Fantasy Premier League

Jesus zagrał b. dobre spotkanie, powinien skończyć z Bramką i asystą (Martinelli pięknie spudłował). Poza tym posiadanie Jesusa to bardzo fajna opcja do przeskoczenia na Darwina/Bamforda

Czytałem że właśnie zagrał przeciętnie, no cóż wierzę w niego, bo mam pilniejszych zawodników do wymiany xd

1 polubienie

79 pkt, więc jako tako. Trochę zaczanam kminić czy nie uda się w perspektywie kilku kolejek uciułać na Haalanda rezygnując z Jesusa, ale czas pokaże.

Pięknie uczucie kiedy sprzedajesz napastnika w fantasy, a on późnej wali dwa gole. Jeszcze gnojka ma 70% graczy. 2 kolejka, a już straciłem ochotę do tej apki

Piękne uczucie, gdy gorące głowy sprzedają napastnika z takim posiadaniem mimo faktu, że przy 2p robił spory wiatr z przodu, a gole jak nie teraz, to przyjdą zaraz. Przecież to taka sama głupota, jak walić -4/-8, bo ktoś inny niż planowaliśmy nabił pkt. Fantasy Premier League to maraton, a nie sprint. Jeszcze wielokrotnie tysiące graczy sobie będzie pluć w brodę, bo po jednej kolejce kogoś sprzedało, a ten ktoś nabijał punkty srogie przez dwie kolejne (potem oczywiście znowu go kupi, a on zblankuje XD).

1 polubienie

A ja z Nuneza zrobiłem kapitana na druga kolejke :smiley:

1 polubienie

Rodrigo i Trippier na ławce, trzeba bardziej wierzyć w formę nad terminarz :confused:

31 pkt, a na ławce 30. :smile:

2 polubienia

Ile punktów byczki po 3 kolejkach? Ja powoli się odrabiam ze składem, w lidze znajomych jesteś exequo na 1 miejscu, 190 pkt, jest moc.

Wie ktoś jak to będzie obecnie działać przy przełożonych meczach i w ogóle? :smiley:

Całkiem normalnie, poprzednia kolejka się nie odbyła więc nikt nie dostaje punktów (ale można było dostać ujemne za transfery :laughing:).
Obecna kolejka jest ale niekompletna więc niektórzy zawodnicy nie zagrają, jak ma się takich dużo to można się ratować Free Hitem albo Wildcardem lub zapłacić za nadmiarowe transfery punktami.

No, ale też kolega mówił, że Ci co nie zagrają w tej kolejce, w następnej będą mieli punkty liczone podwójnie czy coś takiego?

punkty bedą liczone podwójnie wtedy kiedy będa grali zaległe mecze, czyli np w weekend bedzie 15 kolejka, a np w środe po tej kolejce bedzie zaległy mecz Chelsea - Liverpool, to wtedy piłkarze Chelsea i Liverpoolu będa mieli zaliczone punkty z obu meczów do tej właśnie 15. kolejki. /

W zeszłym sezonie zdarzało się nawet, że do jednej kolejki liczyły się punkty z trzech meczów, bo jakaś drużyna chyba MC grała zaległą kolejke po i przed weekendem

1 polubienie

Żeby być precyzyjnym to nie są podwójne punkty, tylko punkty z dwóch meczów w jednej kolejce, jeśli dany zawodnik w obu zagra.
Niestety, jeśli masz zawodników, którzy mieli teraz zagrać a nie zagrają z powodu przełożenia meczów to żadnej bezpośredniej rekompensaty za to nie ma. Dlatego czasem nie warto się spieszyć ze zmianami, ja poczekałem i tych 11 udało mi się skompletować bez używania chipów jak już wiedziałem jaka jest ostateczna decyzja. Ale marginesu błędu nie mam, jak któryś nie zagra to z ławki już nie mam nikogo.

Dzięki panowie 20 znaków

Ja mam 2 FT, ale czekam do piątku z ustawianiem składu. Też na razie gram bez ławki zobaczymy, czy po europejskich pucharach ktoś nie wypadnie.

Panowie komu myślicie dać opaske kapitana na najbliższą kolejke? Kusi postawić na Darwina.

Haaland. Darwin być może usiądzie na ławce jutro.

Ktoś poszedł moim śladem i dał Firmino na triple xD
mam nadzieje że nie :smiley:

Co się stało, że Arsenal stracił podwójną kolejkę teraz?