Fenway Sports Group (FSG)

To nie jest sprzedaż auta za 5 tysięcy, że tydzień i po sprawie. Zresztą od początku dziennikarze pisali że FSG nie zamierza sie śpieszyć więc skąd to zaniepokojenie?

https://twitter.com/_pauljoyce/status/1595749102725304321?t=fWhIuRMhSUUSCtRvyPQhRg&s=19

A jednak coś się dzieje

1 polubienie

Prosta sprawa. Nowy właściciel → powrót Edwardsa.

Liverpool jest całkowicie zaskoczony decyzją Warda. Ward opuści klub pod koniec sezonu. Nie wiadomo kto przyjdzie, ale będzie to ktoś spoza klubu. Projekt FSG pt. “sprzedaj, żeby kupić” dobiegł końca. Klopp stał się “bardziej praktyczny” przez ostatnie 12 miesięcy odnośnie transferów. [Joyce]

Nie wiem co to znaczy, że Klopp stał się bardziej praktyczny. Nie wiem co Joyce miał na myśli. Ktoś czytał artykuł z the timesa?

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1595766434801635328?t=7zmTSqxxkws7dDuIxyhVqg&s=19

Graham również odchodzi pod koniec sezonu.

Co to się dzieje :O?

Może chodzi o to, że Klopp powoli zaczyna mieć w dupie czy excel się zgadza i po prostu chce zacząć odnosić sukcesy.

11 polubień

Czyli coś się dzieje. Ciekawe co. Turniej towarzyski będzie jednocześnie powitaniem nowych właścicieli?

W ostatnim czasie straciliśmy, albo tracimy 3 ważne osoby z „zarządu” klubu. Teraz odchodzi Ward zaledwie po kilku miesiącach od przejęcia stanowiska.

Ehhhh, nie chce krakać, ani narzekać, ale bardzo boje się tego co może przynieść przyszłość. Taki coś może zwiastować coś niedobrego.

Co z Kloppem i co z właścicielami w tym wszystkim będzie się dziać.

3 polubienia

Ja myśle, że nowy właściciel jest im znany i będzie chciał zatrudnić ludzi według siebie. Dla tego rezygnują, żeby nie zostać zwolnionym.

4 polubienia

W Chelsea nowy właściciel zmienił 90% personelu na dzień dobry. Tutaj może być podobnie. Kolega wyżej dobrze pisze.

1 polubienie

Jaki jest tego sens, żeby samemu odchodzić, skoro przy potencjalnych zwolnieniach mogą liczyć na spore odprawy ;)?

4 polubienia

Jeśli trmat sprzedazy klubu jest dograny, to mogli dostać od nowych wlodarzy rozwiazanie polubowne. Zachowują odprawy, ale sami odchodza, zeby nie zostali zwolnieni przez nowa ekipe. Nie wszystkie kwestie, a zwlaszcza te finansowe zalatwiane sa na forum. Pod warunkiem dogranej sprzedazy klubu takie rozwiazanie jest możliwe. Pracownicy wuedza, ze ich czas w klubie i tak sie skonczyl i dostana nalezna kasę, a nowi wlasciciele nie ida na konflikt z kibicami pozbywajac sie zachwalanych ludzi

No, ale nie wiemy co tak naprawde wydarzylo sie, ze otrzymalismy takie newsy

2 polubienia

Według dziennikarzy odejście Warda miało być dużym zaskoczeniem w klubie i spowodować jakieś tam niezadowolenie, więc ciężko powiedzieć, czy to jakikolwiek deal z nowym właścicielem.

Imo coś niedobrego mogło się podziać.

Umówmy sie, niezbyt udane transfery w ostatnie okienko, brak transferow na kluczowe pozycje, konczace sie kontrakty zawodnikow, przez co odejda za darmo a mozna bylo to rozwiazac inaczej. Pewnie ktos cos w klubie powiedzial za dużo, poklocili sie i Ward sie zwija, albo sam zdal sobie sprawe ze nie podoła w takim klubie na samodzielnym stanowisku.

o których kontraktach piszesz?

Ox, Keita, wczesniej Origi.

żaden z nich nie jest w planach Kloppa.

Genialne, to tak jakby na wojnie strzelić sobie w głowę, zeby nie zrobił tego ktoś inny xD

2 polubienia

Dziwne porównanie. Przecież nie jeden Ward odchodzi z klubu. Widać, że coś się dzieje za kulisami o czym jeszcze nie wiemy. Wiadomo, że nowy właściciel zatrudni swoich ludzi. Dlatego osoby związane z FSG odchodzą bo wiedzą, że i tak nie mają tu przyszłości

Jednak mając dłuższy kontrakt i będąc zwolnionym mogą liczyć na rekompensaty/odszkodowania. Dziwna sytuacja oby się wyjaśniła przed startem ligi.