Fenway Sports Group (FSG)

To mój błąd, nie słyszałem o tym

A Bayern? O Allianz Arena słyszałeś?

1 polubienie

Tak, słyszałem. I co z tego? Allianz finansował budowę tego obiektu i stadion ten nosi taka nazwę od początku swojego istnienia. Jaki to ma związek z całą dyskusją?

Też sobie nie wyobrażam zmiany nazwy ULICY, w końcu kupując Liverpool FC nie kupujesz całego miasta :wink:

Minął tydzień od oświadczenia właścicieli o sprzedaży. Jak na razie mało informacji. Wydaje mi się ze to będzie długi proces. Oby definitywne rozstanie z FSG, kolejny udziałowiec to bedzie porażka.

Sky sports: BOMBA! Nowy gracz jest zainteresowany kupnem klubu LFC! Rosyjski miliarder, filantrop, mistrz pasa UFC i osobowość medialna wyraża zainteresowanie wejściem w rynek piłkarski. Do tej pory było dwóch kandydatów Fazza książę przyjaciel salaha oraz hindus.



2 polubienia

Sorry Kolego ale Twoj argument,ze inni sprzedaja nazwy wlasnych stadionow jest bardzo slaby a wrecz do bani!
Bardzo mnie irytuje w zyciu takie podejscie do sprawy “poniewaz inni tak robia albo co gorsze mityczni wszyscy” Nie! my jestesmy LIVERPOOL FC i mamy swoja droge a na niej nie musimy spogladac na “innych/wszystkich”.
Tylko ostrzegam,ze mogloby sie zaczac od “przemalowania” Anfield na jakies sponsorskie dziwadlo a potem moze nasz herb czy tez jakies czerwone jeszcze co prawda koszulki ale w paski czy cus :man_facepalming:

I zeby nie bylo:naturalnie trzeba szukac drog rozwoju,zdobywania pieniedzy w rozmaity sposob ale sa jakies pewne granice gdyz NIE WSZYSTKO jest na sprzedaz!

Dlatego dziwi mnie podejście wielu z Was,ktorzy absolutnie bezkrytycznie podchodza do zmiany wlasciciela i sadza,ze przyjdzie dobry wujaszek/samarytanin co to wyje…w cholere kasy ale nie bedzie chcial zaprowadzic swoich porzadkow-sorry ale to jest dla mnie bardzo naiwne spojrzenie na sprawe.

A sami dobrze wiecie,ze i FSG mialo krzywe akcje typu wzrost cen biletow czy zwolnienia pracownikow w czasie COVID-a,ktore na szczescie udalo sie odkrecic, ale nie ma zadnej gwarancji przeciez,ze taki szejk,Hindus czy kto tam jeszcze nie stwierdzi “moj klub,moja kasa,moje klocki to i moje reguly!”

3 polubienia

Kto to jest?Wygląda jak jakiś dzieciak

Ruski celebryta internetowy, jego wygląd spowodowany jest chorobą

News to pewnie jakiś fejur

Ale ich podsumowałeś.

Walić to! Już mnie wkurzyliście tymi fake newsami. Idę dzisiaj do banku, biorę kredyt i kupuję. Z miejsca zwalniam Hendersona (czas pokazać kto tu rządzi), a jak ktoś będzie protestował to też won. Radbugi i inne spece dostają zakaz stadionowy na całe życie. Szach mat i koniec
Obraz

2 polubienia

Ja mogę być osoba odpowiedzialna za transfery.

Jeden telefon i Mbappe przyjedzie do Liverpoolu ma rowerze.

Niezły wyczyn! Przyjechać z Paryża do Liverpoolu na rowerze? Czyżby francuz był miłośnikiem kolarstwa ?

Tylko proszę, żeby nie robić tego w ostatni dzień okienka transferowego, bo nie zdąży na testy

Zaczyna się pisanie pierdół zamiast czekać na konkrety.

1 polubienie

Zadnych konkretow nie bedzie. :wink:
Poza tym mamy 1,5 miesiaca przerwy, trzeba sie uzbroic i przygotowac na czytanie “pierdol”. Ewentualnie odpuscic sobie na ten czas forum. :thinking:

6 polubień

@Aldor
Mundial jest przecież. Będziesz miał co robić :grin:

Co to za Pan ? Wygląda jak Heisenberg z Twojego avatara :grin:

dla tych narzekających na obóz przygotowawczy to mamy teraz kolejny w Dubaju :stuck_out_tongue:

Obóz w Dubaju zorganizowany całkiem sensownie, treningi, turniej sparingowy z Milanem i Lyonem. I do tego blisko Kataru, żeby zawodnicy odpadający z mundialu mogli od razu dołączyć do Liverpoolu.

2 polubienia

Co wazne to pogoda w grudniu jest w Dubaju praktycznie idealna!
Bez opadow deszczu,z temperatura wahajaca sie w dzien od 21 do 27 stopni a w nocy spadajaca ponizej 20 i ponadto z wilgotnoscia powietrza :grinning: 61%
Roznica czasu to 4 godziny do przodu w stosunku do Liverpoolu a wiec bezproblemowo.

Bardzo dobrze wybrane miejsce!

2 polubienia