Brighton - Liverpool (FA Cup)

Gakpo najsłabszy na boisku? Fakt, nie zachwycał w poprzednich meczach ale dzisiaj prezentuje się całkiem dobrze. Odstawcie ten alkohol

1 polubienie

No cóż, zasłużyli sobie na to xd

Szczególnie za tą straszną końcówkę, gdzie tak kopali i faulowali

1 polubienie

Flashback z bramki Welbecka. I znowu Gomez XD

3 polubienia

Jeden z najlepszych obroncow w lidze wg. Polowy forum. xD

1 polubienie

Tego syfu już się nie da ogarnąć.

Jaki Gomez, Robbo zaspał i z przodu Salah i Jones bodajze.
Edit. W sumie każdemu można zarzucić wiele. Robbo, Nunez, Jones i Gomez

Bramka Mitomy kosmos.

Miał Nunez chociaż jedno udane zagranie? Oprócz tych strat i zagrać za plecy, zrobił coś dobrego?
Pytanie do tych, co uważają że Gakpo dzisiaj taki tragiczny i Nunez go zjada

Boże ty dalej o tym samym gościu daj już spokój XD nikt się tu nad darwinem nie rozwodzi co ty chcesz udowodnić

Teraz tacy jak Ty przez najbliższe 2 miesiące będą mogli usprawiedliwiać chujowatość Nuneza dwutygodniową kontuzją a za cel ataku obiorą sobie Gakpo

Po dzisiejszym meczu to ja bym Mo posadził, tylko kogo my jesteśmy w stanie za niego wystawić. Zgadzam się, że Nunez słabe wejście. Thiago dziś tragiczny, Keita i Bajcetic niewiele lepsi. Wchodzi Fabs i w minutę strata i „pomarańczowa” kartka. Do tego dziś boczni obrońcy cienko.
Jesteśmy po prostu słabsza drużyna od Brighton na ten moment.
Gakpo był dziś najlepszy z przodu i Harvey do póki grał. W pomocy to chyba Hendo. Stoperzy właśnie jak dla mnie Gomez dobrze zagrał, ale No chłopak nie rozdzieli się.

1 polubienie

Świetna bramka Mitomy, ostatnio według mnie to najlepszy piłkarz ligi. Świetny szybki dobry technicznie no i w formie

https://dubz.co/c/wxzx93

Ale wesoło broniliśmy :joy:

1 polubienie

Piłkarz dobry, ale Haaland, De Bruyne, Odegaard, Kane.
Mówi to coś Panu? :stuck_out_tongue:

Liverpool czeka na upragnionego piłkarza za 150mln. W tym samym czasie z całkowitym spokojem i opanowaniem w naszym polu karnym wyjaśnia nas zawodnik pozyskany przez Brighton z ligi japońskiej za 3mln.

8 polubień

Po pierwsze nigdzie nie atakuje Gakpo

Po drugie to ty się tu nad darwinem najbardziej rozwodzisz, gdzie cała reszta forum normalnie przyjęła, że Darwin siedzi bo miał uraz

Po trzecie to ty dzwonisz

1 polubienie

Przecież to Ty pierwszy coś zacząłeś do mnie sapać gościu :wink:
Nunez wszedł i udowodnił dlaczego grzał ławę.

Z pewnością

Dobra koniec dyskusji bo tylko syf się robi a mam sesję do zaliczenia i nie chce sobie zatruwać reszty dnia twoimi wpisami

Dobrze, że nie oglądałem tego meczu, bo przynajmniej będę zdrowszy :slight_smile:
Wystarczająco dużo naoglądałem się takiej serii “popisów” za czasów Hodgsona i prawie każdy weekend miałem zepsuty. Zdrowie, jednak, jest najważniejsze :wink:

JEDNO WIELKIE NIC!!!

Nie piszę tego w emocjach, gdyż w 2 połowie nasi mnie ich praktycznie pozbawili, lecz na chłodno.
W lato koniecznie trzeba pożegnać się z Oxem, Keitą co oczywiście wiadomo ale należy się!!! pozbyć także parodystów Faba oraz Gomeza.
Hendo odebrać opaskę kapitańską i zdegradować do funkcji numeru 7-8 w linii pomocy.

Ale to tylko taka moja utopia pewnie i w nowym sezonie poza Oxem resztę w/w paralityków-tak! powtórzę się PARALITYKÓW dalej będziemy oglądać w czerwonej koszulce :rage: