Fábio Carvalho

Myślę, że w nadchodzącym sezonie tego chłopaka czekają wielkie wyzwania. Skoro (prawdopodobnie) nie kupimy nowego klasowego pomocnika, to wiele będzie zależało od Carvahlo. Thiago ileś meczów wiadomo, że opuści, w nagłą eksplozje formy Keity też nie liczę. Gość zostanie rzucony na głęboką wodę, zobaczymy jak sobie poradzi

Cavani oddał siódemke. CR7 :wink:

Pisałem o tym pracę licencjacką, w skrócie magia w sporcie, opisywałem tam różne przypadki takich zachowań m.in. które opisujesz, wskakiwanie na jednej nodze, modlitwy, przesądy, ulubione numery. Też mi się to wydawało dziwne ale to sami fani, dziennikarze, czasem klub nakręca spiralę i presję na piłkarza z danym numerem, zawsze będą porównania.

1 polubienie

Fabio oficjalnie zaprezentowany.

1 polubienie

He is so cute I love him

1 polubienie

W przeszłości ten numer nosili: Alec Chamberlain, Ben Davies, Bruno Cheyrou, Christian Poulsen, Damien Plessis, Danny Ings, Nicky Rizzo, Richie Partridge, Stephen Warnock, Steven Gerrard. Liczę na pójście drogą tego ostatniego :wink: oczywiście z tą różnicą, aby wygrał Mistrzostwo Anglii.

Chłopak jest niesamowity.

Oczywiście to tylko sparing i nie ma co się zachłystywać, ale naprawdę piękna gra: luz, drybling, szybkość, inteligencja boiskowa. Wszystko pokazał w tym meczu.

9 polubień

Fabio w grze wygląda 1:1 jak młody Coutinho podczas swoich pierwszych sezonów w Liverpoolu. Identyczne operowane piłką i taki sam luz, troche jeszcze przypakuje na siłowni i może być z niego świetny zawodnik

Niech Barcelona szykuje 150 mln :joy:

2 polubienia

Ale to będzie kocur.

6 polubień

Czy tylko mi carvalho przypomina specyfikacja coutinho?

Ja bym raczej zapytał czy ktoś myśli, że Fabio jest inny profilem niż Coutinho :rofl:.
Perełka jak nic, a u Kloppa jeśli da radę fizycznie w porównaniu do Cou to będzie genialny.

2 polubienia

Rzeczywiście bardzo przypomina Cou prowadzeniem piłki, jest zdaję się nawet dynamiczniejszy od Cou. Jakby jescze mial uderzenie z dystansu jak Phil byłoby idealnie :smiley:

Wielki talent, ale przede wszystkim dajmy mu czas na rozwój i nie oceniajmy jego gry. To ledwo 20-latek wchodzący do najciężej ligi świata. Czas, czas i jeszcze raz czas. Jak odpali to będzie wymarzoną 10.

1 polubienie

:rotating_light: NEW: Fabio Carvalho could be in line for his first Premier League start for the Reds after an impressive cameo off the bench against Man United on Monday night. #LFC [liverpool echo]

Powiem Wam ze Fafio robi ogromne wrażenie. Myślę że powinien wreszcie zagrac od pierwszej minuty. Elliott i Fabio to nasze perełki. Potem uzupełnić to Nevesem i Jude i mamy kozacka i młoda pomoc.

To fajnie ciekawe na jaka pozycję, myślę że za Bobbyego i wyląduję na prawym szydle a Mo na środku. Też może Harvey wylądować na skrzydle prawym a Fabio na 8-10. Byleby kapitan nie zaczął bo aż oczy krwawią od oglądania go w tym sezonie, w sumie to już chyba od kilku sezonów :stuck_out_tongue:

Z braku kreatywnych graczy z Wisienkami Fabio mógłby zagrać na lewej ‘8’, obok Hendo i przed Fabem, w ataku Diaz i Elliott na skrzydłach i Mo na środku.
Firmino ławka, niewiele wnosi do gry i zajmując ‘9’ sprawia, ze jesteśmy bezzębni, bo Salah z Diazem są podwajani i grają za daleko od pola karnego.

Tak w ogóle droga Redakcjo, to w zakładce kadra jest, że Fabio urodził sie 13tego a nie 30 sierpnia.

Coś się ewidentnie zepsuło, że Ox(który również nie jest lewoskrzydłwym) wygryza go ze składu, a warto pamiętać jakie mamy braki z przodu. Carvalho to typowy ofensywny pomocnik, na skrzydle się marnuje, ale my znowu nie gramy z 10tka na boisku więc co robić z tym zawodnikiem? Oby był na niego jakiś długoterminowy plan, a nie granie nim tylko w pucharach i nieraz ogony meczów.