Dominik Szoboszlai

Najlepszy zawodnik Liverpoolu w tym momencie.

Jeżeli gość tylko się trochę lepiej zgra i nabierze trochę cwaniactwa- to będzie niesamowity grajek.

On stoczył 20 pojedynków dzisiaj- jasne (wygrał tylko 9), ale still- nie pamiętam kiedy ostatni raz ktoś z pola u nas w takiej liczbie brał udział.

4 polubienia

Szobo jest wielki. Gdyby nie Nunez, to na bank MOTM.

1 polubienie

Bardzo waleczny, im bliżej końca meczu tym więcej z siebie dawał. Z początku przegrywał z Joelintonem pojedynki, ale później świetnie wchodził na połowę rywala. Bardzo dobry kolejny mecz.

1 polubienie

Szobo był moim wymarzonym transferem do środka pola i mega się cieszę, że go kupiliśmy. To dopiero jego 3 mecz w PL, ma 22 lata, a wyglada wyśmienicie. Będzie tylko lepszy. Te £60M to może się okazać kradzież.

1 polubienie

https://www.reddit.com/r/LiverpoolFC/comments/162z2by/szoboszlai_is_amazing/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

Piękny ;d

8 polubień

Warty każdego pensa.

15 polubień

Kozacki transfer. Może będzie regenem KDB.

1 polubienie

Trzeba przyznać, że Węgier i Argentyńczyk świetnie się wprowadzili do naszej pomocy. Zwłaszcza Dominik robi duże wrażenie. Nie spodziewałem się, że tak dobrze będzie grał od samego początku. Szkoda tylko, że nie ma tego trzeciego - defensywnego. Mielibyśmy naprawdę świetną pomoc a tak jest ten niedosyt.

9 polubień

Oby nie, nie mamy już wolnych łóżek w klubowym szpitalu

Szobo i Mac niesamowite wejscie do drużyny od pierwszych meczy… jestem pod olbrzymim wrażeniem i czekam na wiecej!

7 polubień

10 polubień

Świeżak w PL lepiej wygląda niż stary wyjadacz ligowy. Dlatego jest to świetny transfer. Nie widać tego by Premier League przytłaczała Węgra.

Kwestia mentalności zawodników.
Porównanie transferów Mount/Szoboszlai pokazuje różnicę w podejściu Liverpoolu i MU.

Dom Szoboszlai became the 2nd fastest footballer in @premierleague history against Wolves recording a top speed of 36.76kph

5 polubień

Ktoś wie co to za piłkarz ten w czerwonej koszulce z numerem 8? Biega wszędzie, do każdej piłki i zawsze na pełnej szybkości- nawet jak jest już 92 minuta i piłka wydaje się kompletnie stracona.

To Steve G?

18 polubień

Niesamowitą lekkość ma w grze. Z każdej sytuacji potrafi wyjść

1 polubienie

Świetny mecz Węgra. Właśnie zaczął podejmować ryzyko i nie podawać do najbliższego to uwolnił cały potencjał. Być może to był pierwszy mecz w lidze wtedy i dlatego. Rozkręca się znakomicie

On w każdym meczu podejmuje ryzyko tylko za mało obserwujesz jego poczynania

1 polubienie

Odniosłem się do swojego posta z pierwszego meczu sezonu. Pozdrawiam