Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach

puste przeloty w polu karnym. Pamiętamy :heart_eyes:

4 polubienia

Divock Origi z bramką dla Milanu w przegranym meczu 2:5 z Sassuolo. Nie żebym za nim tęsknił ale naprawdę ładny gol.

Tal swoją drogą Milan ostatnio ma piękne wyniki

Na pewno nie można odmówić Milanowi konsekwencji w ostatnich meczach. A gol Origiego jak zwykle pomiędzy futbolem a sztuką cyrkową.

lista największych wtop transferowych, zgadnijcie kto na czele :smiley:

Szacun dla Lukaku, dwa razy w czołowej ‘15’ :rofl:
Griezzmann jednak za wysoko, kilku innych graczy było ‘lepszych’ od niego, kilku w zasadzie przy każdym transferze można uznać za flopy (Morata, Pogba).

1 polubienie

Dla mnie numerem 1 powinien być Hazard. Jeśli Cou przechodził do Barcy jako wielka gwiazda to Belg był supergwiazdą z ugruntowaną pozycją w świecie piłki od wielu lat.

4 polubienia

Jest ktoś kto od początku sezonu śledzi Bundeslige?
Mi się na początku zdarzyło obejrzeć parę meczy Bayernu i na tym poprzestałem, a ciekawi mnie jak się prezentuje tam Mane.
Na ten moment chyba kontuzja, staty podobne do Salaha chociaż ma mniej rozegranych meczów.
Czy on też zaliczył taki zjazd ?

Obaj stracili na odejściu Mane. Sportowo, bo finansowo nie można było tego pogodzić. Tzn można było, ale pod rządami FSG. Salah bez Mane gra dużo słabiej, potrafili się odnaleźć w polu karnym, do spółki z Firmino, który dostarczał im piłki. Żałuję, że senegalczyk odszedł.

Gini po długiej przerwie, wszedł w sobotę na ostatnie 7 minut w meczu z Lecce.

Ten to miał dopiero pecha po transferze od nas. Mam nadzieję, że się w końcu odbuduje.
E: owszem, ale ze słabą pozycją w zespole.

Pecha miał w tym sezonie, poprzedni chyba raczej jak zwykle bez urazów w PSG?

Najlepszy obrońca w bieżącej historii( w jego mniemaniu :smiley: ) ogłosił zakończenie kariery reprezentacyjnej

https://twitter.com/DanielSturridge/status/1632466757347684352?t=HOA_I0jw2zF4xnHBVeSrsQ&s=19

Daniel rzucił parę słów, rzucam jako ciekawostke.

6 polubień

Gini dzisiaj w wyjściowym składzie Romy przeciwko Juve, zagrał jako ‘9’. Dziwne, to pozycja nie dla niego.

1 polubienie

On przypadkiem epizoduu nas na “9” nie zaliczył w tym meczu z Barceloną na Anfield?

1 polubienie

Dokładnie tak, wszedł jako 9 w drugiej połowie. Resztę tej pięknej historii znamy :wink:

1 polubienie

W PSV grał jako skrzydłowy albo ŚPO

Na 9 to on wyszedł na Camp Nou w tym przegranym meczu, a na Anfield na 9 zagrał Origi.

3 polubienia

Ki-Jana Hoever dzisiaj z dwoma bramkami w meczu Stoke - Blackburn :soccer: