prędzej czy później to udowodni. W przeciwieństwie do Gakpo który powinien wrócić do tego swojego FC Twente napierdalać 124 gole na sezon.

Elliott pięknie na skrzydle, a nie robienie na siłę z niego pomocnika. Ktoś tutaj kiedyś pisał, że nie rozumie po co kupować 10, która nie jest nawet skrzydłowym. Po to kuźwa.

i zauważasz, że Klopp jednak wystawił go na lewe skrzydło. Harvey dziś klasa.

Taaa , bo Ty jesteś ponadprzeciętny i widzisz coś co nie istnieję, dostał z 3 podania na dobiegnięcie, do żadnego nie dotarł ? Możesz mi rozrysować te jego dobre poruszanie się ?
Z chęcią się douczę.

3 polubienia