Humor

Nie wiem czy to nie fejk :grinning:

5 polubień

Czekaj czekaj, czy Salah sugeruje, że biały człowiek ukradł z jego kraju jakieś dobra narodowe??

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, rasizm!

3 polubienia

Po pierwsze, trzeba być naprawdę ograniczona osoba, żeby a) uwierzyć, ze to nie jest fejk; b) nie być w stanie w 10 sekund tego zweryfikowa

Po drugie, @The_Normal_One_II polecam zaznajomić się lekko z historia kolonializmu Wielkiej Brytanii oraz internetowego “mema” o brytyjskich muzeach narodowych, bo Twój komentarz jest tak głupi, ze nawet nie wiem od której strony zacząć rozbierać go na czynniki pierwsze (nawet biorąc pod uwagę w jakim w jakim wątku się znajdujemy) :melting_face:

5 polubień

nie bądź taki. Uchyl rąbka tajemnicy

3 polubienia

Znam historie brytyjskich podbojów kolonialnych, o to nie musisz się martwić. Powinieneś się za to martwić o to, ze zbyt dosłownie odczytujesz to co czytasz. Ja starałem się nawiązać to obecnego sposobu wyrażania się pewnej bezpanstwowej grupie etnicznej, wszak tk dział humor…

Bije ironia na km ale ktoś tego nie zauważy xd

1 polubienie

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może do nas przyjdzie jak damy mu również kompetencje trenera i dyrektora sportowego. I wszystkie wakaty ogarnięte jednym szybkim ruchem :slight_smile:

1 polubienie

7 polubień

Na początku jak Gabriel siedział z jakiegoś powodu na ławie to jak patrzyłem na niego to miałem wrażenie, że nie no kurde on tam nie pasuje, ta twarz nie pasuje do ławki, wygląda jakby nauczyciel usiadł sobie w podstawówce między uczniami przodem do tablicy, dziwnie to wyglądało, tak nienaturalnie, później się japa ucieszyła jak w końcu wszedł na boisko i widziałem w nim taki spokój i pewność siebie, że wchodzi i już długo na tę ławkę nie wróci. Obrońca zajebisty, ale Saliba ma jeszcze parę innych atutów, moim zdaniem para najlepszych środkowych obrońców w historii i moim zdaniem jednak delikatnie jako całokształt Saliba > Gabriel.

Via Kanonierzy xD

1 polubienie

https://youtube.com/shorts/SJEtMlptUbg?feature=shared
Kiedy Salah spotkał Gerrarda

Bardziej miarodajne byłoby napisanie:

Haaland - 6 spotkań, 4G/A
Nunez - 12 spotkań, 12G/A

5 opuszczonych spotkań to sporo, tym bardziej, że City grało wtedy z rywalami z którymi Haaland by sobie pewnie mocno postrzelał.

@LiverpoolJestCzerwony
Aha, myślałem, że post jest przeniesiony z tematu Nuneza i ktoś za Ciebie o tym zdecydował xd.

Ja wiem, to bylo humorystyczne.

Bo zostal, ale dla niepoznaki dalem go w temacie Darwina, spokojnie, wiem ze Hochland mial prawie dwa miesiace przerwy xd

2 polubienia

:speaking_head: Yakubu: “Salah is not world class in my opinion. He is not good with the ball and majority of his goals are lucky goals.”

“Greatest African players in Premier League are Okocha, Drogba, Kanu, Yaya Toure, Adebayor and Sadio Mane”

Szczęście sprzyja lepszym, to nie wina Salaha, że inni go mają mniej. Boże co za dzban.

2 polubienia

Gdybym był skrzywiony to bym powiedział że to rasizm że wymienił tylko czarnoskórych piłkarzy jako niby lepszych. Jest w tym gronie kilku wybitnych jak Drogba, Toure czy Mane, ale nigdy bym nie powiedział że jeden czy drugi jest lepszy.

„Ja na miejscu Kloppa po prostu oddałbym nam ten puchar bo co im zależy a i tak szans nie ma z Maszyną Pocha”

Via chelseapoland.com XDD

2 polubienia

Zespół, który dziś pokonał Chelsea w finale wrócił z pucharem do Liverpoolu:

image

17 polubień