Canal+

Prawa do pokazywanie Seria A miał Eleven właśnie do sezonu 2023/2024. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji co dalej. Wyczytałem, że najprawdopodobniej znów będzie to Eleven. Jednakże na oficjalne wieść trzeba poczekać.

Czyli za 69 zl mamy w Canal + mecze LM i wybrane mecze Premier League. Ktos sie orientuje czy mecze LFC sa zawsze transmitowane ? Jak to bylo w poprzednnim sezonie?

Canal+ pokazuję tylko dwa wybrane mecze w danej kolejce.

4 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Telewizja

W poprzednim sezonie nie zawsze był Liverpool. Mecze wybierane są przez Canal+, a nie przez użytkownika.

1 polubienie

Pytanie mam bo Canal + LM w tym roku czyli Wszystkie mecz są jak kiedys ? Czy będą nowe kanały by wykupić? Polsat stracił prawa transmisji ponoć. Wiec?

Cześć i czołem.

Z tego co widzę to LM na C+ kosztuje 69zł/msc i mogą korzystać dwie osoby w jednym czasie.
Czy jest ktoś chętny się składać co miesiąc? Jeśli tak to zapraszam na pw :wink:

Mecze LM w TVP będą 2 wyboru

Przypomniało mi się jak w 2019 roku TVP pokazywała wyścigi F1… od połowy ich trwania… A przecież start jest najciekawszy. Cyrk goni cyrk

1 polubienie

CANAL+ dużo zapłacił za LM i warunkiem sublicencji dla TVP było że najlepszy mecz jest w C+ Extra a wygląda na to że nawet mecz który jest w TVP to jest też w C+Family/360. C+ nie daje nawet tych kanałów za darmo przy przedłużeniu umowy tylko za dopłatą 20 zł. Najlepszym rozwiązaniem jest chyba C+Online i dzielenie się z kimś a jak nie ma rozgrywek to rezygnacja, chyba że ktoś chce wiązać się umową i zależy na kanałach TV to może wykupić Platformę C+ i wtedy może dzielić się z kimś na C+Online (2 streamy) a oglądać na dekoderze tylko gorzej jak mecz Liverpoolu ze słabszym przeciwnikiem będzie na dodatkowych kanałach które będą tylko przez internet i ruszą w październiku, chyba jest jeszcze taka możliwość że można poprzez wykupione C+ Online oglądać na CANAL+ Box 4K i wtedy przysługują jeszcze 2 dodatkowe streamy( 3 streamy, 1 przez Box). C+ nie chce udostępnić nowych kanałów Polsatowi tylko będą w wybranych kablówkach, za dużo zabulili za LM i chcą zwiększyć liczbę abonentów swojej Platformy.
@Clashman może napisze coś więcej bo ma teraz przedłużać umowę, czy udało mu się wyrwać za 0 zł.

Tu jest rozpiska pierwszej kolejki LM

Miałem już parę telefonów w sprawie przedłużenia umowy i widzę, że oni faktycznie w abonamencie nie chcą zejść poniżej 20 zł za Ligę Mistrzów (pakiet Super Sport). W tej chwili jest 20 zł za Super Sport ze zobowiązaniem do końca umowy lub 30 zł za Super Sport w opcji włącz/wyłącz.

Ja, jednak, zrobiłem taki myk, że jakoś w lipcu wysłałem do nich reklamację, w której opisałem, że do tej pory Ligę Mistrzów (pakiet Mistrzowska Piłka) miałem za 0 zł i że nie widzę podstaw do płacenia dodatkowo (chociaż podstawa jest, bo Mistrzowska Piłka była gwarantowana tylko do czerwca 2024) :laughing:
Efekt reklamacji był taki, że w zamian za przedłużenie umowy zaproponowali mi Ligę Mistrzów za 0 zł przez 4 miesiące. Ja w odpowiedzi na to, złożyłem w sierpniu wypowiedzenie umowy i w zamian dostałem propozycję przedłużenia umowy z Ligą Mistrzów przez 12 miesięcy za 0 zł, a następnie przez kolejne 12 miesięcy za 20 zł.

Na razie nie przyjąłem tej propozycji, tylko czekam dalej na okresie wypowiedzenia. Zobaczymy czym to się zakończy :wink:

8 polubień

Siema. Napisałem priv

Mi się kończy umowa z końcem stycznia i też będę składał wypowiedzenie. C+ ma dobrych prawników (jak City :D) i sprytnie zawarli w umowach zapis dotyczący Mistrzowskiej Piłki. Dodatkowo w mojej umowie kanały Polsatu Premium miałem za 0 zł, więc po wyłączeniu tych kanałów nie obniżyli mi abonamentu. Dla mnie jako konsumenta efekt jest taki, że za ten sam produkt (Liga Mistrzów) mam im dopłacać 20 zł, na co nie mam zamiaru się zgodzić.
Jeśli ktoś jeszcze z Was ma aktualne informacje, jak wyglądają negocjacje z nimi to niech się podzieli w tym wątku.

2 polubienia

Cześć. Jak ktos ma wolne miejsce to chetnie dorzuce się do konta C+ badz Via.

Macie link do transmisji LM?

1 polubienie

Na koncie canal plus ile może maksymalnie osób oglądać jednoczesnie.? Chetnie bym sie dożucił komuś do abonamentu za mozliwość ogladania Liv w LM. Mogę też wymienie za Viaplay.

Hej jestem abonamentem Canal Plus od wielu lat i zawsze miałem ich kanały sygnowane Canal+ Canal+Sport, patrzę dziś w aplikacji że do meczu LFC- AC Milan muszę zapłacić jakiś dostęp który dodatkowo nie działa na moim urządzeniu? Czy ja muszę dodatkowo płacić za jakiś pakiet Ligi mistrzów, bo szczerze to myślałem, że nic takiego nie będzie skoro mam dostęp do Canal+Sport…

Trzeba dopłacić 20zl, jeśli masz canal+ już wcześniej.

@siegra, dwie mogę oglądać jednocześnie.

Wybaczcie lekki off top, ale miał ktoś z Was jakiś przypał ze względu na oglądanie Ligi Mistrzów na duńskim Viaplay? Bo nie widzę sensu wydawania kolejnych 60 zl dla samego komentarza, a w zeszłym roku bez problemu oglądałem sobie mecze LM w ten właśnie sposób.

Trzy urządzenia mogą się jednocześnie zalogować i oglądać.

1 polubienie