Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach

No naprawdę suuuper… ja nie sądzę że miałeś coś złego na myśli. Ale wiesz, że ta dziewczynka ma 12 lat?

Ktoś już naprawdę ocipiał do reszty.

1 polubienie

No to żeś sie przeliczyl

@down
Ja nie jestem mądry po fakcie, tylko napisałem, ze po co pisac, ze cos jest proste czytaj oczywiste. Czyli uznaje to za fakt. A potem jednak sytuacja sie zmienia.
To tak jakbym teraz napisał , ze dla mnie jest oczywiste, że nie zrobimy juz wiecej transferów w tym okienku.

5 polubień

Po fakcie każdy mądry, ciężko było przewidzieć do zrobi Salah.

Ale póki nie było oficjalnej informacji o odejściu, nie przedłużeniu kontraktu można było się powstrzymać przed komentarzami, że nic się już nie wydarzy. Niepotrzebnie się człowiek nakręcał, że będzie źle. Trzeba myśleć pozytywnie. Piłka nożna lubi zaskakiwać, a zarządy jeszcze bardziej.

Nie wiem o co ci chodzi? Wiem, że ma 12 czy 13 lat. Nagranie jest na YT więc nie łamie żadnych standardów. Chciałem pokazać jak wygląda córka Suareza dzisiaj, której imię to anagram słowa Anfield. Myślę, że problem ( i to duży, kwalifikujący się do leczenia) mają ci, którzy jakiś pokrętnych powodów widzieli tam erotyczne podteksty.

3 polubienia

Anglii nie zwojował…

Albert Riera został zaprezentowany jako nowy trener Olimpii Lublana. W pewnym momencie konferencję odwiedzili panowie w kominiarkach… :smiley:
Video:

O ile się nie mylę to oddaliśmy go za jakieś 10 milionów euro dwa lata temu. Kolejny wielki transfer Edwardsa. Skoro on był na tyle wycaniany to za van den Berga powinniśmy dostać 2x tyle. Oczywiście jeżeli Klopp nie widzi dla niego miejsca.

Web oficial del Villarreal CF - Pepe Reina returns home Pepe Reina wraca do Villarealu.

Na thisisanfield.com wjechał właśnie bardzo sympatyczny artykuł o Lucasie.:slight_smile:

Podsumowanie

Lucas Leiva: From Gremio to Liverpool and back again - the story of a cult hero - Liverpool FC - This Is Anfield

To co zrobił Mignolet w I połowie kończącego się meczu Brugge z Genk to kosmos.

To dałbyś linka chociaż, a nie piszesz coś bez pokrycia

4 polubienia
2 polubienia

Naoglądał się Alisona i też postanowił spróbować. A tak na serio - co mu się stało, że ruszył się z linii??

Luis Suarez wraca do macierzystego klubu - urugwajskiego Nacionalu Montevideo.

Podsumowanie

https://twitter.com/TheSpecialOneEP/status/1555227138424446976?t=_XcidpIeCOloYX2LnpP1ZA&s=19

Gini przyleciał dzisiaj do Rzymu, żeby zostać zawodnikiem Romy. :wink:

1 polubienie

Chlop mial ciepla posadke u nas a teraz bedzie klepal w lidze europy dla Mourinho.

Wiedziałem, że tak skończy. Napewno pluje sobie w brodę.

A tam pluje. Fajne miasto, Italia, pensja się pewnie zgadza. Życie to nie tylko piłka.

1 polubienie